Kobiety które nigdy nie były w związku i dziewice. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez zmęczona_wszystkim 16 lis 2013, 00:35
light napisał(a):zmęczona_wszystkim, Np. nauczy chodzić po macku, jak psychiczny chłopak chory z zazdrości obleje Ci oczy kwasem siarkowym :roll:

o takich ekstremach nie mówiłam. miałam na myśli "zwykłe", toksyczne relacje...

-- 16 lis 2013, 00:37 --

[quote="Luktar"]zmęczona_wszystkim, nauczy ale i potrafi wycieńczyć emocjonalnie, zamienić się w koszmar. A osoby zaburzone i niepewne własnej wartości mają tendencje wpadania zawsze w tego typu związki, jeden po drugim... ^^

A samotność nie wymęcza emocjonalnie? Samotność ma taki sam efekt. Niepewność i zaburzenia w samoocenie, a rezultat dość podobny.

przez Hans 16 lis 2013, 00:38
Jolie ma paskudną czaszkę, co się z wiekiem uwydatniło i wygląda teraz karykaturalnie, zresztą jak była młodsza to też mi się nie podobała, w takim "Tomb raider" wyglądała wulgarnie, ale z pięknem czy seksownością to nie miało nic wspólnego.
Feed your head
Feed your head

przez SmutnaTęcza 16 lis 2013, 00:40
zmęczona_wszystkim napisał(a):
A samotność nie wymęcza emocjonalnie? Samotność ma taki sam efekt. Niepewność i zaburzenia w samoocenie, a rezultat dość podobny.

Dokładnie. W moim przypadku to nie tylko samotność emocjonalna (brak ukochanej osoby), ale i społeczna (brak przyjaciół, czy ogólnie kogoś, z kim możnaby spędzić czas, pogadać, wyjść gdzieś). Tak więc wyniszcza mnie podwójnie... Szczerze powiedziawszy samotność jest moim najgorszym zmartwieniem, gorszym od alkoholizmu ojca czy dystymii (ale ona jest chyba wynikiem całej reszty).

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rotten soul 16 lis 2013, 00:41
zmęczona_wszystkim,
A ja jestem ciekaw Twojej opinii o Agelinie Wardze? Poproszę o ocenę.
rotten soul

przez NieznanySprawca 16 lis 2013, 00:41
damn, każda moja relacja jest toksyczna, ponieważ sam jestem toksyczny. jeśli miałbym wyłączyć toksyczne relacje ze swojego życia, to równa się to brakowi relacji, a więc samobójowi. nie kupuję tego. w toksycznych relacjach jest pewien absurdalny urok, albo to może tylko pocieszenie. toksyczne relacje, toksyczne jedzenie, toksyczne powietrze, toksyczny świat.

A ja jestem ciekaw Twojej opinii o Agelinie Wardze?

o to to. wygoniłabyś ją z łóżka? ja niby nie, ale nie podoba mi się wcale.
NieznanySprawca

przez zmęczona_wszystkim 16 lis 2013, 00:55
rotten soul napisał(a):zmęczona_wszystkim,
A ja jestem ciekaw Twojej opinii o Agelinie Wardze? Poproszę o ocenę.

Powiem tak - z łóżka bym jej oczywiście nie wygoniła, jak zresztą wiele innych kobiet, wcale nie aktorek :mrgreen: Nie jest to mój typ i jest mnóstwo aktorek, które mają bardziej subtelną, ciekawą urodę, już nie mówiąc o tym, że zdecydowanie wolałam ją w filmach sprzed epoki "tomb raidera". I wary mnie nie pociągają w ogóle :mrgreen: Tylko że w jej przypadku bardziej oddziałuje chyba osobowość. Wmówiła ludziom, że jest pociągająca i super atrakcyjna, a że zrobiła to z taką pewnością siebie, to ludzie jej uwierzyli

przez magnolia84 16 lis 2013, 00:59
zmęczona_wszystkim, jaki jest Twój typ kobiety?
magnolia84

przez rotten soul 16 lis 2013, 01:01
zmęczona_wszystkim,
z łóżka bym jej oczywiście nie wygoniła

No ja też, ale tylko dlatego, że w ogóle bym jej tam nie zapraszał :D

Nie jest to mój typ

Mój również. Dla mnie jest ...jest...totalnie nieatrakcyjna, wręcz odpychająca. Seksapil zerowy, no ale ja jestem dziwny, więc to wszystko tłumaczy.

Wmówiła ludziom, że jest pociągająca i super atrakcyjna, a że zrobiła to z taką pewnością siebie, to ludzie jej uwierzyli

To można to wmówić komuś? :shock: Jak się to robi? Ja chcę to umieć. :D
rotten soul

przez zmęczona_wszystkim 16 lis 2013, 01:02
NieznanySprawca napisał(a):damn, każda moja relacja jest toksyczna, ponieważ sam jestem toksyczny. jeśli miałbym wyłączyć toksyczne relacje ze swojego życia, to równa się to brakowi relacji, a więc samobójowi. nie kupuję tego. w toksycznych relacjach jest pewien absurdalny urok, albo to może tylko pocieszenie. toksyczne relacje, toksyczne jedzenie, toksyczne powietrze, toksyczny świat.

We wszystkich relacjach jest jakiś urok, zwłaszcza dla samotnika. Też chyba nigdy nie byłam w normalnym związku czy jakiejkolwiek zwykłej, normalnej relacji. Wszystkie były pokręcone. Ale pokręcony człowiek nie mógłby miec chyba zwyczajnych relacji :(

przez Śmiercionauta 16 lis 2013, 01:03
rotten soul,
Mój również. Dla mnie jest ...jest...totalnie nieatrakcyjna, wręcz odpychająca. Seksapil zerowy, no ale ja jestem dziwny, więc to wszystko tłumaczy.

Zadzam się z Wami
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Candy14 16 lis 2013, 01:04
Wmówiła ludziom, że jest pociągająca i super atrakcyjna,

ona? Raczej trafila w gust wielu mezczyzn ktorzy okrzykneli ja symbolem seksu. Ja uwazam ze jest ladna chociaz nie podoba mi sie jej zylaste cialo
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez zmęczona_wszystkim 16 lis 2013, 01:10
rotten soul napisał(a):No ja też, ale tylko dlatego, że w ogóle bym jej tam nie zapraszał :D

To z Ciebie żaden desperat, skoro odrzucasz tak pożądaną przez wielu kobietę :mrgreen:

To można to wmówić komuś? :shock: Jak się to robi? Ja chcę to umieć. :D

Też chcialabym to umieć:) Ale widocznie można, skoro niejednemu, a zwłaszcza niejednej sie udaje. Czy aktorki/aktorzy uznani za najpiękniejszych i najbardziej seksownych podobają się wszystkim? To raczej ta otoczka: ten cały glamour, trochę skandali, i reakcja łańcuchowa: no skoro tylu osobom sie podoba, to musi w niej coś być :D

przez rotten soul 16 lis 2013, 01:10
zmęczona_wszystkim,
Hej zmęczona może stworzymy razem związek? Będzie mega toksyczny i nieudany, bo Ty się będziesz ze mną męczyć, w łóżku to już w ogóle, a ja będę wiecznie narzekał, że Cię nie podniecam i zadawał pytanie dlaczego mnie nie kochasz. Co Ty na to? Nie daj się prosić. Lepszy wróbel w garści niż... :lol:
rotten soul

przez zmęczona_wszystkim 16 lis 2013, 01:11
Candy14 napisał(a):Ja uwazam ze jest ladna chociaz nie podoba mi sie jej zylaste cialo

Prawda, prawda, dawniej nie była taka żylasta, w czasach, kiedy jeszcze nie była gwiazdą. W czasach, kiedy jeszcze grała, a nie tylko występowała w filmach :D

Sortuj wg