Miłość, zakochanie, zauroczenie... i te tematy :)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ewa125 16 lis 2006, 18:54
malcolm!!!! wlasnie spojrzalam na shout box. czy ty wlasnie napisales ze "nienawidzisz wszystkich babsztylow"???? w takim razie cofam wszystko co dobrego powiedzialam na twoj temat. i ty chcesz zeby ludzie byli do ciebie uprzejmi?? jezeli tak mowisz do kolezanek z grupy to wcale im sie nie dziwie ze sie z ciebie nabijaja i ze nikt cie nie lubi!!!!

przez IceMan 17 lis 2006, 22:07
nie będę wiele gadać ale przeginasz chłopie... co pisałeś kilka postów temu? przypomnę:
Nie zaprzeczam, wręcz zacząłem nienawidzić. (regułą są normalniejsi ludzie z forum).

Oprócz nerwusów wszystko to śmiecie.

Olewam wszystkich. I na nikogo się nie zamykam z tego forum. Reszta już dla mnie nie istnieje.

Czy to już przeszłość?

nienawidzisz wszystkich babsztylów? może to tylko o płci żeńskiej, ale ciekawy jestem, co następnego ciekawego jeszcze napiszesz? może to samo o całym forum?

Jeśli tak się odnosiłeś do ludzi ze szkoły czy studiów to się nie dziwię że się z ciebie nabijali i nabijają. Jeszcze coś zacytuję:
wymiana ciosów będzie obustronna
To jeszcze niech odwróci się od ciebie połowa forum. Będzie OK, dokładnie w twoim stylu. Prawda? A jeżeli chcesz mieć przyjaciół a nie wrogów, to najpierw wymagaj tego od siebie, a dopiero potem od innych. :x
Przyjaciel forum

Re: Miłość, zakochanie, zauroczenie... i te tematy :)

przez Szycha 15 gru 2008, 20:24
Hej panowie miał ktoś z was takie coś, wiem, że to głupie dziwne i pewnie trochę chore, ale podoba mi się taka dziewczyna i nie jest to takie coś (co pojawiało się w moich zauroczeniach ZAWSZE), że chce się uprawiać seks, ale (no wiem, że to chore) powąchać włosy? kurde nie wiem co się ze mną dzieje lubię z nią gadać i wogule ale chyba najbardziej to chciałbym się do niej przytulić i wsadzić nochala w jej włosy :-)

PS wiem, że to chore nie musicie mi przypominać...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 16 gru 2008, 01:05
Seks jest ... pospolity. A to że lubisz zapach jej włosów, co w tym złego?
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 16 gru 2008, 01:37
To napewno nie jest chore...są takie kobiety które mają piękny zapach wlosów....(rozmarzyłem sie...)
:)

przez keram 16 gru 2008, 01:50
a ja sie zauroczyłem, zakochałem aż wkoncu to sie przerodziło w cos ...coś ...miłość??;> ;D
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez depresyjny86 16 gru 2008, 02:07
Do mnie to kobiety mogą czuc tylko obrzydzenie,ale to też jakieś uczucie :D

przez IceMan 16 gru 2008, 23:57
Kur** następny. Na stancji mam takiego. Mówi że na kobiety jest jak magnes: On plus i one też plus :P zmiana podejścia, zmiana polaryzacji! :D
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 17 gru 2008, 01:37
zmiana podejścia, zmiana polaryzacji!

Wydaje mi sie,że to nie jest takie proste.....bo w tzw.zmiane podejscia włażą inne czynniki np: wiara w to,że zmiana podejścia pomoże.Narazie takiej wiary nie mam......musze mieć powod żeby w siebie uwierzy.<sorry za jeczenie,obiecuje że przez cały jutrzejszy dzień nie będe jęczał:)>

przez muriel 17 gru 2008, 13:53
Ja już nie wiem w co mam wierzyć, wszystko jest jakieś bez sensu. Jedyne sytuacje, z których coś wyszło działy się bez mojego udziału (świadomego). Więc co za różnica w co ja wierzę, czy sie w kimś zakocham czy nie.... Mogę to sobie od razu między bajki włożyć :evil:
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

przez KocieOczy 17 gru 2008, 20:13
Miało być o tak wyniosłych sprawach, a się temat gdzieś po drodze rozmył... :shock:

Panie Pe... :mrgreen: tą zagadkę będziesz zmuszony sam rozszyfrować w Swoim życiu. Co mogę napisać Ci ja.. ? Co mogą napisać Ci inni.. ? Jedynie jakieś tam nasze osobiste przeżycia/doświadczenia. Nie powinieneś uważam się tym kierować - nie w takim temacie pod postacią gdybania "czy to jest kochanie, czy to jest zauroczenie". Zapewniam Cię, że doświadczysz tego na Swojej skórze... oby tylko skończyły się z uśmiechem na Twej twarzy :)

Szycha... nie ma nic dziwnego w tym iż zapach kobiecych włosów działa na Ciebie w sposób o którym wspomniałeś :) się nie chwaląc sama bardzo lubię zapach moich włosów :lol:
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć...

przez IceMan 18 gru 2008, 00:54
KocieOczy, dziękuję :)
Przyjaciel forum

Sortuj wg