<<<Zatoka Nudystów<<<

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez rotten soul 25 sie 2013, 19:28
Kalebx3 nie wkleił tego zdjęcia by zostać dobrze ocenionym, tylko przeciwnie, w ramach przełamania lęku przed oceną innych. Jakieś tuningi fotek pod czyjeś gusta, kompletnie mijają się z ideą tego tematu
.
Ja uwazam, ze wkleil je w celu uslyszenia komplementow od kobiet, no i w celu pochwalenia sie swoim wygladem. Lekow pokazywania sie nago chyba raczej nie ma skoro ma zone i prowadzi z Nia zycie seksualne. Po za tym nie wiem z czego innego jak nie z kompleksow moga wynikac leki przed rozebraniem sie nawet przed obcymi. Kalebx3 nie ma moim zdaniem zadnych lekow ani kompleksow, dlatego bez problemu wrzucil te fotki. Osoba zakompleksiona za Chiny Ludowe nie wrzucila by takich zdjec.

Kalebx3 wiem ze nie jestem w Twojej skorze, no ale takie mam odczucia.

A wrzucanie fotek z golymi jadrami i tylkiem faktycznie jakos nie pasuje mi do tego forum, rozmowa o tym to jednak cos innego i nie widze w tym problemu. Wiem ze nie musze tu wchodzic, ale mysle po prostu ze na forum psychologicznym dodawanie zdjec erotycznych to jakos slabo sie komponuje z panujacym tu klimatem.
rotten soul

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez carlosbueno 25 sie 2013, 19:36
ja tym w życiu erotycznego zdjęcia nie dał na forum, zdecydowanie nie mam się czym pochwalić, raczej do wyśmiania bym był ale inny faceci mogli by się dowartościować przynajmniej. ;)
Największy Forumowy Maruda

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez rotten soul 25 sie 2013, 19:41
Chociaz na plazy smigales bo chyba Cie widzialem z daleka wracajacego, wiec kompleksow raczej nie masz. Ja bym nie poszedl na plaze za worek zlota.
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez carlosbueno 25 sie 2013, 19:45
rotten soul, same ciało to jeszcze mam znośne ale przyrodzenia nago bym nigdy nie upublicznił, zresztą ludzie by musieli z lupą szukać. ;)
Największy Forumowy Maruda

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez zmienny 25 sie 2013, 19:46
rotten soul, właśnie chodzi o to, że to jest tylko nagie zdjęcie, a nie erotyczne, tak jak na plaży nudystów ludzie nie robią striptizu, a po prostu się rozbierają.
zmienny

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez bittersweet 25 sie 2013, 20:06
Wiem ze nie musze tu wchodzic, ale mysle po prostu ze na forum psychologicznym dodawanie zdjec erotycznych to jakos slabo sie komponuje z panujacym tu klimatem.
Dla mnie fotka @Kalebax3 absolutnie nie była erotyczna :shock: ani nie odebrałam, żeby miał zamiar epatowac nas tu erotyką... po prostu z powodów, które juz naświetlił, zdecydował sie pokazac swoje ciało :bezradny:
Ostatnio edytowano 25 sie 2013, 20:19 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dubel
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez pannaAlicja 25 sie 2013, 20:16
Ale Wy jesteście :shock:
tyle komentarzy zamiast zdjęć, a ja już sobie żarcie przyniosłam, jak popcorn ;)

Do założyciela wątku, chłopie znam Cię z wątku zielarskiego i wcale mnie nie zdziwiło, że to Ty :D fajny stuff miałeś :D Też sobie kiedyś fotę strzeliłam po takiej akcji, ale taka moja fota tu nie pasuje, bo jest wybitnie erotyczna (szpilki, pończochy, gorset), więc z "zatoką nudystów" niewiele ma wspólnego, sorry, nie zobaczycie ;P

Generalnie akcja z ukazywaniem swoich zdjęć/ciał jest fajna i nie powinniśmy się swojej cielesności wstydzić, najlepiej zgłosić się do grupy Dove i tam wolontariat pykać, oni się znają na rzeczy, polecam, chociaż sama nie działam, ale lubię oglądać ich filmiki, fantastyczne akcje, myślę, że chodzi właśnie o taki przekaz, dlaczego właściwie mielibyśmy nie kochać swojego ciała, wstydzić się go, zakrywać etc... jeśli oddzielić je od seksu, a traktować jak świątynię, to nie ma w tym nic złego... Oczywiście bez przesady, jak pójdziemy na zakupy w tesco jak święty turecki to też nie będzie to zbyt fajne, działajmy wg zasady "tam się kończy moja wolność, gdzie zaczyna Twoja" :)

carlosbueno, czy Ty chłopie w każdym wątku musisz narzekać? co Ty chcesz od swojego ciała? spokojnie możesz latać po plaży. Nie wiem jak tam bez gaci wyglądasz, ale jak każdy facet pewnie przesadzasz,
rotten soul, to samo, zdjęcie swoje masz nawet w podpisie, ja nie wiem chłopaki, co za pokolenie z Was :twisted: Marnujecie się i tyle. Bierzcie przykład z Kalebx3, tyłek wystawiać xD wzrośnie akceptacja, żona się znajdzie, marudzenie ustanie... ;)

:twisted:
Ale mi się poprawił humor, a już myślałam, że skisnę w tym domu smutając (w ubraniu) :D
Życie nie jest problemem do rozwiązania...
jest realnością, którą warto doświadczać

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez Reiben 25 sie 2013, 20:18
pannaAlicja napisał(a):Też sobie kiedyś fotę strzeliłam po takiej akcji, ale taka moja fota tu nie pasuje, bo jest wybitnie erotyczna (szpilki, pończochy, gorset), więc z "zatoką nudystów" niewiele ma wspólnego, sorry, nie zobaczycie ;P

I tu się mylisz, Zatoka Erotomanów zaprasza! :mrgreen:
Reiben

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez inbvo 25 sie 2013, 20:20
carlosbueno napisał(a):ja tym w życiu erotycznego zdjęcia nie dał na forum, zdecydowanie nie mam się czym pochwalić, raczej do wyśmiania bym był ale inny faceci mogli by się dowartościować przynajmniej. ;)
pierwszy pozytywny element w Twoim poście :P
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez rotten soul 25 sie 2013, 20:24
bittersweet, zmienny,
Moze gdyby Kalebx3 nie wypial tylka to nie uznalbym za erotyczne. Ale to zrobil i dla mnie takie jest.

Wiem ze powod naswietli, tyle ze ja taki wredny juz jestem ze nie bardzo w to wierze.

Ktos wrzucal tu drugie, nie pamietam kto, ale tamto juz erotyczne nie bylo.

Po za tym powiedzcie mi czym sie rozni zdjecie nudystki z lekko rozlozonymi nogami (mozna sie polozyc na plazy na kocu w takiej pozycji) a kobiety, ktora nia nie jest a tez ma fotke w tejze pozycji? Jedno erotyczne a drugie nie?
rotten soul

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez khaleesi 25 sie 2013, 20:28
rotten soul napisał(a):bittersweet, zmienny,
Moze gdyby Kalebx3 nie wypial tylka to nie uznalbym za erotyczne. Ale to zrobil i dla mnie takie jest.

Ktos wrzucal tu drugie, nie pamietam kto, ale tamto juz erotyczne nie bylo.

Po za tym powiedzcie mi czym sie rozni zdjecie nudystki z lekko rozlozonymi nogami (mozna sie polozyc na plazy na kocu w takiej pozycji) a kobiety, ktora nia nie jest a tez ma fotke w tejze pozycji? Jedno erotyczne a drugie nie?

Tutaj się zgadzam.Dla mnie druga fotka była bardziej artystyczna ;) a pierwsza wywołala szok
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez bittersweet 25 sie 2013, 20:30
Konteks jest najwazniejszy, niewazne czy zdjęcia, czy zachowania w realu... jesli zobaczysz na plaży kobiete w stroju kąpielowym, na pewno nie odczujesz tego jako kuszenia seksualnego; jesli ta sama kobieta przyjmie cie w stroju kapielowym u siebie w domu na kawie, to miałoby to jednoznaczny podtekst erotyczny.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez khaleesi 25 sie 2013, 20:34
Wszystko zależy od nastroju. Pierwsze zdjęcie Kaleba było ok nie wywołało emocji natomiast drugie chyba przez wzgląd na jądra seksualnie je odebrałam :twisted:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

<<<Zatoka Nudystów<<<

przez Kalebx3 25 sie 2013, 20:38
Ja uwazam, ze wkleil je w celu uslyszenia komplementow od kobiet, no i w celu pochwalenia sie swoim wygladem.

Rotten stuknij Ty sie mocno gumowym mlotkiem w głowę, ale na tyle mocno , by Ciściana oddała , i wtedy zacznij pisać .
Chwalic się ? -chyba jednak wyslę Ci Pocztą gumowy mlotek , bo zapewne nie masz .
Człowieku , to jest tak naprawdę bardzo udręczone cialo ,,,naprawdę, uwierz mi.

Kalebx3 nie ma moim zdaniem zadnych lekow ani kompleksow, dlatego bez problemu wrzucil te fotki. Osoba zakompleksiona za Chiny Ludowe nie wrzucila by takich zdjec.

wlaśnie dlatego ,że mam to zrobiłem , wrzuciłem te fotki.
A zreszta po co ja Ci się tlumaczę , masz w swojej głowce wyreżyserowana bajkę to ja sobie mniej .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg