Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez lexon 07 sty 2014, 14:02
Luktar, hej :)
platek rozy, ;* dzielna jestes ze dajesz rade, trzymam kciuki aby było coraz lepiej i tych ataków było mniej.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez hania33 07 sty 2014, 14:04
Luktar, czesc. :D
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 07 sty 2014, 14:04
Luktar, tak nerwica lękowa to sie nazywa, ja mam stwierdzone zaburzenie depresyjno lękowe z napadami paniki.

Wlasnie bede chciala sie dostac na psychoterapie moze znajdzie sie miejsce w tym roku dla mnie bo ciezko mi tak funkcjonowac i chce do pracy isc
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

przez hania33 07 sty 2014, 14:05
platek rozy, Gratulacje***
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Zupapomidorowa 07 sty 2014, 14:07
platek rozy, polecam gorąco psychoterapie. Bardzo pomaga.
A słuchajcie wiadomo czy można nerwicę lękową wyleczyć?
Dawniej Luktar

Zjednoczone Stany Lękowe

przez PJT 07 sty 2014, 14:08
:-| heja
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 07 sty 2014, 14:09
hania33, ale ile ja sie umecze to naprawde :( Dziekuje :****

-- 07 sty 2014, 14:10 --

lexon, dziekuje M ... ;):* wiesz musze dac rade bo nie chcez gnic w domu !!!

PJT, :*********** buziam Slonce , dzwoniles do lekarza?

-- 07 sty 2014, 14:11 --

Luktar, ja po 1 epizodzie nerwicy mialam 17 lat spokoju.

-- 07 sty 2014, 14:12 --

Na czatku wisze jakby cos ..... :mrgreen:

-- 07 sty 2014, 14:13 --

A czy czytal ktos ksiazke "W poszukiwaniu zdrowia psychicznego" Dabrowski to anpisal bodajze , mam to i zamierzam looknac
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Zupapomidorowa 07 sty 2014, 14:16
platek rozy, łał! ale leki w tym czasie brałaś czy "na żywca" miałaś spokój? Jak Ci się to udało?

-- 07 sty 2014, 14:19 --

platek rozy, o Dąbrowskiego to i ja bym poczytała chętnie. Masz w PDFie?
Dawniej Luktar

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 07 sty 2014, 14:23
Luktar, sama psychoterapia rok czasu i na 17 lat spokoj.

Wlasnie mam papierowa wersje tylko , znalazlam w biblioteczce jak ukladalam ksaizki .

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 07 sty 2014, 14:24
Luktar, ja mysle, ze nerwice lękową mozna wyleczyc tylko psychoterapią. Ale leki mogą zaleczyc objawy i jakoś pomoc funkcjonowac - co czasem jest tez konieczne.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Zupapomidorowa 07 sty 2014, 14:26
nerwa, platek rozy, kochane kobiety, pocieszyłyście mnie!
No tak coś czułam, że terapia bardziej mi pomaga. Leki są spoko ale tylko zakrywają problem.
nerwa, długo uczęszczałaś na terapię?
Dawniej Luktar

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 07 sty 2014, 14:27
Luktar, ja 10 lat temu mialam nerwicę, lęki, agorafobie, depresje - w ogole z domu nie wychodzilam miesiacami. Poszlam na terapie, po pol roku juz moglam normalnie funkcjonowac (ale chodzilam i tak jeszcze ze 4 lata). I wtedy wlasnie mialam 10 lat spokoju (a zadnych leków nie bralam). Teraz po wyjezdzie i mieszkaniu za granica, po 2 latach znowu sie zaczelo. Jeszcze pol roku temu bylo tragicznie - dokladnie tak jak 10 lat temu. Na terapie nie bardzo moglam isc teraz - wiec poszlam po leki. Ale po nich czulam sie fatalnie - wiec zaczelam sama robic takie "terapeutyczne" rzeczy ktorych sie wtedy nauczylam, i rozmyslac o pewnych sprawach itd. No i na chwile obecną nie jest zle, od jakiegos miesiaca praktycznie nie mam ataków paniki, normalnie jezdze do pracy, czy samolotem :) Tylko bezsennosc mnie strasznie męczy.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 07 sty 2014, 14:30
Luktar, da sie to zaleczyc na dluuugi czas , ja teraz nie mam psychoterapii bo trafilam na psychoterapeutke ktora ze mnie zrezygnowala , stwierdzila ze nie czuje sie na silach zeby mi pomoc a na fundusz juz nie bylo miejsc bo to byl pazdziernik i kazali mi w tym roku osd stycznia przyjsc, 14 mam wizyte i lekarka mnie gdzies moze umiesci ..

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nova_2013 07 sty 2014, 14:31
platek rozy napisał(a):
A ja sei wscieklam , rano wbiedrze malo nie zaslablam z lękow, nogi gumowe dusznosc ,obraz mi sie zamazal , przyszlam do domu i w placz. Poplakalam kilka minut po czym ubralam sie i poszlam do marketu z mysla ze chocbym miala pasc to dam rade! I wystalam w wielkiej kolejce a pozniej poszlam jeszcze zmeirzyc butki do ccc . Powinnam sobie medal przyznac bo sama sie podziwam ze mimo takich lękow wychodze ! Codziennie.

Witajcie Zjednoczeni Lękowo ;)

Platek
oczywiscie, ze medal Ci przysluguje !
To wspaniale uczucie umiec przemoc swoj strach i postawic na swoim. Niech chorobsko wie, ze od teraz to Ty panujesz nad nim a nie ono nad Tobå. Atak paniki kojarze z nieobliczalnå tesciowå, ktora niezapowiedzianie wpada w Twoje zycie, sprawdza Twoje niedociågniecia i robi Ci nikczemnå awanture. Ale po pewnym czasie mowisz DOSC ! Teraz ja tu rzådze ! To moj dom a ty tesciowo ( ataku paniki) jestes nieproszonym gosciem. Od dzis mam nad tobå wladze i mozesz robic te swoje naloty jak dlugo chcesz, ale pamietaj : od mojego domu ( zdrowia) wara ci !

Mysle Platku ze wraz z dzisiejszym Twoim postanowieniem i pokazaniem kto tu rzådzi coraz lepiej bedzie Ci walczyc z atakami paniki. Bo jesli one zobaczå, ze Ty sobie nic z nich nie robisz to predzej czy pozniej odpuszczå, bedå coraz rzadsze i slabsze, podobnie jak zniechecona tesciowa.

Luktar napisał(a):Mam głupie pytanie ale czy zaburzenia lękowe to to samo co nerwica?

Kto pyta - nie blådzi.
Nie, nerwica to co innego niz zaburzenia lękowe, bowiem one mogå sie takze uaktywnic przy depresjach.
Mozna miec nerwice lub depresje bez zaburzen lękowych.
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

Sortuj wg