Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez neon 09 gru 2013, 00:09
nerwa napisał(a):ladywind, no identyko mamy chyba! :) Najgorzej, ze w sumie nic z tym nie mozna zrobic, bo takie jest zycie :( Dlatego widzisz, ja dodatkowo teraz zle sie czuje, ze juz 2,5 roku mieszkam za granica z daleka od rodziny - bo mam swiadomosc, ze wszyscy sie starzeja, czas ucieka a ja jestem daleko :( I potem bede zalowala. Tak jak moj były szef załował, zanim umarł to mowil, ze najbardziej zaluje tego, ze tyle lat spedzil za granicą zamiast byc z rodziną... bo ten czas ktory stracil, to juz nie do odzyskania. I teraz ja tak mysle, ze jednak jak najwiecej czasu powinnam z bliskimi spedzac a nie - siedziec tu na obczyznie, sama jak palec.

A może myślisz w ten sposób, bo nie możesz znaleźć innej rozrywki, a może jesteś uzależniona od tej energii, którą przynoszą złe myśli.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 09 gru 2013, 00:10
Aaa co do przemijania, to mi pomaga takie myslenie - ze to i tak wszystko gdzies krąży - lubie tak wierzyc, ze we wszechswiecie jest taka jakas jedna energia wspolna i jak ludzie umieraja to oni i tak są, ta ich wiedza, energia - wszystko gdzies tu krąży. Wiec nie ma takiego definitywnego przemijania. Czasem troche lepiej sie czuje jak tak pomysle.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 09 gru 2013, 00:11
wieslawpas, dobrze że udało mu się wyjść na prostą ,tylko te piwa hmm ...może dlatego że alko wypełnia pustkę , bo samotny ?

nerwa, no wlaśnie , a na pewne rzeczy jak przemijanie czy to nasze czy rodziny nie mamy żadnego wplywu .

neon, muszę spróbować tak:-)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

przez hania33 09 gru 2013, 00:12
nerwa, Ja rowniez tak mysle..
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Zalatana23 09 gru 2013, 00:12
nerwa, chyba sprobuje z tym Szamanem na swojego zeba ;-) Autosugestia ma mega moc
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 09 gru 2013, 00:12
neon, ale ja nie siedze calymi dniami i nie zamartwiam sie raczej :) wrecz przeciwnie, raczej staram sie myslec pozytywnie i jakos tak nie dołować się za specjalnie. Bo skoro tu jestem i bede jeszcze jakis czas, no to co zrobic. Ale tak ogolnie z perspektywy czasu, to uwazam, ze ten wyjazd wiele mi dał, ale tak 1 - max 2 lata. To co dluzej to juz za dlugo. I juz wiem, ze tego bede załowac (bo juz zaluje :) )
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 09 gru 2013, 00:13
nerwa, Z Ciebie to jest taka fajna dziewczyna, ze NA PEWNO kogos poznasz czy w Polsce czy za granica. Kurcze przeciez kiedys pisalac cos o jakims chlopaku.

Co sie tyczy przemijania nerwicy to wiem ze duzo ludzi sie wyleczylo. Ostatnio napisala do mnie pani z Bielan, ktorej nerwicja przeminela. A sumie tez miala
takie lęki ze nie wychodzila z bloku.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 09 gru 2013, 00:17
Zalatana23, spróbuj!!! Ja to w ogole... ehhh no nie chce tak pisac, bo pomyslicie, ze mi kompletnie odbilo :D Ale czytam akurat Potege Podswiadomosci, i kiedys sluchalam takiej relaksacji na youtubie i polaczylam jedno z drugim. I stworzylam sobie, taka wizualizacje takiej... osady :D i w jednym domku jest lekarz "zdrowotny" - szaman. A w innym jest lekarz od psyche :) I wyobrazam sobie, ze jak wchodze do szamana, to on wlasnie leczy mnie fizycznie, i taka energie daje. A potem "idę" do drugiego domku z gosciem od psychiki. I tam wtedy on mowi, ze bedzie dobrze, ze jestem super :P i takie tam - zwieksza poczucie wlasnej wartosci.

Wierzcie mi lub nie, ale po takich wizualizacjach ja sie czuje super! :) i zadowolona i pelna energii.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 09 gru 2013, 00:19
neon, mam czasami takie okresy w życiu , kiedy o tym nie myślę , kiedy czymś się intensywnie zajmuję . Jedak zawsze gdzieś to wraca jak bumerang i wtedy nie mam sposobu by o tym nie myśleć
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Zjednoczone Stany Lękowe

przez neon 09 gru 2013, 00:21
ladywind napisał(a):neon, mam czasami takie okresy w życiu , kiedy o tym nie myślę , kiedy czymś się intensywnie zajmuję . Jedak zawsze gdzieś to wraca jak bumerang i wtedy nie mam sposobu by o tym nie myśleć

Chyba większość o tym myśli, tylko niektórzy lepiej sobie z tymi myslami radzą, może nie biorą ich na serio?

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 09 gru 2013, 00:22
nerwa, a ten szaman to pewnie jakiś przystojniak hihi

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Zalatana23 09 gru 2013, 00:22
nerwa pamietam te techniki ze swojej psychoterapii :-) Potem jeszcze dlugi czas je sama stosowalam. Wlasnie takie relaksacje i wizualizacje. Fajnie, ze o tym piszesz. Zaraz sobie przed snem zafunduje takie wyciszenie...
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez neon 09 gru 2013, 00:23
nerwa napisał(a):Zalatana23, spróbuj!!! Ja to w ogole... ehhh no nie chce tak pisac, bo pomyslicie, ze mi kompletnie odbilo :D Ale czytam akurat Potege Podswiadomosci, i kiedys sluchalam takiej relaksacji na youtubie i polaczylam jedno z drugim. I stworzylam sobie, taka wizualizacje takiej... osady :D i w jednym domku jest lekarz "zdrowotny" - szaman. A w innym jest lekarz od psyche :) I wyobrazam sobie, ze jak wchodze do szamana, to on wlasnie leczy mnie fizycznie, i taka energie daje. A potem "idę" do drugiego domku z gosciem od psychiki. I tam wtedy on mowi, ze bedzie dobrze, ze jestem super :P i takie tam - zwieksza poczucie wlasnej wartosci.

Wierzcie mi lub nie, ale po takich wizualizacjach ja sie czuje super! :) i zadowolona i pelna energii.

Ja wierze w różne dziwne mistyczne rzeczy, ale również jak i u Ciebie wynika to z doświadczenia.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 09 gru 2013, 00:23
neon, myślę ,że tak . Szybciej gdzieś potrafią sobie te myśli odłożyć na bok i zająć się czymś innym

Sortuj wg