Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 09 sty 2014, 21:19
ladywind napisał(a):chocovanilla, w takich silnych stanach lekarze wręcz powinni przypisywać benzo , bo w takiej panice to ludzie targaja się na swoje życie niepotrzebnie

Myslisz? ja nie wiem czy w panice ludzie targaja sie na swoje zycie... nigdy o tym nie slyszalam. Slyszalam tylko, ze wtedy BOJA SIĘ tego, ze moga cos sobie zrobic, ale to takie nerwicowe myslenie tylko. Ale nie wiem...

-- 09 sty 2014, 20:20 --

chocovanilla, no to super, ze tez spacer Ci sie udal :) Ja to mailam tez taki sposob, ktory sie pare razy sprawdzil. Nagle mialam atak paniki, balam sie,z e zemdleje itd. I wtedy mowilam sobie "no ok, to umieraj, jak tak ma byc to trudno. To umre tutaj na pobliskim trawniku, prosze bardzo". I jak takie zezwolenie sobie dawalam, to w ciagu paru sekund przeszla mi panika :)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez chocovanilla 09 sty 2014, 21:22
ja rozumiem uzasadnione podawanie benzo ale w moim przypadku czy dobrze czy zle staly zestaw lekow dostawalam

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwosol-men 09 sty 2014, 21:22
Jedno można stwierdzić gra zwana życie jest warta tego żeby w niej uczestniczyć, ale każde zaburzenia psychiczne czy to układu nerwowego są jednak sporym krzyżem do uniesienia. Wiele zmarnowanych szans, wycofywania się , poczucie zmarnowanego czasu co niesie za sobą pustkę, ale trzeba się starać szukać tego co daję radość, skupiać się na tym dobrych momentach. Porównywanie się do innych który idzie jak po maśle w życie nie ma sensu, bo nigdy nie wiem co ludzie mają w środku i co przeżywają.
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 09 sty 2014, 21:25
nerwosol-men, dokładnie
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Zjednoczone Stany Lękowe

przez PJT 09 sty 2014, 21:26
ja jak mialem lęk cały czas to miałem myśli samobójcze ale wtedy to był hardcore było tak źle że pojechałem na izbe do srebrzyska właśnie ulubiony lek Nerwosola dostalem ;)
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 09 sty 2014, 21:27
nerwa, znam przypadki z tego forum , że w silnych stanach lekowych połączonych z depresją ludzie próbowali się zabić . Każdy przeżywa te stany inaczej mając też inny próg wytrzymałości
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Zjednoczone Stany Lękowe

przez chocovanilla 09 sty 2014, 21:27
ale miales mysli samobojcze ze chciale ze oba konczyc czy sie bales ze cos sobie zrobisz ?

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 09 sty 2014, 21:30
ladywind, no ja wlasnie mysle, ze najgorszy mix to lęki + depresja. Bo w samej depresji tez jest ciezko, ale czlowiek chociaz nie jest taki przerażony wszystkim, bardziej moze zniechecony, nie widzi sensu, nei ma sily. Z koeli jak są same lęki to jednak jest siła by walczyc, przeciwstawiac sie nim itd. A jak są lęki + depresja, to boimy sie wszystkiego, ale nie mamy sily tez walczyc i to najgorszy stan.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez chocovanilla 09 sty 2014, 21:32
ja mam lęki plus depresje ale nie mam myli typu ze chce sie zabic tylko ze cos sobie zrobie ze zwariuje itd a wziecie podczas takiego ataku benzo mnie kiedys przerazalo ze wtedy nie bede balasie sobie czegos zrobic... chyba zamotalam

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwosol-men 09 sty 2014, 21:33
Ja np nigdy zabić się nie chciałem chociaż wiele razy miałem uczucie pustki i braku sensu istnienia i tego że nic mnie już nie cieszy w życiu , i zastanawiałem się setki razy jaki sens ma mój byt na tym świecie, aż nawet posuwałem się to jakiś zapisków i uciekania w książki religijne i filozofię, jedynie chrześcijaństwo dało mi jakąś jasną odpowiedź na temat sensu ludzkiego istnienia
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Zjednoczone Stany Lękowe

przez chocovanilla 09 sty 2014, 21:35
jezeli samobójstwo mnie przeraza to znaczy ze mam mysli samobójcze? jezeli boje sie ze cos sobie zrobie?

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 09 sty 2014, 21:37
Ja to taka najwieksza depresje mialam z 10 lat temu, wtedy zaczelam jedne studia i mialam takie poczucie - ze po co to wszystko? Po co ja sie ucze tego, po co chodze na te zajcia, ze PO CO?! Ze to w ogole nie ma sensu najmniejszego. I to bylo bardziej takie myslenie depresyjne, ze nic nie ma sensu. A potem to juz miewlaam bardziej takie stany, ze nic mi sie nie chcialo - wstawac z lozka, bo nie mialam sily, ani jesc ani nic. I wtedy to takie fizyczne juz bardziej bylo.

-- 09 sty 2014, 20:38 --

chocovanilla, nie, wydaje mi sie, ze nie. Bo tego boi sie prawie kazdy nerwicowiec. Ja sama nie raz boje sie, ze keidys bede w takim stanie, ze cos sobie zrobie - a wcale nie chce, ale boje sie, ze moze dojsc do takiego czegos. Ale to ma zwiazek bardziej chyba z taką obawą przed utratą kontroli. Bo mysli samobojcze (choc nie wiem, bo nie mialam) ale chyba polegaja na tym, ze ktos nie chce byc na tym swiecie juz. Kolezanke mialam, ktora mi opowiadala - to miala takie poczucie, ze chce zeby wszystko zniknelo, ze chce sie wypisac z zycia i nie brac w tym udzialu.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez White Rabbit 09 sty 2014, 21:39
chocovanilla, nie.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 09 sty 2014, 21:39
nerwa, mialas wtedy myśli s ?

Sortuj wg