Jakie macie autorytety i dlaczego?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Abbey 01 sie 2013, 01:17
rotten soul, tak myślałam, że mało kto będzie pamiętał posty czytane kilka dni temu. Jeśli je znajdę, podeślę na pw, żeby była jasność.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez rotten soul 01 sie 2013, 01:28
Vett,
Coś kojarzę o tym niższym szczeblu, ale przeczytałem tyle postów i PW, przez ostatnie kilka dni, że nie ma szans, żebym przy mojej niezbyt dobrej pamięci wszystko zapamiętał. Jak znajdziesz to prześlij.
rotten soul

przez Auman 01 sie 2013, 11:30
rotten soul napisał(a): Marcin20.04,
Wrogów? Proszę Cię. Co za problem iść uzbrojonym po zęby zabić bezbronnych dzieciaków, co nie mogą nigdzie uciec. Tylko ślepy by miał problem.

Nie będę się kłócił o człowieka który koniec końców nie jest moim autorytetem. Mam inne, lepsze autorytety.
Auman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rotten soul 01 sie 2013, 11:35
Marcin20.04,
Mam inne, lepsze autorytety.

I bardzo dobrze.
rotten soul

przez ladywind 01 sie 2013, 13:07
carlosbueno napisał(a):
rotten soul napisał(a):Marcin20.04,
Anders Behring Breivik :?:

Ja jak miałem jego avatar to wielkie oburzenie było na forum, co prawda nie powiem że jest on dla mnie autorytetem ale chciał zwrócić uwagę na islamizację europy za którą odpowiada przyglupawa europejska lewica, choć mordowania ludzi nie popieram rzecz jasna. Możliwe że w przyszłości w razie wybuchu wojny islamsko- europejskiej lub zamienienia Europy w kalifat Breivik stanie się pozytywnym bohaterem dla prawdziwej nie islamskiej Europy.
oj pamiętam, pamiętam jak wrzała wtedy dyskusja :lol:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Unikalny 01 sie 2013, 15:50
Absolutny autorytet........ Gość zmiażdżył przeciwności losu!

Unikalny

przez Candy14 01 sie 2013, 17:09
" to przeczytałem po tyle razy, że niektóre fragmenty to znam na pamięć.

rotten soul, tez wracam do nich co jakis czas :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Vian 01 sie 2013, 17:44
Ja nie lubię słowa "autorytet", kojarzy mi się z kimś, kogo się darzy niekwestionowanym podziwem, czyich opinii się nie podważa. W takim układzie nie mam autorytetów.

Natomiast wzory - to już kojarzy mi się z inspiracją, a inspiruje mnie sporo osób, począwszy od klasy i gustu mojego ojca, przez wytrwałość mojej babci, specyficzne spojrzenie na świat Charlesa Bukowskiego, który widział piękno na śmietnikach, spojrzenie na sztukę Camille Claudel i Rafała Wojaczka, introspekcje Beksy, ale Beksy Seniora, radosną, minimalistyczną abnegację Big Lebowsky'ego i Diogenesa, wnikliwość Sun Zi po radosną afirmację życia Ikkyu Sojuna. I pewnie sporo innych też by się znalazło. Ale nikt z nich mnie nie inspiruje jakoś tak... całościowo. Inspirują mnie jakąś swoją cechą, którą uważam za fenomenalną, ale nie ma chyba jednej takiej osoby, którą bym podziwiała całościowo i mogła powiedzieć - chciałabym być nią.

-- 01 sie 2013, 17:45 --

Candy14 napisał(a):rotten soul, zaskoczyles mnie Grzesiukiem :D Myslalam ze tylko takie dinozaury jak ja wiedza kto to

No wiesz..?!
To ja też jestem już dinozaurem? :shock:

Brontozaurem pewnie... ^^'
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez Candy14 01 sie 2013, 18:00
Vian, mysle ze jedna na 100 mlodych osob kojarzy kto to
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Anna Maria 01 sie 2013, 18:12
Mi umknęło kto to Grzesiuk, ale po zapoznaniu z wikipedią kojarzę bo oczywiście "Skiera motyka" i "Komu dzwonią", znam
Ostatnio edytowano 01 sie 2013, 18:14 przez Anna Maria, łącznie edytowano 1 raz
Anna Maria

przez Vian 01 sie 2013, 18:13
Ej, 1 na 100 to nieźle! Myślę, że taką Tori Amos kojarzy mniej, chociaż żyje obecnie i podobno w Polsce jest popularna. :D
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez rotten soul 01 sie 2013, 18:15
Candy14,
Jego książki powinni wstawić jako obowiązkowe lektury szkolne u starszej młodzieży, a nie cały czas katują uczniów mega przestarzałym i niedzisiejszym materiałem.
rotten soul

przez na_leśnik 01 sie 2013, 18:21
rotten soul, jak wracałem z roboty to zacząłem czytać "5 lat kacetu". Jak na razie język i sposób narracji mi podchodzą, zobaczymy co będzie dalej :smile:
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Anna Maria 01 sie 2013, 18:29
Właśnie sobie pobrałam Pięć lat kacetu z chomika :D
Anna Maria

Sortuj wg