Lotnictwo pasażerskie i samoloty :)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Lotnictwo pasażerskie i samoloty :)

przez kasia_28 21 lis 2006, 16:49
Czy ktoś z Was pasjonuje się lotnictwem pasażerskim? Mnie interesuje dosłownie wszystko - od budowy samolotów, poprzez instruktaż pilotażu aż do modeli samolotów, lotnisk, linii lotniczych...
Czy znajdę tutaj "bratnią duszę", jeżeli chodzi o temat lotnictwa?? :D :D
Pozdrawiam serdecznie

NIE KRZYCZYMY W TEMATACH
edit.

*shadow_no

przez meskalina 23 lis 2006, 18:25
mnie az tak bardzo to nie interesuje ale uwielbiam latac, kiedys myslalam ze minelam sie z powolanie i powinnam byc pilotem :)
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

przez kasia_28 23 lis 2006, 18:31
Fajnie Meskalinko, że odpisałaś :lol: :lol:
Myślałam, że tylko ja jestem taki "świr" ;) i cały czas myślę, że tym pilotem (pilotką :?: ) powinnam zostać...Ale kurs pilotażu jest taki drogi.... :cry:
To marzenie mojego życia i tak sobie stopniowo krok po kroczku próbuję to marzenie sukcesywnie realizować.... :P :P
Meskalinka!!!!Na realizację marzeń nigdy nie jest za późno - bierz się do roboty, razem "porapujemy" na kurs pilotażu i będziemy pilotować pięknego Jumbo Jeta albo Airbusa A380...
Co Ty na to???? ;) ;) :lol:
Pozdrawiam bardzo serdecznie :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez meskalina 23 lis 2006, 19:01
:D :D ale mnie rozbawilas, ja nie mam kasy na lekarzy na razie a co dopiero kurs pilatazu, zreszta w tych kategoriach o tym nie myslalam, poprostu lubie ogladac chmury z gory i patrzec na skrzydlo samolotu, najpiekniejszy widok na swiecie. Na razie chcialabym skoczyc ze spadochronem, to moje marzenie.
A co Ty Kasiu zrobilas w kierunku realizacji swojego marzenia? Fajnie, ze masz takie nietypowe zainteresowanie. :) Calusy. :D :D
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

przez maiev 03 gru 2006, 00:41
podziwiam waszą odwagę. Ja to się chyba nigdy nie zdobędę na to żeby wsiąść do samolotu, a już o locie to mowy nie ma. Musieliby mnie uśpić.
I tak mi smutno, jak patrzę na fotki takich różnych miejsc, do których trzeba leciec samolotem, Nie mam szans ich zobaczyć - przynajmniej na razie.
Nie wiem co bym zrobiła jakbym wygrała wycieczke np. na Majorkę. Pewnie bym komuś oddała. Ale nie mam kłopotu, bo nie mam szczęścia w grach ani losowaniach. Ale sie rozpisałam. Pozdrawiam.
"I need a new version of me..."

przez ewa125 03 gru 2006, 00:46
ja nie uwielbiam samolotow ale bede leciala SAMA NIEDLUGO PIERWSZY RAZ SAMOLOTEM!!!! strasznie sie stresuje... :?

Sortuj wg