Zatoka Erotomanów

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zatoka Erotomanów

przez anna.anakaia 24 sie 2013, 21:33
kładziesz sie na brzuchu i obserwujesz niebieńskie Ciała. ;)

W takich miejscach o piękne ciała wcale nie jest tak hop-siup.
Ciuchy jednak duuużo potrafią zatuszować.
anna.anakaia

Zatoka Erotomanów

przez Kalebx3 24 sie 2013, 21:34
Monika , ja jestem zdecydowany .
Przypominan ,ze robie to TYLKO dla siebie w ramach samoterapii , i tego ,żeby zdanie innych ( bo napewno będą co niektórzy fobicy , nzywać mnie zbukiem ,ekshibi. i takie tego ) mięć ich i ich zdanie w nagiej dupie . By samemu sobie pomóc ! >
Wczoraj ten program , a dziś ten Wątek , Znak pojawił się sam , bodziec zadziałał. Pamiętajcie jednak , że w tym wszystkim ZERO SEKSUALNOŚCI .
To moje jakieś wyzwolenie, przynajmniej jego próba ,,,bo Ciało już od dziecka krępowalo mnie zbyt cierpiętniczo i neurotycznie . Może ta forma terapii jakoś mi pomoże ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Zatoka Erotomanów

przez Reiben 24 sie 2013, 21:39
Kalebx3, :great:
Reiben

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zatoka Erotomanów

przez rotten soul 24 sie 2013, 21:41
*Monika*,
Kod: Zaznacz cały
 Ja myślę, że skoro są już nudystami to umieją panować nad wzwodem

No, ale jakoś się tego musieli najpierw nauczyć. Tylko jak?
Chyba, że wykopywali te dołki o których napisał Kalebx3.

anna.anakaia,
Kalebx3,
No też myślałem o tych starych, brzydkich, ale to tak szybko nie działa. Więc chyba najpierw dołek, a potem stare grube Panie. ;)
rotten soul

Zatoka Erotomanów

przez Kalebx3 24 sie 2013, 21:50
Kalebx3,
No też myślałem o tych starych, brzydkich, ale to tak szybko nie działa. Więc chyba najpierw dołek, a potem stare grube Panie.

Z drugiej strony Roten, mi już po 40 o wzwód o wiele trudniej i dłużej niż 20 latkowi, i bardziej nad tym pannuje niż żywiolowy nastolatek . Tak więc problemu u mnie nie będzie ;)
Jestem bardzo ciekawy , czy znajdzie sie jakaś Kobieta z Foum ,tóra jako pierwsza pokaże swoje piękne Ciało ( piękne nie znaczy ciało sztucznej modelki o wieszako anorektycznej konstrukcji )? ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Zatoka Erotomanów

przez Hans 24 sie 2013, 22:02
tiktalk napisał(a):Marek1977, piękna kobieta ;) ja za 2 tygodnie jade do indonezji bedzie integracja:) może nauczę się po indonezyjsku

Znam, nie bezpośrednio, kilku mężczyzn, którzy po dwóch tygodniach w Tajlandii przywieźli sobie stamtąd żony.
Feed your head
Feed your head

Zatoka Erotomanów

przez anna.anakaia 24 sie 2013, 22:04
rotten soul, tak po prawdzie i bez żartów mówiąc, to na plaży nudystów nikt nie jara się innymi golasami bo tam się przewija masa ciał i w większości wcale nie o gładkości wyfotoszopowanych modelek. To jak z jedzeniem, masz ochotę na jabłko i zjeść jedno jest spoko, ale gdyby przyszło zjeść całą skrzynkę to się rzygać chce ;)
Poza tym inaczej jest kiedy rozbiera się przed facetem kobieta, na którą ma się ochotę a inaczej jak po prostu bez ciuchów łazi po plaży, spieka się na czerwono, ma uwiązane na czubku głowy włosy i świeci się jak masłownica bo gorąco ;P Goła dziewczyna na plaży to po porostu goła dziewczyna na plaży, goła dziewczyna w alkowie to już coś innego.
anna.anakaia

Zatoka Erotomanów

przez Ophelia 24 sie 2013, 22:06
Hans napisał(a):
tiktalk napisał(a):Marek1977, piękna kobieta ;) ja za 2 tygodnie jade do indonezji bedzie integracja:) może nauczę się po indonezyjsku

Znam, nie bezpośrednio, kilku mężczyzn, którzy po dwóch tygodniach w Tajlandii przywieźli sobie stamtąd żony.

ciekawe czy podczas nocy poślubnej nie było żadnych niespodzianek ;p
Ophelia

Zatoka Erotomanów

przez rotten soul 24 sie 2013, 22:08
Kalebx3,
No tak są pewne uwarunkowania wiekowe. Na razie nie borykam się z tym problemem.

czy znajdzie sie jakaś Kobieta z Foum ,tóra jako pierwsza pokaże swoje piękne Ciało

Zależy ile tego ciała, ale szczerze wątpię. Po za tym nie zrozumiałbym jej gdyby to zrobiła.

Hans,
Ciekawe ile za nie dali? Tam to jest powszechne zjawisko. W ogóle Tajlandia to jakiś dziwny kraj, za dragi uśmiercają albo zamykają ludzi na długie lata a turystyka pedofilska kwitnie.
rotten soul

Zatoka Erotomanów

przez tiktalk 24 sie 2013, 22:10
Hans, będę tam trochę w pracy ale myślę że znajdę czas na luz:) ja słyszałem że można przywieść pasażera na gapę, w sensie rzadkiej choroby tropikalnej :D
tianeptyna 4x12,5 / wiadro supli ;)

Zatoka Erotomanów

przez *Monika* 24 sie 2013, 22:10
Kalebx3 napisał(a):Monika , ja jestem zdecydowany .
(...)
Wczoraj ten program , a dziś ten Wątek , Znak pojawił się sam , bodziec zadziałał. Pamiętajcie jednak , że w tym wszystkim ZERO SEKSUALNOŚCI .

Oj tam...zero sexualności zaraz :lol:
A jak się ktoś podnieci? Tego nie jesteś w stanie przewidzieć przecież :bezradny:
rotten soul napisał(a):*Monika*,
Kod: Zaznacz cały
 Ja myślę, że skoro są już nudystami to umieją panować nad wzwodem

No, ale jakoś się tego musieli najpierw nauczyć. Tylko jak?
Chyba, że wykopywali te dołki o których napisał Kalebx3.

Jak to jak? Praktykowali !
Może i zaczynali od wykopywania dołków, a kończyli na sexie z umiejętnym zarządzaniem jego apogeum :mrgreen:
Obrazek
Główny Moderator

Zatoka Erotomanów

przez Hans 24 sie 2013, 22:12
rotten soul, nie wiem, wiem, że jeden gość mocno na poziomie, ale w miłości brak szczęścia no i znalazł sobie Tajkę, bardzo ładna, są już ze sobą ponad 10 lat. Dwóch pozostałych też ani finansowo ani pod względem urody nie najniżej w rankingu i też już tam jakiś staż ze swoimi Tajkami mają. Ponoć na Dalekim Wschodzie biali mężczyźni mają największe branie, finansowo i pewnie im się podobamy, no i tamte kobiety wiesz, tam dzika emancypacja nie dociera w takich ilościach jak do Polski. ;)

-- 24 Aug 2013, 21:12 --

tiktalk, o to z pewnością też. ;)
Feed your head
Feed your head

Zatoka Erotomanów

przez Reiben 24 sie 2013, 22:13
Hans napisał(a):

Jakim cudem? :shock: Przecież Tajlandia to raj w porównaniu do Polski. No chyba, że były to kobiety z bardzo ubogich warstw ;)

anna.anakaia mądrze wytłumaczyła, szczerzę wątpię żebym miał problem techniczny na plaży nudystów ;) już pomijając to, że jak dotąd to widziałem zamiłowanie do nudyzmu jedynie w osobach o kształtach przypominających niemieckich turystów w Polsce po 60-tce
Reiben

Zatoka Erotomanów

przez tiktalk 24 sie 2013, 22:15
Hans, jesteś malkontentem nie lubisz Polski? a polskie dziewczyny;) ?
tianeptyna 4x12,5 / wiadro supli ;)

Sortuj wg