Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 24 mar 2014, 17:32
kupmitrumne napisał(a):Nie wstydzi się , zrobi , nie bój żaby :)

Ale za to ropuchy i inne gady bydą srać po odnóżach.
Po raz pierwszy "pokaż dupe" w historii internetowej zadziałał ,historyja sie dzieje D: .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Nihil6 24 mar 2014, 17:41
Ja bym na miejscu trumienki sprzedawał :D Jak widać, jest popyt :D No chyba, że to taka inicjatywa zapełniania "fap-folderów" o charakterze "non profit" ;) To się ceni - o takich gestach się nie zapomina ;) Akcje charytatywne zawsze na propsie :D
"Volenti non fit iniuria."

przez slow motion 24 mar 2014, 17:49
Tyrr napisał(a):slow motion, wstydzi się :P Poza tym pewien kolega z forum wtedy nie dał by jej spokoju już nigdy :mrgreen:

Mi dwóch kolesi na siłowni nie daje spokoju, a to się już robi nudne i męczące. Dziś jednemu trochę pojechałam :mrgreen: jestem grzeczna i miła do czasu ;)

Co do filmu abstraCHUJE to coś w tym jest. Fajna motywacja :mrgreen:

PS Kocham pompki :105: :105:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nihil6 24 mar 2014, 17:54
slow motion, Co daje Ci (jako kobiecie) robienie pompek ?

przez slow motion 24 mar 2014, 18:06
Nihil6, przede wszystkim satysfakcję, że staje się silniejsza i potrafię zrobić nie 3, a 10 w jednej serii. A do tego mięśnie pracują (rąk, obręczy barkowej, brzucha no i klatki)

-- 24 mar 2014, 17:07 --

EwaBraun napisał(a):cycki

jak się robi za dużo i długo to mogą się spłaszczyć, ale wszystko też zależy od ustawienia rąk.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez EwaBraun 24 mar 2014, 18:06
cycki

przez Nihil6 24 mar 2014, 18:20
slow motion, No ale po co Ci (jako kobiecie) wypakowane mięśnie rak, obręczy barkowej, brzucha ... itd. ?

Wiesz, może i jestem trochę staroświecki, ale imho to taki Dark powinien mieć to przysłowiowe pierdolnięcie (i pewnie ma ;)), coby wyjebać każdemu, który by Cię tam w jakimś stopniu skrzywdził/obraził (albo tą przysłowiową "kosę" pod żebro :D) ;)

Ty (jako kobieta ;)) powinnaś być tą śliczną (optymalna figura) i ładnie pachnącą (fryzura, makijaż, kreacja) - i właśnie pod takie priorytety dobierać sobie odpowiedni trening ;)

Co z tego, że zrobisz 10 pompek, zamiast 3 ? Chcesz być "silniejsza" ? Po co ? Żeby "pobić" potencjalnego "agresora" ? Nawet gdybyś zrobiła i z 50 pompek, nie byłabyś w stanie obronić się przed randomowym napastnikiem (inna struktura mięśni, mniejsza masa, predyspozycje biologiczne, uwarunkowania psychologiczne itd. itd.), więc imho nie widać większego sensu w Twoim podejściu :P

przez slow motion 24 mar 2014, 18:33
Nihil6 napisał(a):slow motion, No ale po co Ci (jako kobiecie) wypakowane mięśnie rak, obręczy, barkowej, brzucha ... itd. ?

nie ma opcji, żebym miała "wypakowane" (jak to nazwałeś )ręce i inne części ciała. Jestem tylko kobietą i nie posiadam testosteronu. MITEM jest, że trening siłowy spowoduje u kobiet rozrost. To najlepszy trening jeśli chodzi o kształtowanie sylwetki, spalanie tłuszczu i przyrost mięśni- Czyli FIT sylwetkę na jakiej mi zależy.

Wiesz, może i jestem trochę staroświecki, ale imho to taki Dark powinien mieć to pierdolnięcie (i pewnie ma ;)), coby wyjebać każdemu, który by Cię w jakimś stopniu skrzywdził (albo tą przysłowiową "kosę" pod żebro :D) ;)

M. niczego nie brak ;)

Ty (jako kobieta ;)) powinnaś być śliczną (optymalna figura) i ładnie pachnieć - i właśnie pod takie priorytety dobierać sobie odpowiedni trening ;)

no i właśnie dążę do optymalnej figury jak i mam dobrany trening po którym widzę efekty.... no i myje się :P

Co z tego, że zrobisz 10 pompek, zamiast 3 ? Chcesz być "silniejsza" ? Po co ? Żeby "pobić" potencjalnego "agresora" ? Nawet gdybyś zrobiła i z 50 pompek, nie byłabyś w stanie obronić się przed randomowym napastnikiem (inna struktura mięśni, masa, predyspozycje bilogiczne, uwarunkowania psychologiczne itd. itd.), więc imho nie widzę większego sensu w Twoim podejściu :P

zawsze miałam chude ręce (jestem typem sylwetki gruszka) i wręcz gdy trochę schudłam to posądzano mnie o anoreksje mimo, że cały tłuszcz kumulował się w brzuchu, udach, pośladkach. Nigdy nie byłam osobą przy kości, ale teraz sport stał się moją pasją i nie wyobrażam sobie siebie bez np siłowni 4 x w tygodniu :mrgreen:
a chcę byc silniejsza żeby siatki dźwigać. Mamy XXI wiek, więc trzeba sobie jakoś radzić ;)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Tyrr 24 mar 2014, 19:49
slow motion napisał(a):a chcę byc silniejsza żeby siatki dźwigać. Mamy XXI wiek, więc trzeba sobie jakoś radzić ;)

Spacer farmera :mrgreen:
slow motion napisał(a):PS Kocham pompki :105: :105:

Ja kocham odwrotne pompki, najlepiej z obciążeniem :105: Tricepsy mnie bolą trzeci dzień już ale o to chodzi :D (+ przypuszczalnie gorsza regeneracja z powodu choróbska)
Jutro może wrócę na siłownie
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez Reiben 24 mar 2014, 20:02
Kojarzycie tego 'muzyka' tzn. śpiewaka do kotleta? Przypomniał mi się jak na onyxie spojrzałem co za syf z muzyki Polacy kupują w tym roku :>
http://c.wrzuta.pl/wi18802/86a72ed90023 ... 3022/mrozu
Pamiętam jak była chyba wiosna/lato 2009 lub 10 jak machał coś na siłce z kolegą, już chyba się woził lekko wówczas, nie wiem może nawet wtedy leciał na siłce jakiś jego 'hit', ja jakoś w 11' zobaczyłem na tym telewizorku jego gębę w jakimś milion monet czy innym gównie i pomyślałem sobie- 'kurde to nie jest czasem ten goguś z mojego osiedla, przecież suchoklates jeszcze tu nie dawno ćwiczył a teraz w vivie jęczy Oo, kurfa trzeba zmienić siłkę bo jeszcze skończę podobnie' :lol:
Reiben

przez kupmitrumne 24 mar 2014, 21:23
Tyrr, Zawsze można zrobić wspólny trening :)

mam zdjęcie tyłka , ale czekam aż mi je wyśle ... :yeah:

przez slow motion 24 mar 2014, 22:17
Tyrr, odwrotne pompki też są spoko 8)

nie wiem jak wytrzymam tydzień bez siłki :(

Reiben, świecisz jak miljony monet Obrazek

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez hobbyturysta 24 mar 2014, 22:19
klata,plecy , barki od jutra zaczynam trening z moja prywatna trenerka aka mala sprytna wredna sexi małpka
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez Tyrr 24 mar 2014, 23:04
kupmitrumne, mam przyjechać gdzieś tam pod łódź na trening? :pirate:
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Sortuj wg