Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Freak696 10 lut 2014, 11:30
slow motion napisał(a):mam 160 cm

walczyłam z niedowagą, ale teraz czuję, że jestem napompowana i brzuch mi urósł.... ćwiczę siłowo 4 x w tygodniu. Dietę stosuje ponad 2000 kcal(jednak być może za dużo jadłam węgli)

piję bardzo dużo zielonej herbaty. solić mało solę na co dzień.

budowa ciała przed owym napompowaniem

Wyglądasz bardzo dobrze :great: . Waga w normie obserwuj się cały czas. Polecam Ci przysiady na maszynie smitha (o ile wiesz co to jest i ktoś Ci pokaże odpowiednia technikę ) bądź suwnica ładnie rozwiniesz nogi i zrzucisz z tyłeczka. A jak tam siła? Brzuch rób raz w tygodniu nie ma po co męczyć tego mięśnia .

przez Little Red Fox 10 lut 2014, 11:36
mnie na szczęście brzuch przestał boleć, ale i tak na dziś zaplanowałam nogi :105:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Freak696 10 lut 2014, 11:40
metka00 napisał(a):Little Red Fox, Kiedys gdzieś widziałem białko zawierajace 4 rodzaje bialek serwatkowych ale było drogie, Sa tez białka roslinne ale mniej przysfajalne.

To co z tego że są mniej przyswajalne "One" potrzebują tego białka znacznie mniej niż Ty. Myli Ci się chyba z odżywką gdzie stosowane sa różne białka: mleczne wpc wpi, białka jaj, ryżu itd . Nie ma czterech rodzajach białek serwatkowych (słyszałem o trzech choć nie jestem pewien czy dwa rodzaje ) . Jeśli jesteś na tej focie w avatarze to jednoznacznie "micha" w Twoim przypadku :D . Jak płacisz za firmę to masz drogie białko wszystko to marketing :D .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez metka00 10 lut 2014, 11:46
Freak696, Wole kupić firmowe sprawdzone niż tanie i dostać zapalenia zoladka i tydzien spedzić przy kiblu:) Jesli wolisz "nie firmowe" To bierz Ja sie raz nadziałem i kolejny raz nie mam zamiaru:)

"Białka serwatkowe występują w wielu odmianach cząsteczek, jak albuminy i globuliny, które różnią się w zależności od tego z jakiego gatunku zwierząt je pozyskano."
Spełniłem marzenia poświęciłem wszystko
Spuściłem rottweilera zrobiłem widowisko
Otworzyłem futerał z karabinem trafiam czysto
dała siła idea jestem synem z blizną

przez DeNiro 10 lut 2014, 11:46
Nie tylko skład białka, ale i rozpuszczalność. Jeśli nie wszystko się rozpuści to część białka nei zostanie wykorzystane, więc zmarnowane :P

Ale ból w łydach... Ledwo do pracy dotarłem.

przez metka00 10 lut 2014, 11:50
DeNiro, Co robiłeś na lydy?:)

przez Little Red Fox 10 lut 2014, 11:51
mnie to pewnie jutro czeka :hide:
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez slow motion 10 lut 2014, 11:54
Freak696 napisał(a):

walczyłam z niedowagą, ale teraz czuję, że jestem napompowana i brzuch mi urósł.... ćwiczę siłowo 4 x w tygodniu. Dietę stosuje ponad 2000 kcal(jednak być może za dużo jadłam węgli)

Wyglądasz bardzo dobrze :great: . Waga w normie obserwuj się cały czas. Polecam Ci przysiady na maszynie smitha (o ile wiesz co to jest i ktoś Ci pokaże odpowiednia technikę ) bądź suwnica ładnie rozwiniesz nogi i zrzucisz z tyłeczka. A jak tam siła? Brzuch rób raz w tygodniu nie ma po co męczyć tego mięśnia .

Mam plan treningowy z sfd lady, przysiady robię ze sztangą(póki co 15 kg) nie lubię suwnicy. Tyłek fajnie się podnosi.
Z siłą właśnie gorzej u mnie. Co prawda hantle już robię po 5 kg na rękę, ale z resztą jest gorzej.
Dziś się zważyłam i jest ok, ten kg to pewnie przez okres.

Jutro rano się dokładnie zmierzę i na tym będę opierać swoje wyniki, bo przecież dobrze wiem że jest różnica między centymetrami, a kilogramami :)

dziękuję za rady, uciekam na siłkę :yeah:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Freak696 10 lut 2014, 12:01
metka00 napisał(a):Freak696, Wole kupić firmowe sprawdzone niż tanie i dostać zapalenia zoladka i tydzien spedzić przy kiblu:) Jesli wolisz "nie firmowe" To bierz Ja sie raz nadziałem i kolejny raz nie mam zamiaru:)

"Białka serwatkowe występują w wielu odmianach cząsteczek, jak albuminy i globuliny, które różnią się w zależności od tego z jakiego gatunku zwierząt je pozyskano."

Nie wiesz o czy mówisz ale spoko chcesz mnie chemia zarzucić to tak wcale nie działa. Mówię o białkach mlecznych (nazwijmy je serwatkowymi) na pewno skład białek produkcji znanych firm takich jak Tr... Oli.... nie odbiegają od takich firm jak Ost.... Sd..... itd płacisz tylko za firmę i jakieś dodatki smakowe. Arnold kiedyś powiedział " Gdyby gówno dawało efekty z pewnością jadłbym gówno " :D . Wpc jes metodą mnie czystą wiec trochę cukru mlekowego dostajesz :) a możesz być uczulony na laktozę i wtedy na kiblu siedzisz :) bądź kupujesz białko serwatkowe (sprzedają takie na allegro) 4 kg gdzie tego białko jest ledwie 20% i wtedy to już z kibla nie wychodzisz heheheheehehehe .
Mówimy cały czas o białku serwatkowym a jest ono pozyskiwane z mleka krów :P WPI to znacznie czystsza metoda nie ma prawie niczego oprócz białka 92-95 to czyste białko i chyba tutaj chodzi o jakieś cząsteczki bo kulturyści piją je od razu po treningu (T.Lech tak robi) .
Ostatnio edytowano 10 lut 2014, 12:12 przez Freak696, łącznie edytowano 1 raz

przez DeNiro 10 lut 2014, 12:04
metka00 napisał(a):DeNiro, Co robiłeś na lydy?:)

Wypychanie ciężaru na suwnicy palcami nóg

przez Freak696 10 lut 2014, 12:06
slow motion napisał(a):
Freak696 napisał(a):

Mam plan treningowy z sfd lady, przysiady robię ze sztangą(póki co 15 kg) nie lubię suwnicy. Tyłek fajnie się podnosi.
Z siłą właśnie gorzej u mnie. Co prawda hantle już robię po 5 kg na rękę, ale z resztą jest gorzej.
Dziś się zważyłam i jest ok, ten kg to pewnie przez okres.

Jutro rano się dokładnie zmierzę i na tym będę opierać swoje wyniki, bo przecież dobrze wiem że jest różnica między centymetrami, a kilogramami :)

dziękuję za rady, uciekam na siłkę :yeah:

Suwnica jest bardzo dobra bo męczy miej kręgosłup i mięśnie go podtrzymujące (prostowniki grzbietu)
Jak na siłownie to już jestem Twoim fanem :D powodzenia w walce z żelastwem.

przez Little Red Fox 10 lut 2014, 12:08
ja coś czuję, że moje ciało nie jest jeszcze gotowe na gryfy i sztangi, ale może już wkrótce :pirate:

(Ewa Białołęcka)

przez metka00 10 lut 2014, 12:15
Freak696, Być może bo odkąd mam problemy zoladkowe przez te pasci przestałem sie tym interesować a duzo sie zmieniło. Wiem jedno do ust nic z activlaba nie wezme juz. Jak juz To amerykanskie typu UN ,IHS poza drobnym wyjatkami z trec.

DeNiro, Ja robie rożne rodzaje wspięć na palcach:)

przez Freak696 10 lut 2014, 12:30
metka00 napisał(a):Freak696, Być może bo odkąd mam problemy zoladkowe przez te pasci przestałem sie tym interesować a duzo sie zmieniło. Wiem jedno do ust nic z activlaba nie wezme juz. Jak juz To amerykanskie typu UN ,IHS poza drobnym wyjatkami z trec.

DeNiro, Ja robie rożne rodzaje wspięć na palcach:)

Jak znajdę link w domu do fajnego filmiku to podrzucę link tam będziesz widział proces produkcji :) . U mnie odżywki nie powodują jakiegoś rozstroju żołądka jem treca ale nie wiem czy nie przerzucić się na jakiś Ostrovit :) za tą cenę co płace obecnie dostane więcej białka. Już na 100% wezmę kazeinę z Ostrovitu jest tania.

Łydki to jedyna grupa mięśniowa którą trudno rozwinąć (chyba że się ma predyspozycje genetyczne ale to są wyjątki) :( .
Spróbuj robić je dwa razy w tygodniu :) .

Sortuj wg