Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez hania33 06 gru 2013, 12:43
nerwa, no widzisz , nie możesz pic..mogłaś sobie winko czerwone kupić jakieś ..i impreza przepadła.. :roll:

-- 06 gru 2013, 12:44 --

nerwa, W pracy moglabys nie miec..a tak sama siebie może nakręciłaś :bezradny:
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Faraway 06 gru 2013, 12:44
hania33, częsta dolegliwość po asparginie i w ogole preparatach z potasem, możesz probować inny potas, ja aktualnie jem kalipoz, wczesniej kalium rozpuszczalne w wodziee, na początku po każdym troszkę brzuch bolał ale teraz przywykłam i jest ok :)
Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez hania33 06 gru 2013, 12:45
moze wcale nie pij , potrzebne Ci to by dobrze sie bawic?

-- 06 gru 2013, 12:46 --

Faraway, ja mam tez teraz rozpuszczalny lepiej mi sluzy , z wit, grupy B i brzuch nie boli.. :D

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 06 gru 2013, 12:56
hania33, po winie to ja dodatkowo mam jeszcze ból glowy straszny :)
Nie no, dobre jest to, ze generalnie dobrze się czulam, nie odczuwalam lęku ani nic. Tylko ten zwiekszony puls mnie wkurza... zeby to bylo w dzien, to by mi nie przeszkadzao, ale w nocy nie moge przez to zasnac - zawsze. Dziwne to jest, bo to nie jest tak, ze jestem zdenerwowana tym sercem czy cos. Nie, w ogole wiem, ze to normalne i gdybym bylo w dzien to nawet nie zwrocilabym uwagi, ale jakos w nocy to zwiększone tętno blokuje zasypianie... dziwne w sumie.

A co do picia, jasne, ze nie musze. Tylko po tych kilku godzinach snu nad ranem, to dzisiaj mi sie juz nie chce nawet isc nigdzie. Juz pomijam fakt, ze bez alko to naprawde m usze miec dobry nastroj, zeby sie dobrze bawic :D
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez hania33 06 gru 2013, 12:58
nerwa, mogłaś nie pic , ciekawska Ty.. :twisted: moze dzis by nie bylo bicia serducha..

Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Faraway 06 gru 2013, 13:15
nerwa, tez mam puls duży zwykle i wiem jakie to wnerwiające, na to jedyna rada to potas+mg+ beta bloker jakiś słaby typu propranolol, ale alkohol nie wchodzi w grę wtedy raczej...

-- 06 gru 2013, 13:18 --

a właśnie tez tak macie, że jak jest wietrznie to bardziej nerwowi jesteście ? albo np. przed okresem większe lęki i częściej (to do kobiet, żeby nie było :P)
Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 06 gru 2013, 13:23
Faraway, no wlasnie :) a bez alko to nawet nie musze brac beta blokera, bo wtedy puls mam raczej w normie ;)

Co do okresu, to dokladnie - duzo gorzej jest, ale czytalam juz nie raz, ze wtedy nawet ludzie bez nerwicy miewaja takie stany. I tak samo wietrzna pogoda- chyba najgorsza z mozliwych (pod wzgledem wplywu na samopoczucie) :-/

-- 06 gru 2013, 12:24 --

hania33, dzis juz mam puls w normie ;) Tylko przez tą nocną akcje nie wyspałam się i teraz mam otumanienie, zmeczenie i zero ochoty na jakie balowanie :P
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Faraway 06 gru 2013, 13:33
nerwa, ja to z pulsem mam non stop coś.... dzis np jak wstałam to miałam 110, dopiero po lekach mam normalny puls, ale jest czas gdzie budzę się i mam od razu normalny... więc wszystko to psychika na to wygląda...
a co do wiatru i okresu to mam chyba najgorszy duet :D plus zmiana leków i dziwie się dlaczego tak okropnie się czuję...
a miewacie tak, że macie mega rozregulowany okres przez nerwy ?
Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 06 gru 2013, 13:43
Faraway, ja kiedys sie tez z pulsem strasznie meczylam - potrafilam calymi dniami miec podwyzszony :-/ Ale potem mi jakos przeszlo i teraz - jak sie denerwuje to mi skacze, ale juz tak nie zwracam uwagi, no i wlasnie po alkoholu.
Ja z okresem to mam tak przewaznie, ze czesto zdarza mi sie opozniony. Nieraz jest ok, a nieraz musze czegos krocej lub dluzej. Ale tez ponoć kazde takie stray jakos tam wstrzmuja caly ten proces i wtedy sie przesuwa. Np. ja teraz juz powinnam teoretycznie miec ale nie mam... :roll:

Zjednoczone Stany Lękowe

przez lepszaja 06 gru 2013, 13:43
Moja lekarka pozwoliła mi się napić trochę alkoholu, jedynie zabroniła mi się upić :nono:

Czasami wieczorem wypiję piwko czy wiśniówkę własnej roboty i nic mi nie dolega na szczęście.

A powiedzcie czy macie nericę lękową czy ZOK a też? A może coś ciekawszego?
Escitalopram actavis 1x10mg
Pramolan 1x10mg
Sulpiryd 2x50mg - do odstawki

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 06 gru 2013, 13:45
Ja mam nerwice lękową - z agorafobią :-/

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 06 gru 2013, 13:46
Ja mam zaburzenia depresyjno lękowe.

nerwa, :****
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Faraway 06 gru 2013, 13:47
nerwa, ja podobnie jak Ty.. nerwica lękowa z elementami agorafobii...
Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 06 gru 2013, 13:48
i dot ego mam mase fobii klaustrofobia , fobia spoleczna ,agorafobia ;) mam caly pakiet.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg