Kobiety które nigdy nie były w związku i dziewice. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Doberman 05 sie 2014, 17:24
carlosbueno napisał(a):nie gwałcą i nie mordują na ulicach powszechnie.

Jeszcze nie, ale gwałty i morderstwa na ulicach są wielokrotnie częstsze niż na przykład 10 lat temu.
Doberman

przez Bonus 05 sie 2014, 17:26
Jeżeli faceci opowiadają dziewczynom jakieś wymyślone bajeczki, a potem się okazuje, że ściemniali, to jak to wygląda?
Akurat znam pewną dziewczynę, z Warszawy, która jest bardzo "porządna", ma swoje zasady, wartości i ona nie była z nikim w związku. Ona nie chce z nikim być, bo jej pasuje "bycie singielką".
Zresztą ona nie chciałaby być z byle kim, a też, jakoś nie ma szczęścia do kogoś odpowiedniego. Nie zadaje się z nieodpowiednim towarzystwem, unika takich ludzi. I to ona decyduje, z kim chce mieć do czynienia, a z kim nie. Jest w porządku dziewczyną, prowadzi kurs tańca towarzyskiego w jakiejś szkole, ma swoje zainteresowania. Nawet, gdybym ja chciał z nią być (a pewnie by mi odpowiadała), to ona tego by nie chciała.
Jest tylko koleżanką i tyle.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez carlosbueno 05 sie 2014, 17:28
Doberman napisał(a):

Jeszcze nie, ale gwałty i morderstwa na ulicach są wielokrotnie częstsze niż na przykład 10 lat temu.

masz statystyki czy Ci się wydaję, z tego co wiem to policja odnotowuje z roku na rok mniej przestępstw tego typu. Wg mnie wandalizm dziś jest mniejszy niż kilkanaście lat temu, bo młodzież zamiast broić siedzi przed kompem i hejtuje zresztą jest jej 2 razy mniej. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Doberman 05 sie 2014, 17:30
carlosbueno napisał(a):
Doberman napisał(a):

masz statystyki czy Ci się wydaję, z tego co wiem to policja odnotowuje z roku na rok mniej przestępstw tego typu. Wg mnie wandalizm dziś jest mniejszy niż kilkanaście lat temu, bo młodzież zamiast broić siedzi przed kompem i hejtuje zresztą jest jej 2 razy mniej. :mrgreen:

No nie wiem. Może to tylko moja okolica jest taka specyficzna, że nie da się z domu wyjść, żeby się nie natknąć na młodocianych bandytów.
Doberman

przez carlosbueno 05 sie 2014, 17:30
Bonus, ja jakbym był dziewczyną to nigdy bym się z tobą nie umówił tak przynudzasz i takie banały opowiadasz, ale ja sam pewnie nic lepszy jestem ;)
Największy Forumowy Maruda

przez Aranjani 05 sie 2014, 17:36
Bonus napisał(a):Jeżeli faceci opowiadają dziewczynom jakieś wymyślone bajeczki, a potem się okazuje, że ściemniali, to jak to wygląda?
Akurat znam pewną dziewczynę, z Warszawy, która jest bardzo "porządna", ma swoje zasady, wartości i ona nie była z nikim w związku. Ona nie chce z nikim być, bo jej pasuje "bycie singielką".
Zresztą ona nie chciałaby być z byle kim, a też, jakoś nie ma szczęścia do kogoś odpowiedniego. Nie zadaje się z nieodpowiednim towarzystwem, unika takich ludzi. I to ona decyduje, z kim chce mieć do czynienia, a z kim nie. Jest w porządku dziewczyną, prowadzi kurs tańca towarzyskiego w jakiejś szkole, ma swoje zainteresowania. Nawet, gdybym ja chciał z nią być (a pewnie by mi odpowiadała), to ona tego by nie chciała.
Jest tylko koleżanką i tyle.

a jaka jest według Ciebie definicja porządnej dziewczyny?
Aranjani

przez GITS 05 sie 2014, 17:39
Podsumowując temat :8):
Kobiety dziewice 30+ mają większe szanse (oscylujące w granicach 99,9 %) niż Panowie prawiczkowie 30+ .
Życie.

przez zmęczona_wszystkim 05 sie 2014, 17:41
carlosbueno napisał(a):Bonus, ja jakbym był dziewczyną to nigdy bym się z tobą nie umówił tak przynudzasz i takie banały opowiadasz, ale ja sam pewnie nic lepszy jestem ;)

Nawet jeśli czasami przynudzasz to w ciekawy sposób i z dystansem do siebie. A poczucie humoru jest bardzo ważne :D
Jakbym była hetero i mieszkała bliżej, to bym chętnie sprawdziła, jaki jesteś na co dzień :mrgreen: Ale musiałbyś być posłuszny :P
Ostatnio edytowano 05 sie 2014, 17:44 przez zmęczona_wszystkim, łącznie edytowano 1 raz

przez Bonus 05 sie 2014, 17:41
No właśnie taka, która zna swoją wartość, ma jasno określony cel, do którego dąży, swoje zasady, swoje zdanie, szanuje siebie.
To jest, właśnie "porządna" dziewczyna/kobieta. A chyba, wiele już takich nie ma?

przez Aranjani 05 sie 2014, 17:44
Bonus, no czyli tyaka ktora wie czego chce :lol:
Aranjani

przez GITS 05 sie 2014, 17:44
Bonus napisał(a):No właśnie taka, która zna swoją wartość, ma jasno określony cel, do którego dąży, swoje zasady, swoje zdanie, szanuje siebie.
To jest, właśnie "porządna" dziewczyna/kobieta. A chyba, wiele już takich nie ma?

LOL toż to wypisz wymaluj...ja :shock:

przez zmęczona_wszystkim 05 sie 2014, 17:45
Bonus napisał(a):No właśnie taka, która zna swoją wartość, ma jasno określony cel, do którego dąży, swoje zasady, swoje zdanie, szanuje siebie.

:silence:
Jest wiele, wiele, tylko jak się siedzi na dupie i ględzi, i ma takie podejscie do życia, to na pewno się takiej nie znajdzie.

przez Aranjani 05 sie 2014, 17:47
zmęczona_wszystkim napisał(a):

:silence:
Jest wiele, wiele, tylko jak się siedzi na dupie i ględzi, i ma takie podejscie do życia, to na pewno się takiej nie znajdzie.

amen :uklon:
Aranjani

przez Bonus 05 sie 2014, 17:48
Ja mam normalne podejście do życia. I nie, nie, ja nie siedzę "na dupie".

Sortuj wg