Kobiety które nigdy nie były w związku i dziewice. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez SmutnaTęcza 20 lut 2014, 20:21
Dzisiaj kilka dziewczyn typowało które w klasie są jeszcze dziewicami. Wytypowały 2 największe sieroty, mnie nie. To nawet fajnie, niech żyją w błędzie.

Sądzę, że mnie również by wytypowały, gdybym znalazła się w Twojej klasie.

Moja była przyjaciółka już nią nie jest od jakichś 2 lat. A pamiętam, jak jęczała, że nikt jej nie chce i nikt jej nie kocha... Podobnie jak ja. Była w wielu kwestiach moją bratnią duszą, a gdy "to" się stało, zwyczajnie mnie porzuciła.

przez tosia_j 20 lut 2014, 22:56
Indifference1, mialam na mysli kilkadziesiat :D
outsider

przez Indifference1 20 lut 2014, 23:09
tosia_j, faktycznie, nie zauważyłam :D Ale to akurat było mało ważne, najistotniejsza jest druga część mojego postu :P
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez socorro 20 lut 2014, 23:40
Nie chcę żeby patrzyły na mnie jak na kogoś kogo nikt nie chce

a jak tak na Ciebie spojrzą, to co to zmieni? co Ci się może najgorszego wtedy stać? odrzucą Cię? będą się śmiały?
uszczkną Ci coś z Twojego poczucia wartości? zabiorą Ci kawałek siebie?
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez macieywwa 21 lut 2014, 14:13
Mimo że faceci puszą się, nadymają, chełpią, często i gęsto manifestują posiadanie dwóch owłosionych(ewentualnie łysych, według preferencji) kulek między nogami, to w każdym z nich czai się mały chłopiec. Chłopaczek z puchu, obudowany szczelnie atrybutami mającymi symbolizować jego hiper męstwo, który się boi. Przeraźliwie się boi podejść do Ciebie i zgadać. Boi się, ponieważ jest dogłębnie przekonany, że w przypadku niepowodzenia publicznie go zlinczujesz, informując jednocześnie wszystkie kobiety na tej planecie, że ma małego fiutka, który nie staje.

To głupie, idiotyczne i dziecinne, ale tak jest. Więc gdy ten płochliwy 5-latek w ciele super samca alfa, wykrzesa krztę pewności siebie i podejmie heroiczną decyzję o powiedzeniu Ci „cześć”, nie bądź w tym momencie zagapiona w telefon, ze słuchawkami w uszach.

Wiesz ile razy jechałem z jakimś kumplem komunikacją miejską, gapiąc się na współpasażerki i słysząc – „ooo, ta to jest zjawiskowa, umówiłbym się z nią”? Wiele. Więcej, niż dwa. A wiesz ile razy, któryś z tych kumpli zagadał do dziewczyny, na którą gapił się 8 przystanków? Zero. Z-E-R-O. Bo byłaś odcięta od świata zewnętrznego muzyką w uszach, a on podchodząc do Ciebie wytrąciłby Cię z błogostanu, na tej samej zasadzie na jakiej budzik wytrąca Cię ze snu. Nieprzyjemnie. I on doskonale o tym wiedział.

Marian: Ooo, ta to jest zjawiskowa, umówiłbym się z nią!

Ja: To się umów. Spytaj, czy gra w scrabble.

Marian: Nie no, nie. Widzę, że słucha muzyki. Nie chcę jej przeszkadzać.

Ja: Umrzesz bez potomstwa Marian.

Niezależnie, czy jedziesz autobusem, tramwajem, na rowerze, rolkach, czy hulajnodze bez kółek, słuchając muzyki na słuchawkach zamykasz się w sobie. Budujesz gruby, wysoki mur, widoczny dla wszystkich wokół, który skutecznie utrudnia do tarcie do Ciebie. Za wysoki, żeby większość chłopaków była w stanie go przeskoczyć. Może to brzmieć absurdalnie, może wydawać się śmieszne, ale tak jest.

Nie wierzysz? Przekonaj się sama i…
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez Indifference1 21 lut 2014, 16:22
socorro napisał(a):a jak tak na Ciebie spojrzą, to co to zmieni? co Ci się może najgorszego wtedy stać? odrzucą Cię? będą się śmiały?
uszczkną Ci coś z Twojego poczucia wartości? zabiorą Ci kawałek siebie?

Nie no wiem, że nic takiego by się nie stało. Aczkolwiek należę w klasie do tych osób, z którymi da się pogadać (i chcąc nie chcąc wysłuchuję czasami o wspólnych nocach, planowanych ślubach, ciążach, tabletkach i innych takich), potem patrzyliby na mnie w kategoriach tych dwóch sierot, z którymi ani nie pogadasz ani na piwo nie wyciągniesz bo chyba nawet nigdy nie piły... Ale jakby się dowidziały to bym nie płakała, to przecież nie jest taka wielka sprawa ;)

przez SmutnaTęcza 21 lut 2014, 16:57
Indifference1 napisał(a):potem patrzyliby na mnie w kategoriach tych dwóch sierot, z którymi ani nie pogadasz ani na piwo nie wyciągniesz bo chyba nawet nigdy nie piły...

Miło, że uważasz osoby niepijące za gorsze i nienormalne... :roll:

przez Indifference1 21 lut 2014, 17:06
Aurora92, chryste przecież nie o to mi chodzi. One dwie są takie, że choćbyś je chciała zaprosić na kawę to będą się wykręcały. Cała klasa chce się zgrać, gdzieś razem wyjść a one kręcą nosem. Albo na przykład chcemy pojechać na wycieczkę a one nie BO NIE i nie obchodzi ich, że brakuje nam osób i cała klasa przez nie nie pojedzie. A no i na sprawdzianie nie podpowiedzą bo się boją nauczycielki. No błagam...

-- 21 lut 2014, 16:07 --

Poza tym ty nie pijesz jak sądzę z powodu ojca. To przecież jest dla mnie całkowicie zrozumiałe. Chodzi mi o zupełnie inne osoby niż ty, spokojnie ;)

przez SmutnaTęcza 21 lut 2014, 17:28
Indifference1, akurat co do tego "podpowiadania" na sprawdzianach to się z nimi zgadzam. :roll: Ale czemu nie chcą jechać z resztą na wycieczkę - nie rozumiem. :roll:

To nieistotne, czy ktoś nie pije, bo ma w rodzinie alkoholika, z powodów zdrowotnych czy jakichkolwiek innych. Należy uszanować wolę takiej osoby i z niej nie szydzić w żaden sposób. :roll:

przez Indifference1 21 lut 2014, 17:38
Aurora92, nie szydzę z nikogo dlatego że nie piję...

przez tosia_j 21 lut 2014, 17:45
Moze nie maja kasy na wycieczke?
A co do obszernej wypowiedzi macka, ze dziewczyny takie zagapione, ze sluchawkami ksiazkami....moze one tez sie probuja czyms podeprzec w kontaktach koedukacyjnych?
outsider

przez Indifference1 21 lut 2014, 22:10
tosia_j, mają mają. One po prostu takie są. Zapytasz je no nie wiem, czy chcą iść ze wszystkimi w piątek na karaoke to będą stały i się do siebie głupio uśmiechały, nawet nie potrafią powiedzieć "nie" :roll:

przez socorro 21 lut 2014, 22:20
Nie no wiem, że nic takiego by się nie stało.

skoro mówisz, że patrzą krzywym okiem na te 2 dziewczyny w Twojej klasie, to rzeczy, które wymieniłam w 1 linijce byłyby całkiem możliwe.
kwestia, jak Ty zareagowałabyś na nie (2 linijka).
Aczkolwiek należę w klasie do tych osób, z którymi da się pogadać (i chcąc nie chcąc wysłuchuję czasami o wspólnych nocach, planowanych ślubach, ciążach, tabletkach i innych takich), potem patrzyliby na mnie w kategoriach tych dwóch sierot, z którymi ani nie pogadasz ani na piwo nie wyciągniesz bo chyba nawet nigdy nie piły...

Ty też ich nie lubisz?
Ale jakby się dowidziały to bym nie płakała, to przecież nie jest taka wielka sprawa ;)

co nie jest wielką sprawą? to że mogłyby Cię źle potraktować - bo nie przejmowałabyś się tym? czy to, że jesteś dziewicą?

pozdrawiam ciepło ;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Indifference1 21 lut 2014, 22:54
Ty też ich nie lubisz?

Też. W 1 klasie na pewnym sprawdzianie wszyscy ściągali jak leci, gadali i jedna z nich siedziała przede mną. Wołałam ją z 5 razy żeby mi pomogła-zero reakcji. Od tamtej pory jej nie lubię :D Ja też nie zawsze daje ściągać bo też mnie to wkurza, że ja siedzę całymi dniami i wkuwam a te nieuki se ściągają na każdym sprawdzianie. Ale skoro ja zawsze się uczę i ten jeden jedyny raz nie, to na prawdę nie mogła mi pomóc? Jaki to jest problem?...

odrzucą Cię? będą się śmiały?

Pewnie byłyby zdziwione ale komentarze zostawiłyby dla siebie. Tylko myślałyby o mnie w kategoriach "sierot". Ale tego też pewna nie jestem bo raczej między mną a tymi dwoma jest dosyć spora przepaść... Więc może na prawdę nic by się nie stało?

Sortuj wg