Kobiety które nigdy nie były w związku i dziewice. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Nicholas1981 05 sie 2014, 23:41
Arasha nie ma się co cieszyć, bo oni po prostu się przenieśli z tego wątku o prawiczkach i tu marudzą to samo, ci faceci. To tylko zmiana miejsca :bezradny:
Nicholas1981

Dziewice i kobiety, które nigdy nie były w związku

przez ala1983 05 sie 2014, 23:49
turcotte napisał(a):
ala1983 napisał(a):
turcotte napisał(a):
No sorry, dożyć 30stki i nie mieć nikogo, nigdy z nikim nie być w związku, to dla mnie coś jest nie tak :/

A czemu zakladasz, ze skoro dziewica to, ze nigdy nie byla w zwiazku? Dziewice moga byc bardziej doswiadczone w zwiazkach niz te co maja doswiadczenie tylko w seksie. Jedno z drugim nie zawsze musi miec cos wspolnego.

A w którym fragmencie przytoczonego przez Ciebie cytatu piszę cokolwiek o seksie?
Przecież tam wyraźnie stoi "nie mieć nikogo, nigdy z nikim nie być w związku", NIC WIĘCEJ! ;]

turcotte napisał(a):
ladywind napisał(a):
turcotte napisał(a):Tak pół żartem pół serio można by powiedzieć, że 30letnia wolna kobieta jest jak wolne miejsce w zatłoczonym autobusie. Coś z tym musi być nie tak! :twisted:

z tym to pewnie tak nie do konca, jesli ktos jest niesmiały, ma jakies traumy to z tego chocby powodu jest dalej dziewicą

Czyli coś jest nie tak :) Nieśmiałość czy trauma, to też znaczy "że coś jest nie tak".
No sorry, dożyć 30stki i nie mieć nikogo, nigdy z nikim nie być w związku, to dla mnie coś jest nie tak :/

Wywnioskowałam, że odpowiedziałeś ladywind a ona akurat pisała o dziewictwie. Chyba oboje się nie zrozumieliście.

-- 05 sie 2014, 22:56 --

O nie, teraz to i glowny temat zmieniony :bezradny:

-- 05 sie 2014, 22:58 --

A nie, to przeniesienie od Arashy.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez Chada 06 sie 2014, 00:16
Dla mnie sam tytuł jest już śmieszny. :P Kobiety czy mężczyźni którzy nie byli w związku i nie uprawiali seksu mają taką samą szansę na związek lub seks co inni.Przecież każdy miał swój pierwszy raz(a sory nie każdy :smile: ) i był w pierwszym związku.Jasne że mają szansę tylko po prostu się boją się co ich przyszli partnerzy pomyślą i czuję się bez wartościowi bo nie mają w tym doświadczenia.Jestem w mocno złym stanie i mogę pisać niezłe głupoty ale wolę pisać niż rozpaczać nad tym tak że nie bierzcie wszystkiego do końca do siebie. :P

Lamotrygina 150mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tosia_j 06 sie 2014, 09:06
Chada, oni tez w zlym stanie. Moze myslą ze sa gorsi ze nikogo do tej pory nie znalezli :(
outsider

przez Aranjani 06 sie 2014, 13:09
nie mogłam sie powstrzymać :lol:

Obrazek
Aranjani

przez Arasha 06 sie 2014, 13:43
Fajna ta fota :D !

-- 06 sie 2014, 12:44 --

Nicholas1981 napisał(a):Arasha nie ma się co cieszyć, bo oni po prostu się przenieśli z tego wątku o prawiczkach i tu marudzą to samo, ci faceci. To tylko zmiana miejsca :bezradny:

Wiem, Nicky, nawet tego wszystkiego nie czytam :P
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez turcotte 06 sie 2014, 21:16
@Ala1983 - no widać nie dogadaliśmy się ;)

@Chada - oczywiście że każdy ma, nawet ci niedoświadczeni w związkach i ci niedoświadczeni w seksie. A jednak, jeśli ktoś ma 30+ i nigdy nawet nie był w związku, nie chadzał na randki, ani nawet się nie całował, tzn. że coś jest nie halo. Jednak każdy człowiek odczuwa potrzebę bycia z kimś. Wiadomo, nie rzucamy się przecież na pierwszą / pierwszego lepszego, ale jeśli okazje są, kandydaci są, a mimo to nic z tego nie wynika, a czas leci, tzn. że coś jest nie halo.

przez Arasha 06 sie 2014, 23:02
turcotte napisał(a): A jednak, jeśli ktoś ma 30+ i nigdy nawet nie był w związku, nie chadzał na randki, ani nawet się nie całował, tzn. że coś jest nie halo.

A jeśli się zwyczajnie czasu na to nie miało ...
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez turcotte 06 sie 2014, 23:06
Arasha napisał(a):
turcotte napisał(a): A jednak, jeśli ktoś ma 30+ i nigdy nawet nie był w związku, nie chadzał na randki, ani nawet się nie całował, tzn. że coś jest nie halo.

Wiesz, czasu to można nie mieć przez parę tygodni, miesięcy, ale nie przez całe swoje życie. Zawsze człowiek po pracy gdzieś wychodzi, poznaje ludzi.
A jeśli nie wychodzi nigdzie, i kursuje tylko praca dom, tzn. że ma problem. Problem pracoholizmu (albo przy niechęci do wyjścia -> fobię społeczną). Czyli -> coś jest z nim nie tak ;)

przez Bonus 06 sie 2014, 23:15
A jak są faceci, którzy lubią "zaliczać" laski, tylko dla samego seksu, a potem nic już ich nie obchodzi? Mało to jest takich typków?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Arhol 06 sie 2014, 23:16

Jeśli to nie wynika z lęku,zatraceniu się w pracy/czymkolwiek innym,nie masz problemu z budowaniem zaufania i relacji z płcią przeciwną,własną fizycznością,samooceną i resztą - to marginalne znaczenie,jeśli jednak występują problemy z listy powyżej,tudzież inne,może wyniknąć z tego wszystkiego jakiś kłopot.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Arasha 06 sie 2014, 23:23
turcotte napisał(a):
Arasha napisał(a):

Wiesz, czasu to można nie mieć przez parę tygodni, miesięcy, ale nie przez całe swoje życie. Zawsze człowiek po pracy gdzieś wychodzi, poznaje ludzi.
A jeśli nie wychodzi nigdzie, i kursuje tylko praca dom, tzn. że ma problem. Problem pracoholizmu (albo przy niechęci do wyjścia -> fobię społeczną). Czyli -> coś jest z nim nie tak ;)

Zdarza się i tak, że ktoś nieśmiały albo wstydliwy jest ( nie mówię o sobie ) ... Ale w sumie to masz rację - to też problem :?

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez ( Dean )^2 06 sie 2014, 23:54
carlosbueno napisał(a):Kobiet jest więcej ale w przedziale wieku 45 plus, wśród 20 latków nieco więcej mężczyzn coś 104-105 do 100 ale tak szybko wymierają że po 40-ce się wyrównuje a po 70- ce to na jednego faceta 2 kobiety przypadają i wtedy to można przebierać jak w ulęgałkach. Najgorsza sytuacja dla facetów jest na wsiach, miasteczkach tam kobiet jest sporo mniej niż facetów bo one dużo częściej udają się do miasta na studia i tam zostają przez co w dużych miastach zwłaszcza studenckich jest więcej kobiet nawet w młodym wieku.

No nie właśnie.Ten raport o którym pisałem wymienia kobiety w wieku 20-35 lat.To każdy wie,że po 45 roku życia to facetów ubywa nieprawdopodobnie,ale wtedy to wątpie żeby już mi się chciało szukać :pirate: Masz racje,na wsi jest dużo gorzej,ale w Krk teoretycznie powinno być 105 kobiet na 100 mężczyzn.
Także pytanie:

GDZIE się plontacie,gdzie chodzicie,co robicie,jak spędzacie czas,gdzie was można spotkać,wy kobiety które nie jesteście w związkach,bo gdzie pójde to nadmiar facetów:D :hide: :pirate:

<nie wiem może to skrzywienie wynikające ze studiowania na polibudzie... :pirate: >

weźcie się ogarnicie bo takie seksowne chłopaki śe tu marnują :yeah: :yeah: :105:
Najgorszy jest wiatr.

przez turcotte 06 sie 2014, 23:59
( Dean )^2 napisał(a):Masz racje,na wsi jest dużo gorzej,ale w Krk teoretycznie powinno być 105 kobiet na 100 mężczyzn.

To ja się grzecznie pytam, gdzie jest moje 1,05 kobiety!!?? :evil:

( Dean )^2 napisał(a):weźcie się ogarnicie bo takie seksowne chłopaki śe tu marnują :yeah: :yeah: :105:

Że niby o nas mówisz :lol: No popatrz, marnujem się tu :? Ale pocieszę Cię, my nie mamy "terminu przydatności" jak kobiety, możemy poczekać jeszcze cierpliwie :lol:

Sortuj wg