Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Reiben 06 paź 2013, 23:36
A może by tak tego Nutridrinka na masę łykać :D Trochę drogawy, 5.75, no ale z drugiej strony kanapki w sklepie po 5 taka też chodzą a kury w nich bardzo mało, optymalnie byłoby sobie kanapki zrobić ale jakoś nigdy nie mogę wstać żeby zdążyć albo nie mam niczego na masę w lodówce rano, jak tu spuchnąć no jak ;(
Reiben

przez Dżejmson 19 paź 2013, 23:56
Ja robię tak:
duszę indyka na patelni wieczorem, wkładam to wszystko do lodówki. Rano wstaję, pakuję mięso do bułek, dodaję warzywa i mam zajebiste jedzenie na zajęcia ;) Ogółem jakieś 400g indyka dziennie.
Dżejmson

przez NieznanySprawca 19 paź 2013, 23:58
Dżejmson, powiedz mi, jak ma sie cena tego indyka do kurczaka? ile za kg? :pirate: serio serio
NieznanySprawca

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Dżejmson 20 paź 2013, 11:51
Ja płacę 16-17zł za kg, czyli niewiele więcej niż koszt cycków z kurczaka. Mam jeden sklep w mieście, w którym miłe panie zamawiają mi i odkładają najładniejsze mięsko :P Kurczaka nie jem - zakaz od dermatologa - kury to najbardziej faszerowane hormonami mięso. No i pani doktor się nie myliła, zero kurczaka i wieprzowiny i efekty widać. Niestety jakie mięso by się nie jadło w diecie na masę, to trochę to kosztuje. Prawie całą kasę ładuję w dietę. Obecnie robię małą redukcję, więc jem co chcę, byle być na deficycie kalorii i zmieścić się w ciągu 8 godzin, ustalonych o jednakowej porze dnia, np 12:00-20:00. Wreszcie mogę dorwać się do tego co lubię jeść, a odpuścić to, co jeść powinienem ;)
Dżejmson

przez Reiben 20 paź 2013, 13:23
Dlatego ze względów ekonomicznych gdybym teraz trenował na masę mięśniową to 1/4 białka stanowiłoby u mnie to z suplementu, i to takiego gdzie wychodzi ~1,5-2 zł za porcję białka 25-30 g. Wiem, że nie powinno ono zastępować prawdziwej diety, ale 25% wydaje mi się być ok, a nawet jeśli efekty będą trochę gorsze i jest to mniej zdrowe rozwiązanie to i tak ze względów ekonomicznych bym je wybrał. Dla mnie bezsensowne jest ładowanie większości zarobku w dietę, masę łatwo stracić z powodów zdrowotnych, a i uważam też, że jak ktoś trenuje czysto rekreacyjnie to nie potrzeba ładować nie wiadomo ile białka. Dla mnie jest to też dość uciążliwe bo powoduje czasem problemy żołądkowe, zakwasza organizm i trzeba pić naprawdę sporo wody.
Reiben

przez Tyrr 03 lis 2013, 19:30
Pytanie mam. Trenowałem kiedyś (czyt. 10 lat temu...) wszystko szło ładnie pięknie, szybki przyrost masy i w szczególności siły itd. Trwało to ogólnie jakieś pół roku po czym nadszedł czas imprez itd i się człowiekowi odechciało. Jakiś rok temu chciałem do tego wrócić, byłem na siłowni, zrobiłem sobie trening i co? Na drugi dzień czułem się jakby moje mięśnie chciały wyskoczyć :/ Nie nazwał bym już tego nawet zakwasami, to było coś okropnego - ból taki że ręką ruszać nie szło. Moje pytanie brzmi - czy jest to jakaś choroba czy coś takiego (nie znam się) czy po prostu zrobiłem sobie zbyt hardcorowy trening jak na taką przerwę? Od jutra mam zamiar znowu spróbować ale jeśli odczucia będą takie same to nie ma takiej opcji :/ Z takim bólem dźwignięcie siatki z zakupami było impossible nie mówiąc już o jakimkolwiek siłowym treningu.
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez kupmitrumne 14 lis 2013, 22:13
Aby nie robić offa przenoszę temat "morderczego ABS" tutaj ..

Zauważyłam , ze z dnia na dzień , jest coraz lepiej , pierwszego dnia ledwo dałam rade , a dziś trzeci dzień i powiem , że dałam rade , oczywiście spociłam się jak świnia ale myślę , ze warto , nawet dla efektów w lustrze :105:

przez Pieprz 14 lis 2013, 22:39
Mi idzie dobrze od początku, dziwne że ledwo dałaś radę myslałem że nie mam specjalnie mięśni na brzuchu a zrobiłem bez większych trudności.
Natomiast zakwasy są cały czas mega.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Candy14 14 lis 2013, 22:50
Ja dzis robilam pierwszy dzien.. w sumie lajcik jezeli chodzi samo robienie ale we fragmentach kiedy rece sa z przodu i nie podtrzymuja karku cholernie mnie bolal
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Śmiercionauta 14 lis 2013, 22:51
a co to za ćwiczenia na brzuch?
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez kupmitrumne 15 lis 2013, 12:27
Mushroom, Robiłam pierwszy Abs po godzinnym treningu z ketlami wiec już byłam dosyć zmęczona a włączam tam też ćwiczenia na brzuch ... jeżeli nie robię treningu siłowego tylko od , razu przechodzę do abesu to spoko bez problemu ;)
Śmiercionauta-

przez Siding Spring 15 lis 2013, 12:29
Niedlugo wszyscy z tego beda w zakwasach:)

przez kupmitrumne 15 lis 2013, 13:53
lubudubu, Ja dziś nie mam zakwasów bo wypiłam sobie HMB 8)

Niedługo całe forum będzie robic ABS :D

przez slow motion 18 lis 2013, 19:45
Ej chłopaki. Jaki trening z hantelkami(domowymi ) dla moich chudych rączek? I co z dietą? Zależy mi na wyrobieniu mięśni :roll:
Obecnie chodze co dzień na fitness dla wyrzeźbienia i ujędrnienia ciała, ale rąk raczej tam nie zrobię :pirate:

kKettlebells to moje nowe odkrycie. Nie tylko ja je uwielbiam, ale i moje kolana ze zwyrodnieniem.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Sortuj wg