Strefa AutoManiaka

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Czy masz prawo jazdy?

Mam, to oczywiste.
25
60%

Nie mam, ale planuje zrobic, jesli kasa i psychika pozwoli.
11
26%

Nie mam, nie zbiore kasy, nie mam na to nerwow, i tak nie wychodze z domu, a do apteki po psychotropy jezdze na hulajnodze.
3
7%

Nie interesuje mnie to, zreszta boje sie jezdzic.
3
7%

Liczba głosów : 42

Strefa AutoManiaka

przez Kalebx3 16 gru 2013, 12:52
i jak ta Biedronkowa nawigacja się sparwuje??

powiem Ci ,że to moja pierwsz nawigacja i dopiero kilka razy jej użyłem , dlatego nie mam specjalnie porównania . Kierwoałem sie głowwnie ceną ( 169 zł )i tym ,ze jak sie popsuje to zawsze możana oddać do Biedronki i za pieć minu nowa , albo kasa do ręki. Wczoraj szwagier ( który się na tym zna) uczył mnie jak się tym posługiwac i powiedział ,że jak za te pieniądze warto bylo. Czytałem też w Necie opinie to wszystkie były pozytywne, niby zawsze doprowadza do celu . Mapa samej Polski ( mi wystarczy ) bo za granicę ani myśle wyjeżdząć autem , w dodatku moża za frico zaktualizowac mape do roku czasu od zakupu .Jest na kartę , choc karty nie dają,ekran 5 cali i m.inn, gada, fotoradary, asystent pasa ruchu , co dla mnie bardzo potrzebne ( mam prawko 2 miesiące ). Troche pewnie potrwa zanim ją do końca wyczaję, ale musiałem kupicćnawigacje bo cieńki jestem w orientacji przestrzennej .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Strefa AutoManiaka

przez aardvark3 16 gru 2013, 15:40
lexon napisał(a):aardvark3, to za co nazbierałes?? aż tyle razy cie trzymali?? czy jeden konkretny poscig?;P

Nie trzymali, tylko wysoki wspolczynnik pe cha - wyprzedzalam drogowke w cywilnym samochodzie ;) Drugi raz przyslali zdjecie.
Po 3 latach wygasa wiec chce miec czyste konto jak sie nastawie na cos konkretnego. I - oczywiscie - kase uskladac na zakup.
Mam tylko -4 (u nas mozna miec 12 pkt) ale za 6+ punktow traci sie znizke na ubezpieczenie, a ja mam 100 % i bez tego bo syn jest na mojej polisie. I to mnie blokuje.
A jak maly samochod to czlowieka nie kusi zeby przycisnac ;)

-- 16 gru 2013, 14:42 --

Kalebx3 napisał(a): powiem Ci ,że to moja pierwsz nawigacja i dopiero kilka razy jej użyłem , dlatego nie mam specjalnie porównania . Kierwoałem sie głowwnie ceną ( 169 zł )i tym ,ze jak sie popsuje to zawsze możana oddać do Biedronki i za pieć minu nowa , albo kasa do ręki. Wczoraj szwagier ( który się na tym zna) uczył mnie jak się tym posługiwac i powiedział ,że jak za te pieniądze warto bylo. Czytałem też w Necie opinie to wszystkie były pozytywne, niby zawsze doprowadza do celu . Mapa samej Polski ( mi wystarczy ) bo za granicę ani myśle wyjeżdząć autem , w dodatku moża za frico zaktualizowac mape do roku czasu od zakupu .Jest na kartę , choc karty nie dają,ekran 5 cali i m.inn, gada, fotoradary, asystent pasa ruchu , co dla mnie bardzo potrzebne ( mam prawko 2 miesiące ). Troche pewnie potrwa zanim ją do końca wyczaję, ale musiałem kupicćnawigacje bo cieńki jestem w orientacji przestrzennej .

hahaha ja mam nawigacje z Nokii N8 i nie narzekam :great:
Et caetera, et caetera ad mortem defecatum

Strefa AutoManiaka

przez Kalebx3 16 gru 2013, 15:50
Panowie / panie , a nie orientujecie się czy ok. 10 litrów po mieście benzyny taką Polówką 1,4( zimą) jak moja to nie za dużo?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Strefa AutoManiaka

przez lexon 16 gru 2013, 15:52
ok. 10 litrów po mieście benzyny taką Polówką 1,4( zimą) jak moja to nie za dużo?
zdecydowanie za duzo

Strefa AutoManiaka

przez Kalebx3 16 gru 2013, 15:57
Kużwa tak myślałem ,że cos nie tak .
Co trzeba zrobić???

Strefa AutoManiaka

przez lexon 16 gru 2013, 15:59
ok. 10 litrów po mieście benzyny taką Polówką 1,4( zimą) jak moja to nie za dużo?
zdecydowanie za duzo

Strefa AutoManiaka

przez PoznacSiebie 16 gru 2013, 16:44
Mi astra 1,4 (90KM)+gaz pali przy dynamicznej jeździ po mieście 9l i jest to normalny wynik, 10l w sumie też bym zaakceptował zwłaszcza że leciwe samochody z dużym przebiegiem palą więcej jak były nowe.
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

Strefa AutoManiaka

przez Kalebx3 16 gru 2013, 16:50
Poznać siebie to żeś mnie troche pocieszył ;) . Teraz jeżdzę tylko po mieście ( robię dziennie około 15 km, do szkoły z synem i z powrotem 2 razy dziennie) i wszystko na zimnym silniku , na ssaniu , a wtedy co czytałem potrafi pociągnąć. Inna sprawa 13 lat i 215 tyś przebiegu .

Strefa AutoManiaka

przez lexon 16 gru 2013, 16:56
Kalebx3, a ile masz mocy w tej polówce?

Strefa AutoManiaka

przez PoznacSiebie 16 gru 2013, 17:00
Kalebx3, z tego co pisałeś to masz 60KM to podejrzewam że masz 8V i o ile te silniki były trwałe to raczej nie wyrażano się o nich oszczędne poza tym benzyna to benzyna i spalić swoje musi nawet w małym samochodzie nie ma cudów. Ja jestem w trochę lepszej sytuacji bo mam 16V jest trochę oszczędniejszy i żwawszy niż 8V mimo że moja astra ma uwaga...330tys.

Strefa AutoManiaka

przez ladywind 16 gru 2013, 17:24
Ja mam silnik 1,7 w Astrze ale koni ma tylko 68 i powiem Wam że rusza ze świateł jak wół karetę. Wielki wóz słaba moc.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Strefa AutoManiaka

przez PoznacSiebie 16 gru 2013, 17:33
ladywind, a to bez turbo jest?

Strefa AutoManiaka

przez ladywind 16 gru 2013, 17:36
PoznacSiebie, z turbo jest, ale co to za turbo jak rusza jak słoń ;) No poźniej jak go rozbujam to już szybko jedzie
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Strefa AutoManiaka

przez PoznacSiebie 16 gru 2013, 17:43
ja na start spod świateł nie narzekam, kręcę do odcinki (6.500 obrotów) i zawstydzam nie jedno nowe auto mimo iż moja buda nie jest zbyt prowokująca, to pojemne kombi w nomenklaturze producenta zwane caravan a ja osobiście wolę określenie sportback :lol:

Sortuj wg