Kobiety które nigdy nie były w związku i dziewice. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 14 lis 2013, 13:03
Obecna kobita mojego ojca też dopiero w wieku 26 lat poszła z chłopem się gździć,tak jakoś się jej układało,mam też znajomego który dopiero po 30 pierwszy raz se ekhm zakutasił (nie,nie w burdlu),zasady czasem nie ma...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez rafzap 14 lis 2013, 13:13
Jak już wspomniałem nie widzę w tym nic złego. Dla mnie taką magiczną barierą jest dwudziestka. Po 20 dopytywałbym się już "dlaczego".
evil boy 4 life

przez linka 14 lis 2013, 16:53
light napisał(a):A ja popieram rafzap, W takim wieku czy to dziewczyna czy koleś, jak tego nie robił to nie jest to kwestia nie wiadomo czego, tylko albo tragicznej urody albo zaburzeń psychicznych, albo tego i tego.

Bzdura! Może dziewczyna nie spotkała jeszcze w życiu nikogo na tyle interesującego żeby z nim sypiać? To jest zaburzenie psychiczne? Że woli być dziewicą niż dać d pierwszemu lepszemu, żeby nie być gorszą od innych?

light napisał(a):
Candy14 napisał(a):26 i podejrzane??? eeee to jeszcze nie jest tak zle

No chyba nie powiesz że normalne :D, nie jest tak źle? to ile musi mieć ? 70?

Nienormalne jest puszczanie się na prawo i lewo w gimnazjalnym wieku..... a nie bycie dziewicą w ieku 26 lat.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 14 lis 2013, 16:59
Wg mnie to trochę nienormalne czy bardziej odbiegające od normy w wieku 26 lat być dziewicą, ale też bym takiej osoby nie przekreślał ty bardziej że ja sam dużo bardziej w tym temacie zapóźniony byłem. Facet prawiczek 26 lat to jest większa porażka ;)
Największy Forumowy Maruda

przez khaleesi 14 lis 2013, 17:07
linka napisał(a):
light napisał(a):A ja popieram rafzap, W takim wieku czy to dziewczyna czy koleś, jak tego nie robił to nie jest to kwestia nie wiadomo czego, tylko albo tragicznej urody albo zaburzeń psychicznych, albo tego i tego.

Bzdura! Może dziewczyna nie spotkała jeszcze w życiu nikogo na tyle interesującego żeby z nim sypiać? To jest zaburzenie psychiczne? Że woli być dziewicą niż dać d pierwszemu lepszemu, żeby nie być gorszą od innych?

light napisał(a):
Candy14 napisał(a):26 i podejrzane??? eeee to jeszcze nie jest tak zle

No chyba nie powiesz że normalne :D, nie jest tak źle? to ile musi mieć ? 70?

Nienormalne jest puszczanie się na prawo i lewo w gimnazjalnym wieku..... a nie bycie dziewicą w ieku 26 lat.

linka zgadzam się w całej rozciągłości.
"No to dziewice na forum po 20 kryjcie się po coś z wami nie halo" :lol: :shock:
Ja tam jakbym była chłopakiem bym się cieszyła, ze trafiłam na kryształ a nie doszukiwała się zaburzeń i brzydoty :lol:
Ostatnio edytowano 14 lis 2013, 17:07 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez pocek 14 lis 2013, 17:07
light napisał(a):W takim wieku czy to dziewczyna czy koleś, jak tego nie robił to nie jest to kwestia nie wiadomo czego, tylko albo tragicznej urody albo zaburzeń psychicznych, albo tego i tego.

No w moim przypadku tak jest.
Niska samoocena, pewność że się nikomu i tak nie spodobasz.
Podejrzewam, że tak jest najczęściej. Powody światopoglądowo-religijne to chyba jednak skrajność.

przez magnolia84 14 lis 2013, 17:10
khaleesi napisał(a):Ja tam jakbym była chłopakiem bym się cieszyła, ze trafiłam na kryształ a nie doszukiwała się zaburzeń i brzydoty :lol:

ja też :D gustowałabym tylko w dziewicach :P
magnolia84

przez zmęczona_wszystkim 14 lis 2013, 17:13
pocek napisał(a):
light napisał(a):W takim wieku czy to dziewczyna czy koleś, jak tego nie robił to nie jest to kwestia nie wiadomo czego, tylko albo tragicznej urody albo zaburzeń psychicznych, albo tego i tego.

No w moim przypadku tak jest.
Niska samoocena, pewność że się nikomu i tak nie spodobasz.
Podejrzewam, że tak jest najczęściej. Powody światopoglądowo-religijne to chyba jednak skrajność.

To zależy jeszcze, co masz na myśli. Jesli założymy, że nie zrobiłaś tego z najprostszego powodu, czyli nie pojawił się ktoś odpowiedni, kto wzbudziłby żywsze uczucia, albo ktoś tych uczuć nie odwzajemniał, to nie widze w tym nic dziwnego. Natomiast jeśli przed tą magiczną barierą trzeba to zrobić z byle kim, żeby tylko sprawę odfajkować, to już inne podejście. Ja robilam to głównie z powodów typu: ciekawość, "bo wszyscy uprawiają seks", itp. Inna sprawa, ze gdyby mnie takie powody nie "popchnęły" i czekałabym na odwzajemnione uczucie, to już bym w moim wieku została dziewicą konsekrowaną :D

przez khaleesi 14 lis 2013, 17:17
magnolia84, no nie bez przesady nie robiłabym fetyszu z krwi bo ja nie wampir mimo dużego zamiłowania tematyką ale bez przesady jeśli kobieta nie straci wianka po 24 roku życia to w czym jest gorsza od nastolatki od 17 która współzyje? Dla mnie niczym. Dziedzictwo dla mnie to nie balast osoby który trzeba się jak najszybciej pozbyć. Kurczę chyba pisałam o tym 3 lata temu :lol:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez magnolia84 14 lis 2013, 17:20
khaleesi oczywiście żartuję. Dziwię się tylko niektórym mężczyznom, że dziewica to dla nich "problem"
magnolia84

przez pocek 14 lis 2013, 17:20
No tak, uczucia z mojej strony były często ale w 99% przypadkach nie były odwzajemnione.
Jeśli chodzi o sam seks to kobiety mają trochę łatwiej. Faceci muszą mieć w sobie tą pewność siebie, eech.

przez khaleesi 14 lis 2013, 17:21
magnolia84, szczerze ja też się dziwie. ;)
Mistrz Avatara

przez magnolia84 14 lis 2013, 17:23
pocek napisał(a):No tak, uczucia z mojej strony były często ale w 99% przypadkach nie były odwzajemnione.
Jeśli chodzi o sam seks to kobiety mają trochę łatwiej. Faceci muszą mieć w sobie tą pewność siebie, eech.

nie kręciłabym nosem na mniej pewnego siebie w łóżku faceta
magnolia84

przez TEUFEL 14 lis 2013, 17:25
linka napisał(a):Bzdura! Może dziewczyna nie spotkała jeszcze w życiu nikogo na tyle interesującego żeby z nim sypiać? To jest zaburzenie psychiczne? Że woli być dziewicą niż dać d pierwszemu lepszemu, żeby nie być gorszą od innych?

Oczywiście że zaburzenie ;) Mając 26 lat, nie da się nie trafić na ani jedną osobę wartą uwagi, nie będąc zaburzonym, czyli:
-utrzymywać normalne relacje z rówieśnikami, na bieżąco wychodzić z domu i poznawać nowych ludzi i miejsca
-być otwartym na nawiązanie jakiejś relacji, mieć poukładane w głowie normalnie, no i nie zniechęca się po jakimś niepowodzeniu (co też jest zaburzeniem - osobowość nadwrażliwa)

W wieku 26 lat, nie będąc z wyglądu (jak to fajnie kerstel nazwał :lol:) końskim stolcem, to nie ma możliwości przy spełnieniu powyższych warunków żeby na kogoś nie trafić i nikt mi nie wmówi że jest inaczej ;)
TEUFEL

Sortuj wg