Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Aluś 18 sty 2014, 16:13
metka00, od dzisaj wale 3 miechy abs zobaczym efekty :D
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

przez kupmitrumne 18 sty 2014, 16:27
6 weidera jest do kitu , abs robie 2 miesiąc i moze by były większe efekty gdybym dodała diete ;)

przez metka00 18 sty 2014, 16:40
Ja w sumie robiłem oba, nie miałem wiekszych problemów z brzuchem bo jestem ekto ale, a6w jest monotonna, natomiast ABS ma poziomy to jest taka wyzsza szkola jazdy. Robilem po razie to i to i minelo juz pare lat i brzucha jakoś bardziej robić nie musze:)
Spełniłem marzenia poświęciłem wszystko
Spuściłem rottweilera zrobiłem widowisko
Otworzyłem futerał z karabinem trafiam czysto
dała siła idea jestem synem z blizną

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aluś 18 sty 2014, 17:15
sześciopak robi się w kuchni nie na treningu :D a tak naprawde troche biegam i czuje juz efekty no i to dotlenienie SUPER
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

przez Pieprz 18 sty 2014, 17:39
kupmitrumne napisał(a):6 weidera jest do kitu , abs robie 2 miesiąc i moze by były większe efekty gdybym dodała diete ;)

jeśli masz tłuszcz na brzuchu to nie wiadomo czy jest do kitu czy nie bo i tak nie widać mięśni pod fałdkami. Co najwyżej po wynikach możesz ocenić.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez kupmitrumne 18 sty 2014, 20:07
Mushroom napisał(a):
kupmitrumne napisał(a):6 weidera jest do kitu , abs robie 2 miesiąc i moze by były większe efekty gdybym dodała diete ;)

jeśli masz tłuszcz na brzuchu to nie wiadomo czy jest do kitu czy nie bo i tak nie widać mięśni pod fałdkami. Co najwyżej po wynikach możesz ocenić.

wiem wiem wiemmmm tylko , muszę się do diety ostro przygotować :roll:

przez slow motion 18 sty 2014, 21:07
To wyniki mojego pomiaru z 9 grudnia, ktore przyczyniły sie do zmiany aktywności. Z fitnessu na siłownie i dieta ponad 2000 kcal.

Co najśmieszniejsze borykam się z tłuszczykiem w dolnej części brzucha :? chociaż nadmiaru mam ponad -2 :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez owocówka 19 sty 2014, 02:01
kupiłam sobie dzisiaj rolki :D
umiem na nich chodzić ale tylko po kuchni bo mam wykładzine :) po panelach średnio a na ulicy jeszcze gorzej :D

na łyżwach ostatnio jeżdziłam ze 25 lat temu, na rolkach nigdy. jak myslicie ile mi zejdzie zeby sie nauczyc na tym poruszzać? tak o tylko, żeby sobie porolkować czasem zamiast biegania. nie żeby robic akrobacje :)

sa tu rolkarze?
100 % osob ktore pilo wode umarlo... przypadek ? Nie sadze....

przez Reiben 19 sty 2014, 02:04
Rolowanie?
Reiben

przez owocówka 19 sty 2014, 02:08
rolkowanie. rolkowanie!

przez Rico 19 sty 2014, 02:17
ABS jest chyba dość dobry, bo macie spięcia, wzniosy nóg leżąc (te wypchnięcia nóg do góry) i wzniosy zwisając na drążku, ktoś wcześniej pisał, że wzniosy nóg są bardzo dobre na brzuch. Nie można też trenować brzucha codziennie, też potrzebuje odpoczynku, nawet nie powinno się chyba na każdym treningu go robić (trening co 2 dzień). 6 Weidera jest beznadziejna, trwa strasznie długo, im dalej tym trening dłuższy, plecy i kark po tym strasznie bolą. Jak się trenuje z wolnymi ciężarami, ćwiczenia wielostawowe w stylu przysiad ze sztangą, martwy ciąg to brzuch też pracuje, więc dodatkowe go katowanie na każdym treningu nie ma chyba sensu.

Co do ćwiczeń kobiet gdzieś czytałem, że na sylwetkę i tak najlepszy jest typowy trening siłowy a nie jakiś fitness, 500 powtórzeń z małym ciężarem. Nie ma się co bać, że się zostanie koksem i sylwetka stanie się mało kobieca. Squats! Przysiady dziewczyny najlepsze na tyłek :D .
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez slow motion 19 sty 2014, 11:29
owocówka napisał(a):kupiłam sobie dzisiaj rolki :D
umiem na nich chodzić ale tylko po kuchni bo mam wykładzine :) po panelach średnio a na ulicy jeszcze gorzej :D

na łyżwach ostatnio jeżdziłam ze 25 lat temu, na rolkach nigdy. jak myslicie ile mi zejdzie zeby sie nauczyc na tym poruszzać? tak o tylko, żeby sobie porolkować czasem zamiast biegania. nie żeby robic akrobacje :)

sa tu rolkarze?

Uwielbiam rolki chociaż jakoś idealnie na nich jeździć nie umiem. W zasadzie cała filozofia polega na utrzymaniu równowagi(we wszechświecie :P)
Może powinnaś zacząć od wrotek? Pamiętam jak kiedyś były mega modne. :105:
Ewentualnie powinnaś zaopatrzyć się w jakieś ochraniacze na tyłek bądź też asekuracje w postaci silnego mężczyzny ;)

-- 19 sty 2014, 10:31 --

Rico napisał(a):.

Co do ćwiczeń kobiet gdzieś czytałem, że na sylwetkę i tak najlepszy jest typowy trening siłowy a nie jakiś fitness, 500 powtórzeń z małym ciężarem. Nie ma się co bać, że się zostanie koksem i sylwetka stanie się mało kobieca. Squats! Przysiady dziewczyny najlepsze na tyłek :D .

Raczej mniej, a z większym ciężarem. Zalezy co dana osoba chce osiągnąć. Mi się marzą ładne ręce + nie pogardzę jędrnym, wysportowanym ciałem.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Reiben 19 sty 2014, 11:53
Rico, już tu kiedyś wrzucałem filmik z dziewczyną z Niemiec uprawiającą natural bodybuilding na diecie i suplementach jedynie, robiła martwe ciągi, przysiady, i to z dość konkretnym jak na kobietę ciężarem, była szczupła, fajnie wyrzeźbiona, ale miała...silikonowe cycki, mniejsza o to :mrgreen:

Z kobietami..możesz czasem jak do obrazu a obraz ani razu :D
Reiben

przez owocówka 19 sty 2014, 12:17

Uwielbiam rolki chociaż jakoś idealnie na nich jeździć nie umiem. W zasadzie cała filozofia polega na utrzymaniu równowagi(we wszechświecie )
Może powinnaś zacząć od wrotek? Pamiętam jak kiedyś były mega modne.

no własnie nie pomyslałam o wrotkach :) szkoda. a nie mam juz kasy na kolejna zabawke.
nic to, trzeba sie bedzie nauczyc na trudniejszym sprzęcie :)

duza jest róznica, jak sie jeżdzi na rolkach po deszczu a na suchym?
mieszkam w szkocji i obawiam sie ze na suchym to nie bede miała okazji jeździć :)

Sortuj wg