Chłopaki do wzięcia :P

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez EmInQu 31 paź 2013, 12:45
Ogląda z Was ktoś ten polski dokument? :mrgreen: Jeśli tak, to co myślicie o tych mężczyznach? Dlaczego wg. Was nie mogą znaleźć sobie dziewczyny?
Czy zwykła dobroć nie jest już w cenie?

Tu migawki z odcinków.

Zegarek kosztował 40 zł, a buty ok 25. :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen:

Jeden w którymś odcinku oznajmił, że lubi owoce morza, bo lubi mięso tych owad. :mrgreen: :mrgreen:
Inny powiedział, że musi poszukać dziewczyny, bo z lalkami dmuchanymi to co można? Nadmuchamy , a ona wystrzeli... :mrgreen: :mrgreen:

Osobiście zadziwia mnie to, że w tych wszystkich wywodach ci faceci są tak niesamowicie poważni. :D
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

przez carlosbueno 31 paź 2013, 12:56
EmInQu, Ja jestem fanem, w końcu mogę zobaczyć jeszcze bardziej niezaradnych życiowo facetów ode mnie. Nowa seria jest kiepska nie to co odcinki z panem Frankiem czy Mariuszkiem i jego lubą. Najlepsze to są ich wymagania a sami wyglądają nie najlepiej nie mówiąc już o wysławianiu się i tzw zaradności życiowej.
Największy Forumowy Maruda

przez Kokojoko 31 paź 2013, 13:33
Ja jestem fanką Bandziorka i Pana Stasia z ranczo :lol:

Obrazek

Obrazek
Kokojoko

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 31 paź 2013, 13:40
Kokojoko, Też mi się Bandziorek podobał, ale on jest co odcinek i się już mi przejadł. Teraz znowu grabarz powrócił ale nigdy mi się ten nudziarz nie podobał, zgrywał takie niewiniątko, nieboraka a w pace siedzi.

przez EmInQu 31 paź 2013, 14:33
carlosbueno napisał(a):EmInQu, Najlepsze to są ich wymagania a sami wyglądają nie najlepiej nie mówiąc już o wysławianiu się i tzw zaradności życiowej.

Właśnie to mnie intryguje. Skąd w nich tyle przekonania o swej doskonałości? Bez problemu uznają się np. za osoby bardzo inteligentne, lub niepijące(dzierżąc w dłoni puszkę z piwem). Mam wrażenie, że dla tych ludzi, jak również dla ich najbliższych czas się zatrzymał kilkadziesiąt lat temu. Postrzegają świat w kategoriach już dawno nieistniejących. Telewizja natomiast żeruje na ich nieświadomości.
Co można bowiem pomyśleć o matce, która daje się filmować w otoczeniu swojej suszącej się bielizny? Dla jej umysłu tego typu powiązania estetyczne to abstrakcja. Syn chce kupić jej sukienkę, by lepiej wyglądała gdy zaprosi jakąś dziewczynę, ale faktu istnienia na wizji dobrze zużytej bielizny już nie zauważa.

http://www.ipla.tv/Chlopaki-do-wziecia- ... _container

przez alicja_31 31 paź 2013, 14:51
na którym programie leci ten cudny serial komediowy?

przez carlosbueno 31 paź 2013, 14:52
EmInQu, Do takich filmów wybieraja skrajne przypadki. Według mnie sporo z nich ma jakieś lekkie upośledzenie umysłowe taki Mariusz ciekawe na co ma ta rentę i skończył tylko podstawówkę a i tak wysławia się lepiej od innych. Bandziorek, syn Stasia też wyglądają na lekko upośledzonych a pan Franek jest z deka szalony( niby kilkanaście lat był chory w szpitalu, może psychiatrycznym)

przez EmInQu 31 paź 2013, 14:55
alicja_31 napisał(a):na którym programie leci ten cudny serial komediowy?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ch%C5%82op ... i%C4%99cia

przez carlosbueno 31 paź 2013, 14:56
alicja_31 napisał(a):na którym programie leci ten cudny serial komediowy?

ja oglądam na ipli przynajmniej te najnowsze odcinki , ale można tez na innych stronach internetowych gdzie nie ma tylu reklam ale chyba tez najnowszych odcinków nie ma ale w sumie te stare są dużo lepsze.

przez Arhol 31 paź 2013, 15:06
widziałem,czasem dobrze zobaczyć i pośmiać się że o ile ja jestem antytezą faceta,tak ci panowie to jakaś kpina i żart płci męskiej,gdzie natura nie dość że nie obdarzyła ich jakąś zaradnością życiową,to i nad czym ubolewam - mózg sprzedali za paczułe fajek czy 4 pak piwa.
A raczej resztki godności,ale co tam,nieświadomość i głupota jest zbawienna (przynajmniej dla ich samooceny)
Ale przyznaje,dobra komedia jest z tego :D
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez carlosbueno 31 paź 2013, 15:18
Kestrel, dostają 200-300 zł za odcinek podobnoż, to niektórzy nieźle zarobili i kupili se rower czy lapka, ale chyba najwięcej na alko im poszło. :mrgreen:

przez deader 31 paź 2013, 15:27
EmInQu napisał(a):Osobiście zadziwia mnie to, że w tych wszystkich wywodach ci faceci są tak niesamowicie poważni. :D

Bo szukanie kobiety życia to nie żart..? :? Zwłaszcza w wieku niektórych z tych gości..?
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez EmInQu 31 paź 2013, 15:27
carlosbueno napisał(a):EmInQu, Według mnie sporo z nich ma jakieś lekkie upośledzenie umysłowe
Rodzina ich również? Ja nie pojmuję dlaczego rodzice tych facetów wypowiadają się w tak infantylny sposób o życiu i relacjach d-m. Nie wierzę, aby świadomie dla kilku stówek chcieli ośmieszyć swoje dzieci .

przez Hans 31 paź 2013, 17:55
Poziom tego czegoś, bo nie wiadomo jak to nazwać, może igrzyska, bo w słowie igrzyska można zawrzeć wszystko, a jeśli jeszcze podczas tych igrzysk rzucają w tłum gapiów chlebem to już jest pełnia szczęścia, jest mniej więcej taki jak nasz, gdy wołaliśmy za wioskowym głupkiem i on nas gonił, z tą różnicą, że mieliśmy wtedy circa 10 lat i byliśmy prości i głupi, no i jak kogoś złapał to mu spuszczał wpierdol.

Czemu nie mogą znaleźć partnerki? A czemu niewidomy nie może ułożyć puzzli albo łysy się uczesać?

Coraz wyraźniejsza to tendencja, że żeby przyciągnąć widzów należy pokazać debila większego od nich i oglądalność gwarantowana. Gdzie podziały się kabarety, które oferowały coś więcej niż pokazywanie typa, który robi z siebie idiotę? Gdzie teleturnieje typu "Miliard w rozumie" czy "Wielka gra"? Nie ma, teraz trzeba łapać pieniądze robiąc wygibasy. Gdzie telewizyjny dokument? No coś tam jeszcze jest, ale taka np. "Arizona" bije "Chłopaków..." prawdziwością i i celowością ukazania tamtego środowiska na głowę, bo naświetlono, co się stało w popegeerowskich wsiach, a tu widzimy, że jak się łysy chce podrapać po włosach, to musi zrobić dziurę w kieszeni, ha ha ha.
Feed your head
Feed your head

Sortuj wg