Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak spędzicie Boże Narodzenie 2013?


8th_circle_of_hell

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, jak wyżej.

Jak spędzacie święta, czy macie już jakieś plany? Lubicie Boże Narodzenie, czy wręcz przeciwnie? Macie je z kim spędzić, czy będziecie sami? A może nie obchodzicie ich wcale?

 

Pogadajmy o tym :)

Boże Narodzenie spędzę z rodziną. Bardzo lubię święta Bożego Narodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szkocji z ukochaną :105::105::105::105:

 

#hate #envy ;) Zazdroszczę Ci, że nie będziesz sam, też bym tak chciała.

 

-- 12 lis 2013, 16:35 --

 

Boże Narodzenie spędzę z rodziną. Bardzo lubię święta Bożego Narodzenia.

 

Co zazwyczaj robicie z rodziną podczas świąt? Jest miło, czy wybuchają jakieś kłotnie? Pytam z ciekawości, wiele rodzin strasznie kłóci się w święta, bo na co dzień nie przebywają razem.

 

skręca mnie z obrzydzenia jak o tym pomyślę.... brrrr

 

Mnie również. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Boże Narodzenie spędzę z rodziną. Bardzo lubię święta Bożego Narodzenia.

 

Co zazwyczaj robicie z rodziną podczas świąt? Jest miło, czy wybuchają jakieś kłotnie? Pytam z ciekawości, wiele rodzin strasznie kłóci się w święta, bo na co dzień nie przebywają razem.

Niestety z najbliższą rodziną wybuchają kłótnie, z tą dalszą nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolałabym kłótnie niż rzyganie tęczą (listę tematów tabu już każdy nauczył się na pamięć) i udawanie, że wszystko jest super

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, Candy14, jesteście parą kochanków czy przyjaciół, jeśli mogę zapytać? :)

U mnie święta jak zawsze tylko w małym gronie bo starzy są pokłóceni z babcią i ogólnie całą rodziną. Może się ojciec schleje a matka zrobi awanturę, że musi tyle gotować i sprzątać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest parę osób, które (tak jak ja) nie bardzo chcą spędzać święta z rodziną.

Moje pytanie do Was: macie jakieś pomysły, jak można spędzić Wigilię poza domem? Co można robić w tym czasie, dokąd pójść? Mniej więcej od godziny 16 do 22, może próbowaliście kiedyś spędzić Wigilię poza domem? Jedyne otwarte miejsca, jakie przychodzą mi do głowy to kościoły...

Myślicie, że jest jakaś możliwość wolontariatu w Wigilię? Dowiadywałam się już w organizacji, która prowadzi schronisko dla bezdomnych- oni zawsze organizują Wigilię, chciałam pomóc w kuchni, ale nie szukają wolontariuszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolałabym kłótnie niż rzyganie tęczą (listę tematów tabu już każdy nauczył się na pamięć) i udawanie, że wszystko jest super

też tego nie lubię, wszystko na siłe

 

-- 12 lis 2013, 16:01 --

 

U mnie każdy siada,szybko zje, sprząta się i odchodzi od stołu. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, Candy14, jesteście parą kochanków czy przyjaciół, jeśli mogę zapytać? :)

Luktar, ani kochanków ani przyjaciół, jesteśmy pełnoprawną parą :) (czyli w sumie jesteśmy i kochankami, i przyjaciółmi, i więcej)

 

-- 12 lis 2013, 17:08 --

 

Mushroom, mój ojciec pracuje tam od 6 lat, a Szkocję znam tylko ze zdjęć i jest piękna.

na zdjęciach nawet w 1/10 nie jest taka piękna jak naprawdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×