Skocz do zawartości
Nerwica.com

najżałośniejszy teleturniej


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi tu o awanturę o kasę w której często jest idiotyczna zasada kiedy się wylosuje czarną skrzynkę.trzeba ją kupić i zawsze jest licytacja kto da więcej.często dają za nią 2000zł lub 8000zł za takie coś

http://www.sadistic.pl/awantura-o-kase-i-czarna-skrzynka-vt185632.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba jej kupić, trzeba przynajmniej raz zalicytować. Czyli np. Krzysiu "Button" Ibisz bierze po 200zł od każdej z drużyny, drużyna A daje 300zł, drużyna B daje 400zł, drużyna A pasuje- bo przewiduje, że w skrzynce jest złotówka albo ogóras kiszony i drużyna B dostaje czarną skrzynkę za 400zł.

 

-- 24 wrz 2013, 21:18 --

 

A co do teleturnieju to Familiada jest ok, gdyby nie żarty Karola. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi ogórasami czy złotówkami to zakrawa na oszustwo.były przypadki kiedy delikwent chciał kupić komórkę na allegro,zapłacił 500-900zł a pocztą dostał zamiast komórki ogórka kiszonego albo kostki rosołowe

http://zielonagora.gazeta.pl/zielonagora/1,35182,14630712,Kupil_telefon_przez_internet__Wyslali_mu_kostki_rosolowe.html

 

Ostatnio były to kostki rosołowe.

 

http://allegro.pl/show_user.php?uid=609430

 

tu zaś kartofle :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahhh uroki nieposiadania podłączonej telewizji - tyle głupoty mnie omija :mrgreen:

 

Tak btw to znajomy rodziców kiedyś był w jednym z teledurniejów, koło fortuny czy coś w tym stylu; "wygrał" niby sporo fantów, ale po wszystkim, jak już skończono kręcić, poszedł po "odbiór nagród" i ponoć mało go tam śmiechem nie zabili, dostał zegarek i kasę za udział w programie (fakt, nie totalnie symboliczną - kwota rzędu "podwójna pensja") i wsio, do domu :D Nie wiem czy dalej tak to wygląda od zaplecza, ale ja zawsze od kiedy pamiętam to sceptycznie byłem nastawiony do "wygrywania" w telewizji... W przedpotopowych czasach sprzed ery telefonów komórkowych pamiętam, na Polshicie były regularnie, chyba 2 razy w tygodniu, konkursy audiotele, zawsze samochód do wygrania. Pamiętam że rozkminiałem że gdyby to była prawda to już połowa Polski powinna jeździć samochodami ze słoneczkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, to jest teleturniej, raz że krzysiu zasad nie ustala, a dwa że gracze występując w teleturnieju akceptują regulamin gry i zasady w niej panujące. Proste jak budowa cepa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, to jest teleturniej, raz że krzysiu zasad nie ustala, a dwa że gracze występując w teleturnieju akceptują regulamin gry i zasady w niej panujące. Proste jak budowa cepa.

może krzysiu nie ustala zasad ale że gracze akceptują absurdalną licytację za czarną skrzynkę?więcej sensu jest w licytacji za pytania bo niema w tym idiotycznych zonków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×