Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

Avatar użytkownika
przez nerwosol-men 03 gru 2013, 22:35
platek rozy, :yeah:
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl
Avatar użytkownika
Offline
Posty
7538
Dołączył(a)
03 lis 2013, 00:13
Lokalizacja
Warszawa

Zjednoczone Stany Lękowe

Avatar użytkownika
przez tosia_j 03 gru 2013, 22:35
Lexotan odstawialam po poltorej roku. Nie chce teraz nawet afobamu doraznie. A ponoc rewelacja na lęki
outsider
Avatar użytkownika
Offline
Posty
4445
Dołączył(a)
24 lis 2013, 14:21

Zjednoczone Stany Lękowe

Avatar użytkownika
przez hania33 03 gru 2013, 22:36
nerwosol-men, bo ja sie boje kurde tego, tu nie mam pomocy zbytnio..
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.


Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Posty
10860
Dołączył(a)
14 sie 2013, 13:27

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

Avatar użytkownika
przez platek rozy 03 gru 2013, 22:36
Caluski :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)


http://vimeo.com/48594258
Avatar użytkownika
Offline
Posty
15803
Dołączył(a)
08 sie 2013, 18:53

Zjednoczone Stany Lękowe

Avatar użytkownika
przez PJT 03 gru 2013, 22:37
Obrazek
dobrej nocy :************* niech Ci sie przyśni dmuchający misio
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
Avatar użytkownika
PJT
Offline
Posty
5592
Dołączył(a)
01 paź 2013, 12:19

Zjednoczone Stany Lękowe

Avatar użytkownika
przez hania33 03 gru 2013, 22:37
Tosia a jakie mialas objawy odstawienne?

-- 03 gru 2013, 22:37 --

platek rozy, :papa:
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.


Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Posty
10860
Dołączył(a)
14 sie 2013, 13:27

Zjednoczone Stany Lękowe

Avatar użytkownika
przez nerwosol-men 03 gru 2013, 22:38
hania33, przeczekasz jakiś czas , może potem dawkę najwyżej zmniejszysz , zawsze dobrze z lekarzem skonsultować
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl
Avatar użytkownika
Offline
Posty
7538
Dołączył(a)
03 lis 2013, 00:13
Lokalizacja
Warszawa

Zjednoczone Stany Lękowe

Avatar użytkownika
przez tosia_j 03 gru 2013, 22:42
hania33 napisał(a):Tosia a jakie mialas objawy odstawienne?

Nadwrazliwosc widzenia i slyszenia....emocje na postronkach :zonk:
Dobranoc Platku.
outsider
Avatar użytkownika
Offline
Posty
4445
Dołączył(a)
24 lis 2013, 14:21

Zjednoczone Stany Lękowe

Avatar użytkownika
przez wieslawpas 03 gru 2013, 22:44
hania33, Hanka, wiadomo ze zwiekszenie dawki, to powoduje drżenie miesni. Na jaka teraz wchodzisz? Ma wlasnie zchodzic z paro, ale nie chce tez odsawiac bo wiadomo ze sa objaw w druga mańkę. Ale przy coaxilu z odawaniem jest łatwiej. W ogle nic mi nie przpomina ze mam zażyć tabletkę.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
7736
Dołączył(a)
06 maja 2009, 18:35

Zjednoczone Stany Lękowe

Avatar użytkownika
przez hania33 03 gru 2013, 22:44
nerwosol-men, z tym moim tutaj , nie da rady, to mi karze przestać brać od razu i nic nie zapisze.. :roll:

-- 03 gru 2013, 22:46 --

wieslawpas, Od przeszlo 3 tyg. jestem na 25 mg..moze mam inna chorobe? :(
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.


Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Posty
10860
Dołączył(a)
14 sie 2013, 13:27

Zjednoczone Stany Lękowe

Avatar użytkownika
przez Zalatana23 03 gru 2013, 22:46
hania33 nie pamiętam jak było u mnie przy pierwszym dawkowaniu paro, na pewno to uczucie drżenia, takiego jakby "porażenia" ,prądów przechodzących przez ciało trwało dłużej. To charakterystyczne dla tego leku objawy uboczne, jak to fachowo określił PJT pozapiramidowe - nie wiedziałam, że tak to się nazywa;-) Ja oprócz tego miałam wybroczyny i takie czerwone plamy na białkach ocznych...
Wszystko minęło :-D
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1128
Dołączył(a)
25 paź 2013, 11:31
Lokalizacja
Wrocław

Zjednoczone Stany Lękowe

Avatar użytkownika
przez wieslawpas 03 gru 2013, 22:47
hania33, ale po co zwiekszasz dawkę? Mówil ci lekarz?
Avatar użytkownika
Offline
Posty
7736
Dołączył(a)
06 maja 2009, 18:35

Zjednoczone Stany Lękowe

Avatar użytkownika
przez hania33 03 gru 2013, 22:47
Tosiu czytalam , ze jest ciezko , dlatego pytam, drzenie miesni , niepokoj , ludzie nawet chodzic nie mogli..
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.


Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Posty
10860
Dołączył(a)
14 sie 2013, 13:27

Zjednoczone Stany Lękowe

Avatar użytkownika
przez nerwosol-men 03 gru 2013, 22:47
hania33, nie masz innej chory to skutek dawki 25mg to nie jest mało wcale , musi przestawić pewno organizm tak myślę nie wiem sam nie ma sensu się doszukiwać bo jak się człowiek skupi na czymś to nie minie to
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl
Avatar użytkownika
Offline
Posty
7538
Dołączył(a)
03 lis 2013, 00:13
Lokalizacja
Warszawa

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Przeskocz do