Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez slow motion 21 lis 2013, 14:12
light napisał(a):slow motion, Dobra laska z Ciebie 8)

a dziękuje bardzo, zdjęcie zostało wykonane po jedzeniu, więc brzuch trochę wzdęty :P

A ja walę to, za bardzo kocham cardio, żeby budować mięśnie :mrgreen:
Ale za miesiąc jak skończy mi się karnet na fitness zapewne przejdę na siłkę.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez DeNiro 22 lis 2013, 09:34
slow motion napisał(a):Ej chłopaki. Jaki trening z hantelkami(domowymi ) dla moich chudych rączek? I co z dietą? Zależy mi na wyrobieniu mięśni :roll:
Obecnie chodze co dzień na fitness dla wyrzeźbienia i ujędrnienia ciała, ale rąk raczej tam nie zrobię :pirate:

Dodatni bilans kaloryczny (ok. 200-300kcal ponad własne zapotrzebowanie) i siłka, tzn. w domu hantelkami biceps, triceps i może barki jak tak bardzo chcesz ;)

przez Indifference1 24 lis 2013, 19:17
W końcu zachciało mi się ruszyć tyłek! Naszła mnie ochota na skalpel Chodakowskiej :D Ćwiczę pierwszy raz gdzieś od 2/3 tygodni ;/
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 24 lis 2013, 20:08
Co to kutwa jest ta Chodakowska, wszędzie ten badziew widzę na półkach w księgarniach...a w sumie to nie chcę wiedzieć co ta za kolejna tępa fitness cipa jest :lol:
Reiben

przez Indifference1 24 lis 2013, 20:16
Wali mnie szczerze mówiąc badziew na półkach bo tego nie kupuje ale lubię skalpel i brazylijskie pośladki. A poza tym to sympatyczna kobietka i miło się czyta jej posty.

przez Candy14 24 lis 2013, 20:17
a w sumie to nie chcę wiedzieć co ta za kolejna tępa fitness cipa jest :lol:

:shock: skad taki wniosek? Sympatyczna kobieta i byla moja inspiracja kiedy zaczynalam cwiczyc
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Reiben 24 lis 2013, 20:24
Candy14, moja ignorancja ;) ale powiedzmy sobie szczerze jeśli ktoś chce wykonywać te ćwiczenia co ona pokazuje, jak patrzę teraz na youtubie, to będzie potrzebował chyba dekady żeby wyglądać tak jak ona, dziewczyna wypracowała sylwetkę na siłowni a jak zwykle wciska się kit, to co tam macha to można kondycyjnie albo na rozgrzewkę robić. Ale może na start do ćwiczenia dla kobiet niechętnych do mocniejszego treningu się nada, choć tak jak mówię dla osoby bez dobrej genetyki to z tym treningiem na dekadę trzeba się nastawić :>
Reiben

przez Po prostu maciek 24 lis 2013, 20:27
Pakuj pakuj, rośnij rośnij chciałoby się rzec :)
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Candy14 24 lis 2013, 20:27
Reiben, niekoniecznie :) Cwiczac z nia osiaga sie naprawde dobre efekty juz po pol roku. Ja co prawda cwicze z MelB bo bardziej zalezy mi na rzezbie a u Chodakowskiej dziewczyny glownie zrzucaja wage. W kazdym razie kiedy wrzucaja swoje fotki sprzed pol roku i obecne to efekty sa imponujace.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Reiben 24 lis 2013, 20:36
Bo mają dobrą genetykę tylko się zaniedbały, kobieta, która ma tendencję do tycia, kiepskie warunki do sportu będą potrzebowały wielu lat i ścisłej diety. Nie raz widziałem takie ostatecznie przychodzące do instruktora na siłownię po kilkunastu przerobionych takich treningach bez sensownych efektów, gość brał je w obroty i niektóre zaczęły robić po jakimś czasie martwe ciągi, podciągania to po roku jak bym za nic nie spojrzał na nie pod kątem seksualnym to później było już na czym zawiesić oko. Nigdy nie rozumiem dlaczego wśród kobiet pokutuje taki idiotyczny mit, że jak zaczną podnosić ciężary to zaraz im wyrosną jakieś wielkie mięśnie, pobożne życzenie, wystarczy na youtubie popatrzeć na naturalne kulturystki, które ćwiczą kilka lat z obciążeniem, mają ścisłą dietę, konsultantów i w dodatku całkiem sporo odżywek, w tym kreatyn a dorobiły się co najwyżej smukłej, seksownej figury a nie paskudnej masy mięśniowej, za dużo chyba skokszonych 'ciężarówek' z NRD się ludzie naoglądali ;]
Reiben

przez Candy14 24 lis 2013, 20:39
Nigdy nie rozumiem dlaczego wśród kobiet pokutuje taki idiotyczny mit, że jak zaczną podnosić ciężary to zaraz im wyrosną jakieś wielkie mięśnie, pobożne życzenie, wystarczy na youtubie popatrzeć na naturalne kulturystki, które ćwiczą kilka lat z obciążeniem, mają ścisłą dietę, konsultantów i w dodatku całkiem sporo odżywek, w tym kreatyn a dorobiły się co najwyżej smukłej, seksownej figury a nie paskudnej masy mięśniowej, za dużo chyba skokszonych 'ciężarówek' z NRD się ludzie naoglądali ;]

Nie podobaja mi sie bardzo umiesnione kobiety. A cwiczenie z Chodakowska to zupelnie co innego niz na silowni. To trening calego ciala i efekty sa

przez Reiben 24 lis 2013, 20:42
A ja właśnie próbuję wytłumaczyć, że nie ma szans na żadne wielkie mięśnie dla kobiety ćwiczącej z ciężarami bez sterydów. Jest fajne zarysowanie sylwetki, jędrność i lekka twardość gdzie potrzeba 8)
Reiben

przez Indifference1 24 lis 2013, 20:43
Po co kobiecie wielkie mięśnie? Fuj

przez Candy14 24 lis 2013, 20:44
Jest fajne zarysowanie sylwetki, jędrność i lekka twardość gdzie potrzeba 8)

To mozna osiagnac bez ciazarow. Zanim nie zaczelam cwiczyc posladkow z melb to nawet nie wiedzialam ze mam tam miesnie :P a teraz po kilku miesiacach robiac kazdy krok je czuje

Sortuj wg