"odloty"

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

"odloty"

przez ewa125 12 lis 2006, 12:55
zastanawiam sie czy macie czasami takie, nie wiem jak to okreslic, "odloty" w czasie snu, jak jestescie bardzo berdzo zmęczeni. ja tak mam i czasami sie nawet tego troche boje, zasypiam tak gleboko ze czuje sie jakbym sie przenosila do innego swiata. kiedys w takim stanie zadzwonil mi budzik, moj umysl zaczal dzialac ale cialo jeszcze nie i swiadoma ze musze wstac lezalam tak kilka minut dobrych i nie moglam sie ruszyc. nie jest to zwiazane z nerwica bo juz kiedys tak mialam po prostu ciekawa jestem czy ktos tez tak ma.

przez depresyjny86 01 gru 2006, 22:55
Też mam takie uczucie po zakończeniu snu,leżę i nie mogę się ruszać,obraz wydaje się być dziwny-jakby taki zmniejszony.Wydaje się być półżywy kiedy się obudzę.Dziwne to wszystko :smile:
:)

przez meskalina 01 gru 2006, 23:28
Ja tez tak mam Ewcia, czasami nie moge sie wybudzic ze snu, wiem ze musze wstac ale oragnizm mowi jeszcze nie odpoczalem, spij, to dosc meczace.
No i odkad pamietam mam tak, ze jak zachce mi sie spac to nie wazne gdzie bym nie byla to musze zamknac oczy i odplynac chociaz na 15 min. W liceum i na studiach byl to koszmar bo niestety zdarzalo mi sie spac na lekcjach albo wykladach.
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewa125 01 gru 2006, 23:37
.......w sumie po takich odlotach jestem super wyspana jak po calej nocy, z odlot moze trwac 20 minut ;) fajnie ze nie tylko ja tak mam..

Sortuj wg