Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 27 gru 2013, 14:14
nerwa, powiem inaczej nie dla każdego jest dobry ten sam nurt, bo każdy jest inny i zmaga się z inną przypadłością, ma inne uwarunkowania czy to genetyczne czy rodzinne. Ja jestem pewna ze mnie by psychodynamiczna nie pomogła.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Zjednoczone Stany Lękowe

przez trombeczka 27 gru 2013, 14:17
Dla mnie to właśnie też taka paplanina bez sensu o przeszłości ale w sumie nie tylko, ja jeszcze ze swoim terapeutą rozmawiałam o pogodzie :yeah: czyli też bez sensu ale kto by się tym przejął :yeah:
Ostatnio edytowano 27 gru 2013, 14:18 przez trombeczka, łącznie edytowano 1 raz
Edyta
Wenlaflaksyna
Escitalopram

Zjednoczone Stany Lękowe

przez tosia_j 27 gru 2013, 14:18
U dwoch poprzednich terapeutow jak bylam to zrezygnowali ze mnie...moze niektorym terapua pomaga a innym nie moze
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 27 gru 2013, 14:21
trombeczka napisał(a):Dla mnie to właśnie też taka paplanina bez sensu o przeszłości ale w sumie nie tylko, ja jeszcze ze swoim terapeutą rozmawiałam o pogodzie :yeah: czyli też bez sensu ale kto by się tym przejął :yeah:

Dobrze, że o pogodzie, a nie o czymś innym ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Zjednoczone Stany Lękowe

przez trombeczka 27 gru 2013, 14:25
Dobrze, że o pogodzie, a nie o czymś innym

heh

U dwoch poprzednich terapeutow jak bylam to zrezygnowali ze mnie

jak to oni zrezygnowali :shock:
Edyta
Wenlaflaksyna
Escitalopram

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 27 gru 2013, 14:25
No terapia po pierwsze zalezy od terapeuty (rozni bywaja, wiadomo), od pacjenta, jak ten nie chce "pracowac" to nawet najlepszy terapeuta nic nie poradzi. Kiedys byla tu mowa na forum, ze jest jakis znikomy procent ludzi, ktorzy maja zmiany w mózgu i takie reakcje są wynikiem czysto fizjologicznych zmian, wtedy wiadomo, gadanie nie pomoze - ale to naprawde jest bardzo mały procent.
Moja psychiatra nawet mi keidys powiedizala, ze jest załamana, bo ludzie przychodza, przepisuje im leki na nerwice, lęki, depresje, a wiekszosc z nich ma po prostu problemy emocjonalne czy inne psychologiczne, ktore trzeba rozwiazac a nie truć sie lekami... :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 27 gru 2013, 14:29
tosia2, tez mialam taka sytuacje , stwierdzila psychoterpautka ze nie czuje sie na silach by mi pomoc ;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Zjednoczone Stany Lękowe

przez tosia_j 27 gru 2013, 14:33
nerwa, zmiany w mozgu to jedno. ale jesli jest traumatyczna sytuacja ktora trwa....to i bez zmian masz gotowa depresje. trombeczka, powiedzieli - nie mozemy oani pomoc
outsider

Zjednoczone Stany Lękowe

przez amelia83 27 gru 2013, 14:42
jaa sie pakuję :yeah:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 27 gru 2013, 14:44
Tosia, z jednej strony to racja, a z drugiej - czasem pomaga zmiana podejscia czy myslenia o danej rzeczy i juz czlowiek sie lepiej czuje. To tak jak Enii kiedys pisala, ze na poczatku miala jakies tam poczucie winy czy cos, a potem inaczej zaczeła patrzec na sprawe z dzieckie, i dzieki temu tez inaczej to już na nią wpływa. Ale co racja, to racja - jak sie trwa w sytuacji na pewno jest trudniej :(

Ja uwazam, ze dobrze, ze powiedzieli, ze nie mogą pomoc a nie wyciagali bez sensu kase. To tak jak sie idzie do stomatologa a on czegos nie umie, no to przeciez nie bedzie robil mimo wszystko (bo - a moze się uda!). A terapeuta też czlowiek, nie wie i nie umie wszystkiego przeciez.. :)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez platek rozy 27 gru 2013, 14:47
amelia83, spokojnej podrozy :****
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Zjednoczone Stany Lękowe

przez Anna Maria 27 gru 2013, 14:49
PJT napisał(a):Płateczku moj :******

-- 27 gru 2013, 09:56 --

Haniu :**

ładna :105:
Ostatnio edytowano 27 gru 2013, 14:53 przez Anna Maria, łącznie edytowano 1 raz
Anna Maria

Zjednoczone Stany Lękowe

przez PJT 27 gru 2013, 14:51
Płatek nawet nie zauważyła
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Zjednoczone Stany Lękowe

przez amelia83 27 gru 2013, 14:54
platek rozy, :smile:
jem tatar z łososia mniammm uwielbiam
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg