<<<Zatoka Nudystów<<<

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez anna.anakaia 26 sie 2013, 22:53
Kalebx3, to w końcu w temacie chodziło o przełamanie Twoich barier czy o chęć pooglądania nagich forumowiczek?
anna.anakaia

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez Kalebx3 26 sie 2013, 22:56
Kalebx3, to w końcu w temacie chodziło o przełamanie Twoich barier czy o chęć pooglądania nagich forumowiczek?

Przede wszystkim Barier ,,,a le Tu mnie trafnie złapałaś, chciało by sie też coś na tym " skorzystać" , upiec dwie pieczenie na jednym ogniu , ale skoro nie ma żadnej to już ,,,milczę ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez Reiben 26 sie 2013, 23:10
A niech siedzą w krzaczorach niewyzwoleni i patrzą jak dupy hasają w zatoce :lol:
Reiben

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez refren 26 sie 2013, 23:47
Nie każdy musi się z czegoś wyzwalać poprzez świecenie gołym tyłkiem w internecie. Mi na przykład wystarczy, że mój tyłek cieszy mojego mężczyznę i mnie, kiedy patrzę w lustro. Nie mam potrzeb ekshibicjonistycznych. Pozdrawiam.

-- 27 sie 2013, 00:15 --

Kalebx3 napisał(a): Tą oparzoną ,zbliznowatą ręką głaszczę swoje dziecko po głowie , podaję ją Tym , których witam i ktorym dobrze życzę , nabijam nią zioło do lufy,,, i robię Nia dobrze Żonie podczas milosnych igraszek

Kalebx3, to wszystko wyjaśnia, po prostu za dużo zioła. Czy Twoja matka wie, że ćpasz?

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez rotten soul 27 sie 2013, 05:17
refren,
Kalebx3, to wszystko wyjaśnia, po prostu za dużo zioła. Czy Twoja matka wie, że ćpasz?

Wiem, ze to nie do mnie, ale to jakis zart? Bo nie skumalem totalnie o co chodzi :shock:
rotten soul

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez wiejskifilozof 27 sie 2013, 10:20
Panie zdjęć nie wyślą,katolicka moralność.Nie chcą wyjść za puszczalskie.

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez ladywind 27 sie 2013, 10:28

Paweł dobre nie? :lol:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez khaleesi 27 sie 2013, 10:37
rotten soul napisał(a):refren,

Wiem, ze to nie do mnie, ale to jakis zart? Bo nie skumalem totalnie o co chodzi :shock:

ja tez nie wiem o co chodzi w tym żarcie :bezradny: nie kumam :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez deader 27 sie 2013, 11:09
psyche. napisał(a):
rotten soul napisał(a):refren,

ja tez nie wiem o co chodzi w tym żarcie :bezradny: nie kumam :roll:

When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez hania33 27 sie 2013, 11:11
deader :D
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez refren 27 sie 2013, 11:19
Bo to wcale nie są żarty. Martwię się o Kalebxa3.

Kalebx3 napisał(a):Ludzie !!! TO NASZE CIAŁA! , nasze piękne ciała!!!!

Kalebx3 napisał(a):Wszyscy mamy Boskie Ciała , sa ONE Świątynia Ducha Świętego! Tak mówi Biblia i w TO wierzę .

Kalebx3 napisał(a):pustynia wyschła i nie ma co pić, nadzy faceci pędzą na wyschniętych wielbładach , a Oaza ( kobiety) jak nie było tak nie ma .

Kalebx3 napisał(a): Spójrz na moją prawą rękę. Kocham tę rękę ;) , służy mi kochana we wszystkim co dobre.Jest dobra.

Kalebx3 napisał(a): Tą oparzoną ,zbliznowatą ręką głaszczę swoje dziecko po głowie , podaję ją Tym , których witam i ktorym dobrze życzę , nabijam nią zioło do lufy,,, i robię Nia dobrze Żonie podczas milosnych igraszek

Kalebx3, jeżeli coś bierzesz, to przestań. Jeśli nic nie bierzesz, weź lit. Jeśli Wielki Matematyk tak Cię opętał, rzuć go. Nie idź tą drogą! :(

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez borderline.kowalsky 27 sie 2013, 11:40
detektywmonk napisał(a):Panie zdjęć nie wyślą,katolicka moralność.Nie chcą wyjść za puszczalskie.

Mogę sie wtrącić? :D

Moim zdaniem i podkreślam, że nie wypowiadam się tu w imieniu ogółu kobiet tylko wyrażam swoje własne zdanie, ja nie potrzebuję obnażać się ani w internecie ani na plażach nudystów. Ogólnie nawet na co dzień ubieram się skromnie bez dekoltów i krótkich spódniczek dlatego iż nie uważam, odsłanianie przed obcymi ciała za nic sensownego i w ogóle potrzebnego. I piszę to gdyz chciałam powiedzieć, że w moim wypadku nie ma to nic wspólnego z katolicką moralnością gdyż do kościoła nie chodzę. Jest to po prostu mój osobisty pogląd.
Valar Morghulis

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez Marek1977 27 sie 2013, 11:45
Powinno być -"czy twoja matka wie że ćpiesz" -hit youtube
Conscientia est, necesse est

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez refren 27 sie 2013, 11:47
Racja, chociaż najlepsza wersja jaką słyszałam, to taka, która powstała niechcący: "Czy Twoja matka ćpie, że wiesz?"

Sortuj wg