Nawałki

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nawałki

przez magnolia84 16 lis 2013, 23:12
bramki polskiej reprezentacji tylko w TVP Historia :P
magnolia84

Nawałki

przez carlosbueno 17 lis 2013, 20:06
w Europie nie ma tak słabej drużyny jak Polska w przeliczeniu na ludność mieszkańców 38 mln a ogrywają nasz paro milionowe kraje, a nawet kilkuset tysięczne jak Czarnogóra. Nawet w takiej mroźnej Islandii o liczebności Gdyni walczą w barażach o awans do mundialu. W 2016 w ME powiększą liczbę drużyn do 24 a i tak Polacy pewnie nie wejdą. Może ratunkiem byłoby wpuszczenie do nas chord murzynów, arabów, Albańczyków czy Jugosłowian oni teraz stanowią o sile Belgii, Szwajcarii, Szwecji, Francji( ale tylko zawodnicy bo drużyna kiepsko przędzie) no ale chyba nie warto tylko dla sportu tego robić bo problemy z nimi większe niż pożytek.
Największy Forumowy Maruda

Nawałki

przez nerwosol-men 19 lis 2013, 20:18
POLSKA BIAŁO CZERWONI !!!! POLSKA- IRLANDIA 3:0 :)
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nawałki

przez TEUFEL 19 lis 2013, 20:25
nerwosol-men napisał(a):POLSKA BIAŁO CZERWONI !!!! POLSKA- IRLANDIA 3:0 :)

:lol:
TEUFEL

Nawałki

przez carlosbueno 19 lis 2013, 20:34
nerwosol-men napisał(a):POLSKA BIAŁO CZERWONI !!!! POLSKA- IRLANDIA 3:0 :)

Chyba w siatkówkę. :mrgreen: remis to będzie szczyt ich możliwości.

Nawałki

przez Reiben 19 lis 2013, 20:37
Wzięli Irlandię bo im się wygrywało z nimi ostatnimi czasy, oby teraz ich szczęście opuściło, nie lubię tych kopaczy kartofli, a jak dziś zobaczyłem książkę o Lewandowskim w sklepie dla idiotów, jakiegoś pismaka sportowego bodajże, z większą ilością zdjęć niż tekstu, prawie się śmiałem sam do siebie :>
Reiben

Nawałki

przez carlosbueno 19 lis 2013, 20:39
Reiben napisał(a):Wzięli Irlandię bo im się wygrywało z nimi ostatnimi czasy, oby teraz ich szczęście opuściło, nie lubię tych kopaczy kartofli, a jak dziś zobaczyłem książkę o Lewandowskim w sklepie dla idiotów, jakiegoś pismaka sportowego bodajże, z większą ilością zdjęć niż tekstu, prawie się śmiałem sam do siebie :>

Lewandowski prawie jak JP II :mrgreen:

Nawałki

przez nerwosol-men 19 lis 2013, 20:56
HAHA lewy to strzela bramy, ale w klubie :) nic pewno nie zrobią cały skład pomieszany , Reiben, - też napiszemy książkę będziemy handlować na forum

Nawałki

przez Reiben 19 lis 2013, 21:02
Chodzi o to, że to nawet nie jest książka, żadna autobiografia, jak Ibrahimovic'a czy innych znanych piłkarzy, zresztą Lewandowski nie zasłużył sobie jeszcze na coś takiego bo niewiele tak naprawdę osiągnął w porównaniu do nich. To jest nędzna próba zarobku na kilku osławionych występach Lewandowskiego w LM, pełno zdjęć, wywiady- nie jestem pewien nawet czy autora tego 'dzieła', czcionka takiej wielkości jak w książkach do 3 klasy podstawówki. Rozumiecie? Ibrahimovic wypuścił książkę, więc napiszę jakiś badziew o Lewandowskim, kupią kibice spragnieni własnego polskiego bohatera :?
Reiben

Nawałki

przez nerwosol-men 19 lis 2013, 21:06
no kumam o co ci chodzi, to jest fakt że Polacy mają parcie na takie rzeczy, ale niestety ja jej nie nabędę eh ..

Nawałki

przez carlosbueno 19 lis 2013, 21:06
Reiben, Widocznie chcą zwiększyć poziom czytelnictw w Polsce, przejrzy se taki delikwent zdjęcia Lewand0wskiego w tym "dziele" i już będzie mógł powiedzieć że przeczytał książkę.

Nawałki

przez nerwosol-men 19 lis 2013, 21:08
carlosbueno napisał(a):Reiben, Widocznie chcą zwiększyć poziom czytelnictw w Polsce, przejrzy se taki delikwent zdjęcia Lewand0wskiego w tym "dziele" i już będzie mógł powiedzieć że przeczytał książkę.

haha no tak bo podobno coraz mniej czyta nasz naród :)

Nawałki

przez UnityMitford 19 lis 2013, 21:23
carlosbueno napisał(a):
Reiben napisał(a):Wzięli Irlandię bo im się wygrywało z nimi ostatnimi czasy, oby teraz ich szczęście opuściło, nie lubię tych kopaczy kartofli, a jak dziś zobaczyłem książkę o Lewandowskim w sklepie dla idiotów, jakiegoś pismaka sportowego bodajże, z większą ilością zdjęć niż tekstu, prawie się śmiałem sam do siebie :>

Lewandowski prawie jak JP II :mrgreen:

:lol:
UnityMitford

Nawałki

przez DeNiro 19 lis 2013, 21:32
A Bieber ma na koncie już z 3 książki, tfu... kolorowanki :mrgreen:

Ostatnio jest jakiś nienormalny wysyp książek o piłkarzach. Rozumiem piłkarzy, którzy skończyli kariery lub są u jej schyłku (Giggs, Del Piero) i wydają książkę, ale tacy piłkarze jak: Lewandowski, Casillas, Ramos, Gerrard, Ibrahimovic, Messi, Balotelli, van Persie, Iniesta. Przecież oni są w koło 30stki i mają jeszcze ładnych kilka lat grania, a już biografie wydają...

Sortuj wg