Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez adrianwej 09 sty 2014, 21:09
chocovanilla napisał(a):skoro nerwica jest nam tak znana czego nie potrafimy wyzdrowiec??

bo sami prowadzimy konflikt we własnym umysle..
Tylko ludzie silni nadzieją są zdolni przetrwać wszelkie trudności ;-).

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 09 sty 2014, 21:10
nerwosol-men, czasem jedna myśl potrafi wywołać na nowo tą paskude :(
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Lusesita Dolores 09 sty 2014, 21:11
khaleesi, napisałam Ci wiadomość na fb
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

przez chocovanilla 09 sty 2014, 21:11
myśle zeo banzo zaczyna sie coraz wiecej mowic i dobrze bo jak ja zaczynalam swoja przygode nic na ten temat nie wiedzialam ... nie mialam wyboru

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 09 sty 2014, 21:12
Ja dzisiaj zadowolona jestem. Nie chcialo mi sie isc do pracy wcale, jakos dziwnie sie czulam zmeczona i senna. Ale poszlam i fajnie bylo, z ludzmi pogadalam troche, potem nawet do domu wracalam z jedną kolezanka. I fajnie, bo wczesniej mialam tak, ze wolalam wracac sama, bo jak lęki byly to wolalam tak sama to przezywac :) I jak kogos spotkalam po drodze, to takiego stresa mialam, ze juz rozmaiwac musze itd. A dzisiaj spoko, nawet sie ucieszylam, ze wracamy razem to pogadac mozna, ploty jakies itd.

A zeby nawiazac do tematu, mam taka obserwacje, ze jak jest lęk wiekeszy, to benzo dobre. Ale jak np. nie mam lęku a wezme benzo tak "na zaś", albo zeby byc wyluzowaną przed czyms, to powiem Wam... dziala wrecz przeciwnie, jakos tak czuje wtedy narastający lęk przez jakis czas.. nie wiem, moze od tego rozluznienia? W kazdym razie, nie bardzo mi to podchodzi.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwosol-men 09 sty 2014, 21:12
nerwa, ;)
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Zjednoczone Stany Lękowe

przez chocovanilla 09 sty 2014, 21:14
a moze dlatego ze wzialas na zas i gdyby byl atak to co musialabys kolejny lyknac? moze podswiadomosc?

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Marcin2013 09 sty 2014, 21:14
Ahma, a mi nie wysłała ?:)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez PJT 09 sty 2014, 21:15
nerwa napisał(a):Ja dzisiaj zadowolona jestem. Nie chcialo mi sie isc do pracy wcale, jakos dziwnie sie czulam zmeczona i senna. Ale poszlam i fajnie bylo, z ludzmi pogadalam troche, potem nawet do domu wracalam z jedną kolezanka. I fajnie, bo wczesniej mialam tak, ze wolalam wracac sama, bo jak lęki byly to wolalam tak sama to przezywac :) I jak kogos spotkalam po drodze, to takiego stresa mialam, ze juz rozmaiwac musze itd. A dzisiaj spoko, nawet sie ucieszylam, ze wracamy razem to pogadac mozna, ploty jakies itd.

A zeby nawiazac do tematu, mam taka obserwacje, ze jak jest lęk wiekeszy, to benzo dobre. Ale jak np. nie mam lęku a wezme benzo tak "na zaś", albo zeby byc wyluzowaną przed czyms, to powiem Wam... dziala wrecz przeciwnie, jakos tak czuje wtedy narastający lęk przez jakis czas.. nie wiem, moze od tego rozluznienia? W kazdym razie, nie bardzo mi to podchodzi.

ja biore przed szkołą bo mam lęk przed lękiem i sprawuje sie dobrze
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 09 sty 2014, 21:15
chocovanilla, w takich silnych stanach lekarze wręcz powinni przypisywać benzo , bo w takiej panice to ludzie targaja się na swoje życie niepotrzebnie
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Lusesita Dolores 09 sty 2014, 21:16
Marcin2013, :P:P:P
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 09 sty 2014, 21:17
PJT, ale wtedy masz lęk przed lękiem, a ja mam tak, ze jak nie mam w ogole lęku, ale chce wziac wczesniej, bo wiem, ze potem moze byc - to wtedy tak mam.

chocovanilla, nie, wiesz co - mi sie wydaje, ze to dziala tak - ze po benzo czujesz takie rozluznienie. I w momencie lęku, stresu itd, to jest ok, bo pomaga. Al ejak sie czujesz ok, i nagle bierzesz cos i czujesz rozluznienie to to jest takie troche przerazajace... nie wiem jak to opisac, ale wiem, ze nitkorzy maja takie lęki. Nawet ponoć niektorzy mają przy relaksacjach, bo za bardzo rozluznia ciało i czuja sie dziwnie i nagle boom! panika :) Wiec to chyba na podobnej zasadzie tak mi sie wydaje.
Zreszta ktos tu pisal na forum, ze jak dostal zastrzyk z relanium to takie rozluznienie nastapilo, ze mial atak paniki az :D
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez chocovanilla 09 sty 2014, 21:17
nerwa gratuluje dnia:)
ja tez panikowalam dzisiaj na spacerze z dzieckiem juz chciałam wracac do domu ale mysle sobie co mi to da? i poszlam dalej a potem juz bylo ok:)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Marcin2013 09 sty 2014, 21:18
A ja nie wiem co to bezo haha :)

Sortuj wg