2 szkoły i praca? Czy to nie za wiele?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Hans 24 sie 2013, 13:07
Monar napisał(a): nie rób ze mnie staruchy, ja jeszcze mam 19 lat! w październiku już 20. :? :shock:

Po 20-stce to już lata lecą jak kamienie na szaniec.
Feed your head
Feed your head

przez linka 24 sie 2013, 13:18
Monar, a jeszcze spytam - co to za studia?
Bo jak jeszcze na co dzień można dać radę - jak przyjdzie sesja, nie chcę być złym prorokiem, ale najzwyczajniej zabraknie ci na coś czasu.....
Pomijam fakt zmęczenia "materiału" - kiedyś możesz odczuć psychicznie i fizycznie - wyczerpanie organizmu, a szkoda zdrowia.

Studia dzienne - zawsze coś, praca - nie dość, ze kasa wpada, to jeszcze nabywasz doświadczenia.... a szkoła kosmetyczna, cóż....jeśłi to byłby co 2,3 weekend to jeszcze jakoś można ale co tydzień..... ciężka sprawa....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Monar 24 sie 2013, 21:13
Właśnie dziś rozmawiałam z nianią i powiedziała, że w Bydgoszczy też jest prowadzona akcja, więc praca by się dla mnie znalazła w Bydgoszczy! Jak będą do mnie dzwonić, to mam się dowiadywać co i jak :) Może uda mi się pogodzić studia z pracą, a do szkoły kosmetycznej będę jeździć raz w miesiącu, bo inaczej się nie da. Z pracą źle nie mam, bo jak będę chciała wziąć wolne na dwa dni raz w miesiącu, to będzie ok. :)
Myślę, że może to wypalić. A jak ze szkołą kosmetyczną nie wypali, to kiedy indziej ją skończę. Teraz najważniejsze są moje studia dzienne i praca weekendowa :)

-- 24 sie 2013, 21:14 --

Hans napisał(a):
Monar napisał(a): nie rób ze mnie staruchy, ja jeszcze mam 19 lat! w październiku już 20. :? :shock:

Po 20-stce to już lata lecą jak kamienie na szaniec.

no właśnie obawiam się, że nawet nie zauważę, jak stuknie 40-stka. ja teraz nie wiem, kiedy te 20 lat minęło...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg