Narkotyki powinny być legalne czy nielegalne?Ankieta

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Czy narkotyki powinny byc legalne czy nielegalne?

1.Powinny być legalne
14
48%

2.Powinny być nielegalne
13
45%

3.Nie mam zdania
2
7%

Liczba głosów : 29

przez ladywind 14 wrz 2013, 15:51
NieznanySprawca, opisz samopoczucie po tych grzybkach ,jestem strasznie ciekawa :o
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Siding Spring 14 wrz 2013, 15:52
Moze i dzialanie jest podobne ale wielu jednak widzi wyrazne roznice

Jakby nie patrzec dwie rozne substancje;p

przez ladywind 14 wrz 2013, 15:55
lubudubu, fakt źle tam napisałam lsd jest sztucznie pozyskiwane a budową chemiczną przypomina działanie grzybów hal.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NieznanySprawca 14 wrz 2013, 15:57
ladywind, moge sprobowac to opisac, ale musze jeszcze cos ogarnac. Tylko nie wiem czy tu(bo zaraz mod wygoni mnie na hajpa), czy na pw.
NieznanySprawca

przez Ferdynand k 14 wrz 2013, 15:57
LSD a psylocybina?
teoretycznie oba z pogranicza stymulantu i psychodelika
słaby stymulant powoduje halucynacje

nie omamy! omamy są gdy nie mamy świadomości że widzimy coś co jest wywołane reakcją mózgu a nie
jest rzeczywiste
Naczelny Użyszkodnik

przez deader 14 wrz 2013, 15:58
ladywind napisał(a):NieznanySprawca, opisz samopoczucie po tych grzybkach ,jestem strasznie ciekawa :o

Niby pytanie nie do mnie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć bo grzyby oczywiście też kilka razy jadłem. Samopoczucie? Zależne od osobowości i ilości. Przy 25-30 grzybach występują lekkie halucynacje (np. pamiętam jak siedziałem "nagrzybiony" w spodniach moro i widziałem jak plamki zaczynają się poruszać, pływać po całych spodniach i zmieniać kształty). 40-50 grzybów - mocne halucynacje, łącznie z niemożliwym do opisania komuś kto nie próbował "widzeniem muzyki" - autentycznie niesamowite doświadczenie. Większych ilości nie jadłem, ale kumpel raz oszamał 100 grzybów i wpadł w prawie psychozę, trzeba go było pilnować żeby sobie czegoś nie zrobił, bo myślał że ma telepatyczną moc zatrzymywania samochodów na ulicy, miał haluny że pająki go obsiadły itd.

Jazda trwa około6 godzin, z czego najintensywniejsze są mniej więcej 2 i 3 godzina, potem działanie słabnie. U mnie efektem było praktycznie momentalne obniżenie nastroju, "żal" że "już koniec" i poczucie nieuzasadnionego przygnębienia.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Ferdynand k 14 wrz 2013, 16:01
koleżankę to różowe pająki miały gryźć tak to opisała :lol:
Naczelny Użyszkodnik

przez ladywind 14 wrz 2013, 16:05
deader, z tego co opisales bardzo ciekawe doświadczenie , zwalcza to widzenie muzyki :105:

Chyba się wybiorę na grzybki ;)

przez Ferdynand k 14 wrz 2013, 16:08
ladywind, weź benzo 1-2 pastylki do portfela gdyby był bad trip
:lol:

a i tu ciężko z dawkowaniem grzyb każdy produkuje inną ilość porównaj chociaż z kimś kto brał
masę ciała
Naczelny Użyszkodnik

przez ladywind 14 wrz 2013, 16:11
wykończony, hehe wtedy benzo nie pomoże :-)
Najpierw to muszę takowe znaleść później będe się masą martwić ;)

przez Siding Spring 14 wrz 2013, 16:18
Ja np nie radzilbym brania grzybków kiedy jest się w marnym stanie..Moga one spotęgować stan w ktorym jestesmy. Ja postanowilem wszamać 50 świezych grzybków jak mialem cięzki nawrót depresji do tego niszczyły mnie lęki pod rozna postacia. Nie chce mi się nawet opisywać tego wszystkiego ale takiego bólu psychicznego juz więcej nie doswiadczylem. Czulem taka rozpacz , że jedyne co chcialem to do mamy heh...bo wtedy myslalem ze tylko ona będzie mi w stanie pomoć. Haluny tez miałem...to postaci usmeichaly sie do mnie w gazecie, to kumpel co sekunde robil dziwne miny, gdzie w rzeczywistosci leżal zjarany bez ruchu. Na szczęscie był tez drugi nieco bardziej ogarnięty i empatyczny i dzieki niemu nie wyskoczylem z 8 piętra;). Ale i tak droga powrotna do domu metrem przepełnionym ludzmi to było az nadto. Każdy sie na mnie gapił a ja z tej bezsilnosci nie wiedzialem co ze soba zrobic. Potem w domu byłem juz tak załatwiony , że nie wiedzialem do czego służa przyciski w komórce...A ja głupi myślalem ze własnie te grzybki wyciagna mnie z tej depresji....Moze i maja one jakis potencjal "leczniczy" ale w ścisle okreslonych warunkach i pod okiem ludzi na których mozna polegac i takich ktorzy wiedza z czym to sie "je".

Myśle ze przyjemne doznania moga miec osoby ktore z natury sa opmtymistyczni i szczesliwi wtedy różowe pajaczki bede przyprawialy ich o dziecinny wręcz spazmatyczny śmiech:)

Kiedyś pilnowalem kumpla ktory zjadl grzyby i on tez łapal dziwne fazy...U mnie w domu widzial ciągle szatana w ekranie telewizora. Z tym , że on tez jest introwertycznym melancholikiem:D

przez Ferdynand k 14 wrz 2013, 16:26
ladywind, a snri spowoduje osłabienie lub brak reakcji na grzyby ladywind
Naczelny Użyszkodnik

przez Marek1977 14 wrz 2013, 16:33
Wiele silnych narkotyków jest legalnych -np alkohol czy też tytoń który uzależnia mocniej i szybciej niż marihuana.
Gdybym zadał komukolwiek z Was pytanie czym się różnią w działaniu narkotyki od leków przeciwdepresyjnych większość nie wiedziała by co odpowiedzieć poza stwierdzeniem-bo te pierwsze uzależniają- a leki przeciwdepresyjne to czasem nie powodują zespołu abstynencyjnego? o barbituranach czy benzodiazepinach nie wspominając.
Conscientia est, necesse est

przez Ferdynand k 14 wrz 2013, 16:46
Marek1977, potencjał uzależniający i okres półtrwania
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg