Kobiety które nigdy nie były w związku i dziewice. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez poem 16 lis 2013, 10:09
zmęczona_wszystkim napisał(a):
Luktar napisał(a):zmęczona_wszystkim, kurcze no to rzeczywiście mniej kolorowo niż u heteryków, chociażby z racji deficytu. Jak bywałam w warszawskich gej-klubach to nawet tam nie było tłumów. Kiepsko... W ogóle to znam masę gejów a żadnej lesbijki.

Częste zjawisko. Geje wychodza do klubów, a lesbijki, zwłaszcza te, które znalazły partnerki, to już je chyba pilnują w domu :D wiesz, jak cięzko poznać kogoś ciutkę starszego? Nie mam 20-tek na targecie, a sensownych kobiet w moim wieku, które nie mieszkałyby dalej niż 3-4 godziny drogi, jak na lekarstwo.

Ja znam dwie, a z jedną byłam nawet w takim klubie ;)

przez SmutnaTęcza 16 lis 2013, 17:50
:lol: :lol: :lol:
Obrazek
Obrazek

przez Siding Spring 16 lis 2013, 17:58
A coż ten kosciutrupek tam rysuje...czyzby... :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez milady 16 lis 2013, 18:32
Ja mam kuzynkę, naprawdę śliczną (chodzi bez makijażu, a wygląda jak wiele dziewczyn z), kobiecą, wysportowaną, wesołą, inteligentną, taką "swoją", ma dużo znajomych, i... nie miała nigdy żadnego stałego partnera, a ma lat 30 ;). Możliwe? Możliwe. Chociaż ona była ponoć bardzo wybredna.

przez NieznanySprawca 16 lis 2013, 18:33
milady,
Ja mam kuzynkę, naprawdę śliczną (chodzi bez makijażu, a wygląda jak wiele dziewczyn z), kobiecą, wysportowaną, wesołą, inteligentną, taką "swoją", ma dużo znajomych, i... nie miała nigdy żadnego stałego partnera, a ma lat 30 ;). Możliwe? Możliwe. Chociaż ona była ponoć bardzo wybredna.

Chore czasy. Taki materiał nie powinien się marnować. 8)
NieznanySprawca

przez BohemianRhapsody 16 lis 2013, 19:12
milady napisał(a):Ja mam kuzynkę, naprawdę śliczną (chodzi bez makijażu, a wygląda jak wiele dziewczyn z), kobiecą, wysportowaną, wesołą, inteligentną, taką "swoją", ma dużo znajomych, i... nie miała nigdy żadnego stałego partnera, a ma lat 30 ;). Możliwe? Możliwe. Chociaż ona była ponoć bardzo wybredna.

Prawda :smile: . Mam koleżankę 25 lat - dziewica i nigdy w związku nie była. Ładna, tylko trochę przy kości i naprawdę wspaniały człowiek :smile: . Jak ona chciała, to on nie chciał, jak on chciał, ona nie chciała, a że jest nierozemocjonowana to niekochliwa. I tak czeka na swojego mężczyznę.

W pozostałych znanych mi przypadkach późne dziewictwo to rzeczywiście efekt kłopotów z psychiką - jedna panna była ofiarą molestowania, ja patrzyłam na gwałty i inną przemoc, ale w końcu się przemogłam i nie żałuję.

Tak tu piszecie o wyglądzie, ale wydaje mi się, że niema takiej szpetoty, której by charakter nie nadrobił. Kurde, znam tyle brzydkich i średnio atrakcyjnych dziewczyn, które na powodzenie nie narzekają, a te dwie panny wyżej - są naprawdę śliczne. Ja miss nie jestem, ale zainteresowani byli. Psychika, psychika :D

przez rotten soul 16 lis 2013, 19:15
BohemianRhapsody,
Psychika, psychika :D

I z tym jest właśnie problem większości, samotników, dziewic, prawiczków.
rotten soul

przez SmutnaTęcza 16 lis 2013, 19:18
Ja nawet zainteresowanych nie mam. Wróć - był jeden, co rok mnie szukał przez spotted na fb ( :lol: ), ale jak już do spotkania doszło, to jakieś 2 tygodnie później przestał się nagle odzywać. Nie wiem, dlaczego. :bezradny: Bo nie odpowiedziałam mu na liścik? :lol: (tak, zostawiał mi liściki, a ja tego jednego nie mogłam odebrać tego samego dnia, co go zostawił ;/ )
Zresztą nie wiem, czy chciał czegoś więcej, czy tylko się przyjaźnić.

przez rotten soul 16 lis 2013, 19:40
Aurora92,
Wróć - był jeden,

Jaki z tego wniosek wyciągnęłaś?

A PJT to czasami nie oferował spotkania? Coś mi się kojarzy, że tak, ale chyba chętna nie byłaś.
rotten soul

przez khaleesi 16 lis 2013, 19:42
Aurora92, PJT chciał się umówić z Tobą. Bardzo sympatyczny chłopak sama odrzuciłaś go :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez zmęczona_wszystkim 16 lis 2013, 19:46
BohemianRhapsody napisał(a):Tak tu piszecie o wyglądzie, ale wydaje mi się, że niema takiej szpetoty, której by charakter nie nadrobił. Kurde, znam tyle brzydkich i średnio atrakcyjnych dziewczyn, które na powodzenie nie narzekają, a te dwie panny wyżej - są naprawdę śliczne. Ja miss nie jestem, ale zainteresowani byli. Psychika, psychika :D

ale o co ci chodzi? O zaliczenie, czy o związek? Bo jeśli o to pierwsze, to pewnie tak, nie ma takiej szpetoty, której by ktoś nie chciał zaliczyć (tylko pewnie niektórym by szukanie dłużej czasu zajęło). A czym jest z kolei to powodzenie? Że wielu chciało z nimi flirtowac, umawiać się? To też nie wyznacznik, bo może chodzić o punkt pierwszy. A między złapaniem kogoś na numerek a zafascynowaniem kogoś i zachęceniem do czegoś głębszego, jest bardzo duża różnica.

przez khaleesi 16 lis 2013, 19:50
BohemianRhapsody napisał(a):
milady napisał(a):Ja mam kuzynkę, naprawdę śliczną (chodzi bez makijażu, a wygląda jak wiele dziewczyn z), kobiecą, wysportowaną, wesołą, inteligentną, taką "swoją", ma dużo znajomych, i... nie miała nigdy żadnego stałego partnera, a ma lat 30 ;). Możliwe? Możliwe. Chociaż ona była ponoć bardzo wybredna.

Prawda :smile: . Mam koleżankę 25 lat - dziewica i nigdy w związku nie była. Ładna, tylko trochę przy kości i naprawdę wspaniały człowiek :smile: . Jak ona chciała, to on nie chciał, jak on chciał, ona nie chciała, a że jest nierozemocjonowana to niekochliwa. I tak czeka na swojego mężczyznę.

W pozostałych znanych mi przypadkach późne dziewictwo to rzeczywiście efekt kłopotów z psychiką - jedna panna była ofiarą molestowania, ja patrzyłam na gwałty i inną przemoc, ale w końcu się przemogłam i nie żałuję.

Tak tu piszecie o wyglądzie, ale wydaje mi się, że niema takiej szpetoty, której by charakter nie nadrobił. Kurde, znam tyle brzydkich i średnio atrakcyjnych dziewczyn, które na powodzenie nie narzekają, a te dwie panny wyżej - są naprawdę śliczne. Ja miss nie jestem, ale zainteresowani byli. Psychika, psychika :D

To zrozumiałe. Dziewczyna pragnie to zrobić z tym ktorego wybierze a nie kogokolwiek co się jej napatoczy. Duzy szacunek :great:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez BohemianRhapsody 16 lis 2013, 19:51
zmęczona_wszystkim napisał(a):
BohemianRhapsody napisał(a):Tak tu piszecie o wyglądzie, ale wydaje mi się, że niema takiej szpetoty, której by charakter nie nadrobił. Kurde, znam tyle brzydkich i średnio atrakcyjnych dziewczyn, które na powodzenie nie narzekają, a te dwie panny wyżej - są naprawdę śliczne. Ja miss nie jestem, ale zainteresowani byli. Psychika, psychika :D

ale o co ci chodzi? O zaliczenie, czy o związek? Bo jeśli o to pierwsze, to pewnie tak, nie ma takiej szpetoty, której by ktoś nie chciał zaliczyć (tylko pewnie niektórym by szukanie dłużej czasu zajęło). A czym jest z kolei to powodzenie? Że wielu chciało z nimi flirtowac, umawiać się? To też nie wyznacznik, bo może chodzić o punkt pierwszy. A między złapaniem kogoś na numerek a zafascynowaniem kogoś i zachęceniem do czegoś głębszego, jest bardzo duża różnica.

No coś internet mi siada, wysłałam odp i jej nie ma :D . Jeszcze raz.

Mam na myśli jedno i drugie. Łatwiej o pierwsze, ale o drugie też wcale nie jest tak ciężko. Mam na myśli to, że widzę wokoło osoby niespecjalnie atrakcyjne, ale o magnetycznej osobowości (i zadbane a nie jakieś fleje), które nie mają ogromnych kłopotów z wchodzeniem w związki. Z drugiej strony nie znam nikogo tak nieurodziwego, kto by miał takie problemy bez równoczesnego charakteru jęcząco-zrzędliwego + wyniszczające kompleksy itp.
Ostatnio edytowano 16 lis 2013, 19:57 przez BohemianRhapsody, łącznie edytowano 1 raz

przez SmutnaTęcza 16 lis 2013, 19:51
rotten soul, khaleesi już nie wierzę w takie spotkania, bo mam wrażenie, że zapraszająca osoba chce mnie tylko wyśmiać, a potem porzucić. I taki wniosek wyciągnęłam z poznania tamtego chłopaka. Nie wiem, po co tyle się starał i nalegał, skoro potem bez powodu przestałsię odzywać. No sorry - tego dnia, co zostawił liścik, akurat podwyższałam wynik maturalny i nie miałam już ochoty jechać późnym popołudniem 50km do Gdańska :D I on o tym wiedział, więc nie rozumiem. ;)

Sortuj wg