Rytualne zabijanie zwierząt przez muzułmanów. Zgroza:(

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ladywind 16 paź 2013, 11:04
Słuchajcie ręce opadają :?

Nigdy się na forum nie "chwaliłam", że moja siostra związała się z muzułmanem, bo niby czym się
tu chwalić. Do niedawna miałam przekonanie , że jak na tą nacje jest to w miare w porządku gość,
Do czasu kiedy okazało się, że od kilku dni poznawszy osobników ze swojej nacji znalazł pracę przy zabijaniu
baranów. W jaki sposób to robią nie muszę chyba nikomu pisać. Wczoraj przyniósł do domu młodziutkiego barana,
którego ukatrupił w bestialski sposób i co się okazało, że wczoraj mieli swoje świeto właśnie rytualnego zabijania zwierząt poprzez
podcięcie szyi, aż zwierze się wykrwawi na śmierć :evil:
Poprostu nie sądziłam że go stać na coś takiego i momentalnie powstała u mnie do niego nienawiść, gdyż dla mnie zwierze tak samo jak człowiek jest istotą czującą, i powinno być traktowane w sposób nalezyty.
Sądze, że ta nacja niczym się nie różni od dzikich plemion, zaściankowych i bardzo zacofanych, które praktykują w dzisiejszych czasach takie rzeczy, które można przyjąć za normalne w starożytnosci czy innych epokach.

Wczoraj podpalono meczet w Gdańsku na znak protestu za to jak są przez nich zabijane zwierzęta. Uważam że dobrze zrobiono i oni albo powinni dostosować się do myślenia europejskiego albo spadać do swoich pustyń i tam egzystować ze swoją ideologią.
Co do siostry nie mam słów, wychowana w europejski sposób, a służy mu jak typowa arabka włącznie z wyrzucaniem petów z popielniczki, bo jaśnie Pan nie umie tego zrobić.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez anna.anakaia 16 paź 2013, 13:01
ladywind,
Wczoraj przyniósł do domu młodziutkiego barana, którego ukatrupił w bestialski sposób

Ale że u Was w domu?????? :shock:

Biedna Twoja siostra. Nie chcę nic mówić na wyrost, ale nie spotkałam się osobiście z przypadkiem kiedy by związek z muzułmaninem wyszedł kobiecie na dobre....
anna.anakaia

przez korpus84 16 paź 2013, 13:06
ladywind napisał(a):Słuchajcie ręce opadają :?

Wczoraj przyniósł do domu młodziutkiego barana,
którego ukatrupił w bestialski sposób .

:shock: :shock: :shock:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 16 paź 2013, 13:14
Ale araby to takie przystojne,egzotyczne,heja - wakacyjna przygodo :pirate: !

tak srsly,takie mają zwyczaje,nie popieram,nie lubię i nie chcę widzieć ich,ale istnieją,no chyba że zacznie się wielka eksterminacja turbanów to wtedy będziem myśleć w jaki sposób najskuteczniej.

Choć zapewne coś takiego może zniesmaczyć,zszokować itd.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Candy14 16 paź 2013, 13:21

Wczoraj podpalono meczet w Gdańsku na znak protestu za to jak są przez nich zabijane zwierzęta.

super... i meczet przestal zabijac? Skoro nie akceptuje aktow pedofilii wsrod ksiezy to mam zaczac podpalac koscioly na znak protestu? Zwykly akt wandalizmu
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ladywind 16 paź 2013, 13:55
anna.anakaia, siostra go zostawiła na 4 miesiące u mojej mamy, bo czeka na wize z naszego kraju, by potem mógł sie poruszać po europie, a ona nie mieszka w Polsce.

Candy14, tylko że to rytualne zabijanie zwierząt, które odbywało się wczoraj, oni świetowali w swoich meczetach. Jak dla mnie to chore i tyle!
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez PoznacSiebie 16 paź 2013, 14:08
Moim zdaniem muzułmanie z tym całym Mufti Miśkiewicz na czele mogli sobie dokonywać tych swoich ubojów rytualnych nie trąbiąc o tym w mediach do całej Polski, ale nie oni musieli pokazać jacy są ważni. Swoim zachowaniem sprowokowali do odwetu.
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

przez Candy14 16 paź 2013, 15:00
ladywind, pewnie ze uboj rytualny jest chory. Ale co do tego maja meczety? Katolicy u siebie swietuja rozne rzeczy w Kosciolach zgodnie ze swoja religoia. Jak komus nie odpowieda nie idzie do kosciola i nie swietuje razem z nimi. Ale zeby od razu palic? Wandalizm
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carlosbueno 16 paź 2013, 15:09
Candy14 napisał(a):ladywind, pewnie ze uboj rytualny jest chory. Ale co do tego maja meczety? Katolicy u siebie swietuja rozne rzeczy w Kosciolach zgodnie ze swoja religoia. Jak komus nie odpowieda nie idzie do kosciola i nie swietuje razem z nimi. Ale zeby od razu palic? Wandalizm

Też bym aż taki nie był żeby im meczety palić ale z drugiej strony oni tam gdzie dominują też kościoły chrześcijańskie spalili a chrześcijan wyżynają w pień( oczywiście nie wszędzie ale w niektórych krajach tak). Ale cieszy mnie że w narodzie polskim jest taka niechęć do tej islamskiej ideologii( bo to nie tylko religia a ideologia polityczna przede wszystkim).
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg