Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Marcosm 30 gru 2013, 00:27
Ale cisza się tu zrobiła :P
Marcosm

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 30 gru 2013, 00:46
CórkaNocy napisał(a):a mnie dobija to, że wraz z odstawieniem wenli - i to dosłownie, bo dzień po ostatniej dawce wróciła mi fobia :((
i do tego chyba moklo ją nasila
a miałam już dwa miesiące spokoju, bez fobii, jakbym jej nigdy nie miała i znowu ta chora nadzieja, że myślałam, że ją zaleczyłam i nie wróci tak szybko
a wróciła jeszcze szybciej niż poprzednio :(
i teraz mimo w miarę dobrego nastroju miewam przez to napady płaczu i to czego nie miałam już od dawna - myśli samobójcze
bo fakt tego, że znowu powtarza się ten schemat, że schodzę z wenli na lek aktywizujący i od razu włącza mi się fobia mnie dobija

co za życie :( jak nie depresja, która sprawia, że nie mam nic z życia, to fobia, z którą w dużym nasileniu nie jestem w stanie długo normalnie funkcjonować

i dlatego bywa, że mam dość tej ciągłej walki, od lat, bez cienia nadziei, bo albo depresja, albo fobia mnie prześladuje i nie wiem co gorsze, chyba jednak fobia :cry:

A co było powodem zejścia z wenli ?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Marcosm 30 gru 2013, 00:49
Ladywind, jak tam zdrówko? Też nocny "marek" z Ciebie? 8)
Marcosm

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Slam 30 gru 2013, 00:51
Witam... aaa czuję jakieś zagrożenie ;/
NERWICO! NIENAWIDZĘ CIĘ!

Będzie dobrze

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Marcosm 30 gru 2013, 00:56
Slam, to tylko myśli. Zajmij się czymś żeby zmienić tok myślenia, albo pomyśl, kur** miałem już tyle lęków i ataków, a żyje! Nie miałem zawału, udaru itp, więc pieprzę te myśli, nic mi nie będzie :)
Marcosm

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 30 gru 2013, 01:23
Marcosm, dzięki że pytasz :-) po południu dużo lepiej niż rano , kiedy to miałam masę leków
A jak u Ciebie?
Oj jestem nocnym Markiem gorzej jak trzeba wstać do pracy ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Marcosm 30 gru 2013, 01:28
A u mnie ostatnio stabilnie, czasami zdarzy się podłamka przez wzrok, ale nie daje się ;)

Ja to samo, uwielbiam nocki i drugie zmiany, pierwszych nie cierpię ;D
Marcosm

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 30 gru 2013, 01:35
Marcosm napisał(a):A u mnie ostatnio stabilnie, czasami zdarzy się podłamka przez wzrok, ale nie daje się ;)

Ja to samo, uwielbiam nocki i drugie zmiany, pierwszych nie cierpię ;D

To super ,że stabilnie :-)

No to jesteś typem sowki ;) gdybym miała możliwość , to zdecydowanie wolałabym pracować na popołudnie :-)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Marcosm 30 gru 2013, 01:40
Tak jak ja :D

Jakiś czas temu jak wróciłem z pierwszej zmiany, byłem tak śpiący, że zrobiłem sobie kawę tak zwaną siekierę z 5 łyżeczek. Myślałem, że mnie postawi na nogi bo kawy w ogóle nie piję i nie przepadam za nią. Wypiłem i co? Pół godziny minęło, a ja śpię :) Ja się zawsze dziwię tym co usypiają na nockach bo ja żyję wtedy pełną piersią, a oni się ze mnie śmieją na pierwszej zmianie :)
Marcosm

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 30 gru 2013, 01:47
Marcosm, to faktycznie :-) no powiem Ci że na mnie poranna kawa też nie działa , a siedząc po nocach nie mam potrzeby jej picia , bo wtedy odzywam niczym wampir :lol:

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Marcosm 30 gru 2013, 01:49
Niech się cieszą, że jeszcze nie kąsamy :mrgreen:

A jak słyszę wampir to od razu tofik mi się przypomina :D

Marcosm

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 30 gru 2013, 01:56
Marcosm, dobre :mrgreen:

Nic jednak trza zbierać swoje 4 i się położyć bo jutro poranne wstawanko ,a to coś czego wampiry nie lubią najbardziej :D
Także życzę spokojnej nocki i bez żadnych krwawych ofiar :P ;)
Dobranoc :papa:

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Marcosm 30 gru 2013, 01:59
I opuszcza mnie ostatnia wampirzyca :mrgreen:

Dobranoc ladywind, kolorowych :)

Dziś bez ofiar, alkoholem się upoiłem :P
Marcosm

Zjednoczone Stany Lękowe

przez khaleesi 30 gru 2013, 03:22
wszyscy poszli spać :?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg