Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 08 gru 2013, 23:55
dobra to ja cos pozytywnego napisze dla odmiany :)
Smiejscie sie jak chcecie, ale od paru dni zastosowalam taką "technikę", ze wyobrazalam sobie, ze ide do szamana jakiegos ;) i on mi tak "działa" na mój brzuch jakas energia - zeby mnei nie bolal. No a zblizal mi sie okres i zazwyczaj przed i w trakcie miewam bóle. A tym razem.... NIC! :) zero dolegliwosci od strony brzucha! Przypadek? :yeah:
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez neon 08 gru 2013, 23:56
Reiben napisał(a):ja jebie jakie mam zejścia, jutro wezmę 80 mg fluo albo 100 lepiej, ze 3 dni było w miarę i myślałem, że działa,
że się tak optymistycznie przywitam z Wami ;/

Witam chłopie. To leki na Ciebie tak źle działają?
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 08 gru 2013, 23:57
Reiben, może to stan przejsciowy ,pewnie lek zaczął się dopiero skromnie rozkrecac ,daj mu czas
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 08 gru 2013, 23:57
ladywind, ja tez sie boje o mame wlasnie, o rodzine :( Ze wszyscy sie starzeją, ze poumierają. I ze ja tez bede coraz starsza, i potem bede zalowala, ze nie zrobilam w zyciu tego co chcialam i że mi przeleciało całe na niczym. Albo, ze na starosc bede sama, wlasnie rodziny juz nie bedzie i bede siedziala tak sama w domu (tak w sumie jak i teraz :D - wyglada na to, ze moje koszmary sie spelniaja)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 08 gru 2013, 23:59
nerwa, sądzę że autosugestia tak na Ciebie podziałała :-)sposób z szamanem bezcenny :mrgreen:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Zjednoczone Stany Lękowe

przez neon 09 gru 2013, 00:00
nerwa napisał(a):dobra to ja cos pozytywnego napisze dla odmiany :)
Smiejscie sie jak chcecie, ale od paru dni zastosowalam taką "technikę", ze wyobrazalam sobie, ze ide do szamana jakiegos ;) i on mi tak "działa" na mój brzuch jakas energia - zeby mnei nie bolal. No a zblizal mi sie okres i zazwyczaj przed i w trakcie miewam bóle. A tym razem.... NIC! :) zero dolegliwosci od strony brzucha! Przypadek? :yeah:

Można stosować też wizualizacje, różnych kolorów, które leczą. Siła sugestii naszych umysłów jest wielka. To ten sam sposób, kiedy ludzie wymyślają jakieś niezaistniałe w swoim organizmie choroby i siłą woli wywołują objawy chorobowe

Zjednoczone Stany Lękowe

przez hania33 09 gru 2013, 00:00
nerwa, Aj , nie tak pesymistycznie :D

-- 09 gru 2013, 00:01 --

nerwa, Szaman , dobry pomysł, możemy wiele sobie wmówić jak i wyleczyć , dlaczego by nie.. :D
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 09 gru 2013, 00:02
nerwa, ja też najbardziej martwię się o rodzinę /mamę ,że coraz starsza no i kiedyś wiadomo ..no i że ja też i mi życie spelznie na samotności ,czyli w zasadzie podobnie jak u Ciebie :-)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 09 gru 2013, 00:05
ladywind, moj kolega Adrzej mial dola ktorego leczyl piwiem. Mowil ze wracal z parcy i padal przed telewizorem. Na wiczor wypijal 8 piw. Mieszkanie zasmiecone, pamietam jak to wygladalo. Trwalo to ze 3 lata, ale wyszedl z tego kupil dzialke, pojechal rowerem na bornholm, teraz wyremontowal mieszkanie. Przeszlo mu no i tylko to piwo pije, ze 3-4 na wieczor.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez hania33 09 gru 2013, 00:05
Smutno sie zrobilo przez to przemijanie :(
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 09 gru 2013, 00:07
ladywind, no identyko mamy chyba! :) Najgorzej, ze w sumie nic z tym nie mozna zrobic, bo takie jest zycie :( Dlatego widzisz, ja dodatkowo teraz zle sie czuje, ze juz 2,5 roku mieszkam za granica z daleka od rodziny - bo mam swiadomosc, ze wszyscy sie starzeja, czas ucieka a ja jestem daleko :( I potem bede zalowala. Tak jak moj były szef załował, zanim umarł to mowil, ze najbardziej zaluje tego, ze tyle lat spedzil za granicą zamiast byc z rodziną... bo ten czas ktory stracil, to juz nie do odzyskania. I teraz ja tak mysle, ze jednak jak najwiecej czasu powinnam z bliskimi spedzac a nie - siedziec tu na obczyznie, sama jak palec.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez neon 09 gru 2013, 00:07
Wszystko przemija! pierdolić to!

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 09 gru 2013, 00:07
Powiem Wam.. dobry szaman nie jest zły :pirate:

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 09 gru 2013, 00:08
Reiben, Witaj, krucze co sie dzieje? Do tych naszych Stanów to rzadko zagladasz.

Sortuj wg