Kovalskie M1 xD

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Kovalskie M1 xD

przez Powietrzny Kowal 31 sie 2013, 23:42
Nasajfpierw wkleję se najlepszy cover Majkela jaki w życiu słyszałem :D

Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Kovalskie M1 xD

przez Esu 31 sie 2013, 23:44
Ciekawa przeróbka :)
Esu

Kovalskie M1 xD

przez Powietrzny Kowal 31 sie 2013, 23:47
Prawda? :D
Nie dość, że muza fajnie wychodzi to jeszcze chłopaki "dorzucają" wesołą ekwilibrystykę urządzeniami muzycznymi :D
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kovalskie M1 xD

przez Esu 31 sie 2013, 23:51
Aż czlowiek ma ochotę potańczyć :)
Esu

Kovalskie M1 xD

przez Powietrzny Kowal 31 sie 2013, 23:54
No ba! Aż Ci pogratuluję Esko miła setnego posta (bo mam dziwne wrażenie, że właśnie w nim mi podziękujesz Obrazek)

Edit: Hahahahahhaha - a jednak nie Obrazek

Kovalskie M1 xD

przez Esu 01 wrz 2013, 00:06
Ojej przykro mi xD trzeba było szybciej uprzedzać :D Ale dziękuję!
Esu

Kovalskie M1 xD

przez Powietrzny Kowal 01 wrz 2013, 11:51
Obrazek

-- 01 wrz 2013, 18:52 --

-- 04 wrz 2013, 16:02 --

Czy jakiś nieegoistyczny fsiowygupek mógłby mi podbić temat?..... Obrazek

-- 07 wrz 2013, 23:29 --

Mój umysł przygotowuje się do jakby "czegoś istotnego" co w sumie jestem i jednocześnie nie jestem w stanie nazwać i opisać. Postaram się jednak.
Za około 2-3 tygodnie skończę definitywnie remont (tym razem sam oraz swojego własnego) mieszkania. Po 14 latach zakończyłem związek ze swoją partnerką.
Powodem głównym była depresja. Ale nie tylko i wyłącznie. Mimo, że jestem aleksytmikiem to mam wrażenie, że im bliżej wprowadzenia się tam powietrze wokół
mnie się jakby jonizowało w sposób fizycznie wyczuwalny. Wiem, że będąc tam sam dopnę do stanu, do którego do tej pory zmierzałem tylko we własnej głowie - mianowicie
zamierzam przez jakiś czas mierzony na pewno w tygodniach a może i w miesiącach odciąć się całkowicie od świata. Internet, TV, radio, prasa. Stać mnie na to finansowo
bez najmniejszego problemu. W tym czasie najpierw chcę się powoli zapoznać z tym stanem (żeby mnie nie zawładnął z miejsca). Następnie jako były alkoholik doprowadzić
swój umysł za pomocą alkoholowych "ciągów" do najwyższych umysłowych skrajności w moim życiu w sensie "byt" i "niebyt" w amplitudach "maxymalny stan dobry" oraz "maxymalne
cierpienie". Regulował na początku będę to dawkami beznodiazepin. Wstępnie rozsądnie z gwałtownym przejściem w brutalne ilości. Zabieg będzie o tylko zamierzony o ile pierwszy (i może
ostatni) w moim fizycznym życiu. Cały cel tego "dziwnego experymentu" jest dyktowany tym co mnie niemal nie zabiło wcześniej - ale od zupełnie innej strony. Mianowicie skoro mój
własny umysł, w mojej własnej aleksytymicznej analityczności zaserwował mi tak niepodziewane i ogromne dawki lęku pierwotnego, to zmusza mnie do próby "wody i ognia". Bez umiejętności
wiary muszę zdawać się na analizę. Nie wierzę, że moje osobiste neuroprzekaźnictwo postawiło mnie ot tak w stanie panicznego lęku o swoje własne życie, o które potencjalny umysł
aleksytymika po prostu nie dba, bo nie potrafi. Jeśli tak, to pamiętam te tysięczne sekundy z chwili kiedy mój oszalały lękiem pierwotnym umysł generował już jako w zasadzie koniec. Jestem
pewien, że tak samo zapamiętam te same tysięczne kiedy to nie mój chory organizm, ale mój własny i zawsze analityczny umysł podejmie (a w zasadzie przejmie) ten moment "co, kiedy i jak".
Najwyższy stopień ciekawości mam czy moje całkowite "ja" (na pewno spokojne w momencie całkowicie kontrolowanym) zwycięży, bijąc o głowę dziwnie obróconą wcześniej przeciwko mnie
ponoć czystą biologię. Mówiąc prościej - przez te tysięczne ułamki sekund chcę zobaczyć naocznie czy człowiek ma duszę która ponoć czyni go człowiekiem i jest w zasadzie niewrażliwa na
nic fizycznego. Nie dotrę do tego nie docierając za pomocą chemii (alkohol i uspokajacze) do extermum extremów. Broń będę miał od początku do końca pod ręką. Przez ten czas totalnej
samotności, które dla mnie będzie jak dziwny środek balsamujący będę zmuszony w zasadzie pójść w którym momencie albo w lewo, albo w prawo. Jedno jest pewne - jeśli czas mojego
absolutnego odizolowania dobiegnie końca a ja wyjdę stamtąd na własnych nogach to będzie znaczyło że przegrałem Obrazek
(o tym kiedy się zacznie moja "próba" ze mną samym poinformuję odpowiednio wcześniej - nie mam pojęcia kiedy to może nastąpić - ale wiem, że tak będzie Obrazek)

-- 09 wrz 2013, 20:31 --

Nie ma jak porządny TV full HD :D :D :D

Kovalskie M1 xD

przez Aranjani 10 wrz 2013, 22:06
nie ma to jak parapetówa w OP1 :yeah:
Aranjani

Kovalskie M1 xD

przez Powietrzny Kowal 10 wrz 2013, 22:12
Wiedziałem, że będziesz wyła z rozkoszy!!! Obrazek

Kovalskie M1 xD

przez Aranjani 10 wrz 2013, 22:14
No a jakżeby inaczej :mrgreen: To co weszło to weszło a wata szklana choć chciała nie weszła :yeah:
Aranjani

Kovalskie M1 xD

przez Powietrzny Kowal 10 wrz 2013, 22:15
(osz Ty gupkufsiowy!... Obrazek Obrazek)

Kovalskie M1 xD

przez Aranjani 10 wrz 2013, 22:18
(że niby ja??!! :P ) :mrgreen:
a kto mi na siłe wciskał (nie powiem co) żebym nie zasłabła z wrażenia ? :mrgreen:
Aranjani

Kovalskie M1 xD

przez Powietrzny Kowal 10 wrz 2013, 22:18
Aronijko! Stawiasz mnie w szalenie trudnym położeniu! Obrazek

Kovalskie M1 xD

przez Aranjani 10 wrz 2013, 22:19
Powietrzny Kowal, sorry :hide: :mrgreen:

-- 10 wrz 2013, 22:25 --

Ty to tylko o położeniu myślisz :yeah:
Aranjani

Sortuj wg