Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Marcin2013 10 sty 2014, 11:48
To zaprasan paweł też zrobimy bal plackowy

-- 10 sty 2014, 11:56 --

Ok płatus to wpadajcie wszyscy tyko żeby nie ziemniakuw w piwnicy nie brało haha:) eni dasz radę uuups ja na 13 do lekaza a myślałe ze dzisaj jest cząstek eni mi przypomiala narka ja pitole będę po o 14

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 10 sty 2014, 11:58
platek rozy, nie zmieniaj leku tylko pojdziesz na terapie i bedzie lepiej! :)

Ja dzis chyba zostaje na chorobowym w domu, tak mnie pol nocy bolal brzuch od okresu, ze jestem wykonczona. ehhh
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 10 sty 2014, 12:00
nerwa, ja nie mam juz sil, a na terapie sie nie moge dostac. Marcin2013, do pozniej:))))
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 10 sty 2014, 12:05
platek rozy, aaaaaaaa bo ja myslalam, ze jakos teraz idziesz wlasnie :( no to kiepskoo
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 10 sty 2014, 12:09
nerwa, nie mam sil, mam jakas agorafobie straszna .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 10 sty 2014, 12:13
platek rozy, no ja wiem co to znaczy, tak samo mialam, ze przy wyjsciu chociazby przed blok juz mialam lęki, a wyprawa dalej bylam dla mnie po prostu niewyobrazalna. Ja to mam takie porownanie jak komus tlumacze :) - zeby wyobrazil sobie szczyty gorskie, wysokie, polaczone takimi mostami drewnianymi-linowymi - bardzo malo stabilnymi. I na jednym szczycie jest dom, na drugim sklep, na trzecim costam. I ze dla mnie to jest taki podobny lęk, jakbym byla na tkaim szczycie i z lękiem wysokosci miala tak isc do sklepu po takim moscie na drugi szczyt. Tak mi sie kojarzy ta cala agorafobia :-/

Zjednoczone Stany Lękowe

przez PJT 10 sty 2014, 12:14
czesc Iza :*
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 10 sty 2014, 12:15
Hej Paweł! :) Jak tam, juz powrót na neta dzisiaj, tak?

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 10 sty 2014, 12:17
nerwa, mnie ws klepach lapie, nie mialam az tak nigdy.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 10 sty 2014, 12:31
platek rozy, no w sklepach to chyba najgorzej! Ja to pamietam, ze w najgorszym czasie, to jak nie mialam juz kompletnie chleba ani nic do jedzenia, to szlam do sklepu (5min drogi), cala droga to byla masakra, niewyobrazalne nerwy. W sklepie, w roztrzesieniu bralam 1 produkt, i szybko do kasy , ledwo placilam i wychodzilam i jak najszybciej do domu - i bylam po powrocie calkowicie wyczerpana. I nawet jak potrzebowalam kilku rzeczy, to w gre wchodzilo zakupienie tylko jednej, bo nie dalabym rady. Albo jak kolejka byla, to juz musialam zrezygnnowac, bo tez bym nie wytrzymala :(
I tak zazdroscilam ludziom, ktorzy moga isc, nakupic na luzie caly koszyk zakupow, zaplacic i tyle.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Anna Maria 10 sty 2014, 12:36
Witam
Byłam na terapii. Babka super. Powiedziała, że nie wie na ile mi będzie w stanie pomóc z racji przeżyć, ale najprawdopodobniej będzie lepiej.
Anna Maria

Zjednoczone Stany Lękowe

przez PJT 10 sty 2014, 12:38
nerwa napisał(a):Hej Paweł! :) Jak tam, juz powrót na neta dzisiaj, tak?

właściwie to powinno mnie nie być na necie...
zaraz sproboje sie ewakuować i wziasc za ciezka prace

-- 10 sty 2014, 12:46 --

kasiątko napisał(a):Witam
Byłam na terapii. Babka super. Powiedziała, że nie wie na ile mi będzie w stanie pomóc z racji przeżyć, ale najprawdopodobniej będzie lepiej.

:great: :great: :great:
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 10 sty 2014, 13:20
nerwa, wlasnie wrocilam ze sklepow , bylam w jarzyniaku , piekarni , miesnym .... no i w miare nawet ale ja m,am tak jak opisujesz z tymi lekami , tyle ze staram sie wziac wszystko co potrzebuje a jest to katorga dla mnie ogromna.

kasiątko, super moze bedziesz zadowolona i zycze Ci poprawy z calego serca,:*******

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Rebelia 10 sty 2014, 13:22
Też mam dzisiaj dzień taki, że jeśli się czymś nie zajmę i nie skupię, skoncentruję maksymalnie myśli na czymś, to już równia pochyła w dół. Dałam dzisiaj popłynąć myślom i czuję się jak zdechły pies. Muszę się przymusić teraz do pewnych czynności, inaczej słabo widzę ten dzień. A też nie uśmiecha mi się siedzieć i zmagać się z lękami czy tam chęcią popłakania.

Sortuj wg