Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Slam 28 gru 2013, 00:05
nerwosol-men napisał(a):Slam, ile już jesteś czasu na paro ?

Mi nerwica ostatnio daje ładnie popalić. Zrobiłem sobie badania krwi, dzisiaj OB wszystko w porządku, książkowo, a mam np. między 14:00 a 18:00 prawdziwe jazdy - od tygodnia 37,5*C w tych godzinach, a potem - gdy emocje opadną - takie burczenie w brzuchu albo jakby mi się zupa gotowała w żołądku (bąbelki). Przed stosowaniem Parogenu - 2,5 roku temu - miałem podobne napady; ale potem przeszło, a teraz chyba organizm się przyzwyczaił i ot wróciło ;(((.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ja nie wiem, co mi jest, pomimo dobrych badań.

-- 27 gru 2013, 23:07 --

nerwosol-men napisał(a):Slam, no to panie jak 40mg nie pomaga to musisz mieć ciężki stan współczuję , pierwszy raz słyszę żeby kogoś tak długo trzymali na paro, a doraźnie też coś łykasz ?

Tzn. ja brałem 20 mg ostatnio, dopiero od dzisiaj 40 mg.
Doraźnie nic nie łykam, a moja specjalistka powiedziała, że paro będę brał przez 10 lat ;(
NERWICO! NIENAWIDZĘ CIĘ!

Będzie dobrze

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwosol-men 28 gru 2013, 00:08
ja jest na 30mg paro mam nadzieję ze zejdę do 20 , jak na mnie dobrze działa nie mogę narzekać, elicea lepiej wspominam jeżeli mam się wymienić doświadczeniem , no i ciągle hydro łykam żeby się lepiej spało ;)
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Anna Maria 28 gru 2013, 00:09
PJT, nie już trochę za późno na tele. Idę spać buziole :papa:
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nova_2013 28 gru 2013, 00:09
PJT

no jak wskazuje moj nick to zalogowalam sie po raz pierwszy 18 october ale jeszcze wtedy mialam nadzieje, ze sobie poradze sama z atakami paniki dzieki yoga, na ktorej ucze sie roznych metod oddychania, stretchingu i medytacji. Bo jestem tak strasznie uparta i wszystko chce sama i sama. A tu klapa i tak sie wystraszylam po ostatnim ataku, ze zaczelam brac citalopram. A jak juz w koncu udalo sie mnie zaszufladkowac do odpowiedniej grupy chorych to pomyslalam sobie, ze nie jestem odosobniona i napewno gdzies w internecie znajde grupe ludzi o podobnych problemach :-) I znalazlam ! I jestem bardzo zadowolona, bo te rozmowy na forach z ludkami dajå sily do walki.

Co do lekow to ja bym tez zrozumiala, ze Twoja opinia dotyczy bardziej pomyslu a nie kolejnej recepty wiec krzyk obruszonych w ogole jest dla mnie nie zrozumialy. Na wszystkich forach ktos ma pytania i ludzie odpowiadajå opisujåc swoje spostrzezenia to zaraz po rozpoczeciu leku albo po zmianie farmaceutyku.
Ludzie så dziwni :bezradny:
Zamiast byc wdziecznym za opinie i probowac przedyskutowac przykladowy lek z lekarzem to zaraz baty sie pojawiajå na forum. Ech.... samo zycie...

kasiątko
zajefajny piesio na Twoim awatarze, to chyba cocker-spaniel ?
Ja mam dwa sznaucerki miniaturowe Happy i Hipp, jeden srebrno-czarny a drugi pieprz i sol.
Ostatnio edytowano 28 gru 2013, 00:13 przez nova_2013, łącznie edytowano 1 raz
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwosol-men 28 gru 2013, 00:10
Slam, aha no to jak wejdziesz na 40mg na pewno ci pomoże , czasem 20mg może za mało , ja tam złego słowa nie powiem na ten lek

-- 27 gru 2013, 23:14 --

nova_2013, to cię powitam oficjalnie, lek masz dobry z tego co widzę, yoga i te metody relakacji w moim przypadku okazały się bzdurą, ale zwykły sport jak najbradziej terapia i zmiana nastawienia do życia to u mnie daje rezultat

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Candy14 28 gru 2013, 00:14
Candy14, lekarz nigdy nie powie tak dokładnie jak się czujesz po leku, a ktoś kto brał na forum może opisać doświadczenie więc chyba dobra rzecz

nerwosol-men, no wlasnie tez tak mysle
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Slam 28 gru 2013, 00:16
nerwosol-men , ja już się tak dzisiaj nakręciłem, bo robiłem OB, że miałem 37,5*C... ale teraz jest wszystko dobrze. Nie mam zapalenia, a skąd to dziadostwo??? :why:
NERWICO! NIENAWIDZĘ CIĘ!

Będzie dobrze

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Candy14 28 gru 2013, 00:16
Slam, z nerwow
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nova_2013 28 gru 2013, 00:18
Slam napisał(a):
nerwosol-men napisał(a):Slam, ile już jesteś czasu na paro ?

Tzn. ja brałem 20 mg ostatnio, dopiero od dzisiaj 40 mg.
Doraźnie nic nie łykam, a moja specjalistka powiedziała, że paro będę brał przez 10 lat ;(

Do d.upy z takå specjalistkå ! Co to za jakis pomysl pieprzyc o 10 latach ???
Jej zadaniem jest stawiac Ciebie na duchu i podnosic Twojå chec powrotu do zdrowia a nie dolowac.
Takiego lekarza to bym od razu zmienila. Niech zmieni zawod na czarownice i wtedy glosi swoje przepowiednie.
No tutaj mnie ponioslo ! Sorry :silence:
Ostatnio edytowano 28 gru 2013, 00:21 przez nova_2013, łącznie edytowano 1 raz
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

Zjednoczone Stany Lękowe

przez PJT 28 gru 2013, 00:19
nova_2013 napisał(a):PJT

no jak wskazuje moj nick to zalogowalam sie po raz pierwszy 18 october ale jeszcze wtedy mialam nadzieje, ze sobie poradze sama z atakami paniki dzieki yoga, na ktorej ucze sie roznych metod oddychania, stretchingu i medytacji. Bo jestem tak strasznie uparta i wszystko chce sama i sama. A tu klapa i tak sie wystraszylam po ostatnim ataku, ze zaczelam brac citalopram. A jak juz w koncu udalo sie mnie zaszufladkowac do odpowiedniej grupy chorych to pomyslalam sobie, ze nie jestem odosobniona i napewno gdzies w internecie znajde grupe ludzi o podobnych problemach :-) I znalazlam ! I jestem bardzo zadowolona, bo te rozmowy na forach z ludkami dajå sily do walki.

Co do lekow to ja bym tez zrozumiala, ze Twoja opinia dotyczy bardziej pomyslu a nie kolejnej recepty wiec krzyk obruszonych w ogole jest dla mnie nie zrozumialy. Na wszystkich forach ktos ma pytania i ludzie odpowiadajå opisujåc swoje spostrzezenia to zaraz po rozpoczeciu leku albo po zmianie farmaceutyku.
Ludzie så dziwni :bezradny:
Zamiast byc wdziecznym za opinie i probowac przedyskutowac przykladowy lek z lekarzem to zaraz baty sie pojawiajå na forum. Ech.... samo zycie...

kasiątko
zajefajny piesio na Twoim awatarze, to chyba cocker-spaniel ?
Ja mam dwa sznaucerki miniaturowe Happy i Hipp, jeden srebrno-czarny a drugi pieprz i sol.

dobra ja Cie rozumiem ale podpis zjednoczone.. maja stali bywalcy tego tematu, powiedzmy ze masz na kredyt i bedziesz duzo siedziec i pisac fajnych albo madrych rzeczy
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwosol-men 28 gru 2013, 00:22
Candy14 napisał(a):Slam, z nerwow

ma rację dziewczyna , ja wam też powiem że odpowiednie żywienie i suplementy też trochę mi dają, nie wiem jak wy na to patrzycie

-- 27 gru 2013, 23:26 --

Slam, musisz iść na terapię 10 lat na paro to jest pomyłka, nie wiem ile masz lat , ale w zyciu nie slyszalem zeby ktos byl 10 lat na ssir ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Marcosm 28 gru 2013, 00:26
Slam, Tobie potrzebna jest psychoterapia, lekami zagłuszasz tylko objawy, a dzięki psychoterapii zacząłbyś z nimi walczyć. Nie ma u Ciebie innego psychologa/psychiatry który by Ci pomógł? A od siebie dodam chociaż wiem, że wydaje Ci się to niemożliwe, ale spróbuj ignorować te objawy. One są silne tylko dlatego bo ciągle się nakręcasz, wpadasz w spirale strachu.

Więcej wiary kolego, sam tutaj nie jesteś.
Marcosm

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Candy14 28 gru 2013, 00:26
Takiego lekarza to bym od razu zmienila. Niech zmieni zawod na czarownice i wtedy glosi swoje przepowiednie.
No tutaj mnie ponioslo ! Sorry :silence:

slusznie..przeciez nie jest wrozka skad moze wiedziec ile mu bedzie potrzeba brac :roll:

Zjednoczone Stany Lękowe

przez PJT 28 gru 2013, 00:27
nerwosol-men napisał(a): musisz iść na terapię 10 lat na paro to jest pomyłka, nie wiem ile masz lat , ale w zyciu nie slyszalem zeby ktos byl 10 lat na ssir ;)

ja jestem 15 lalt na antydepresnatach w tym ssri
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Sortuj wg