Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie kobiety?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 CECH WYGLĄDU KOBIETY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

Wzrost
16
5%

Piersi
21
7%

Nos
3
1%

Oczy
20
6%

Uśmiech (usta, zęby)
23
7%

Włosy (kolor, długość, uczesanie itp.)
28
9%

Twarz (ogólnie)
55
17%

Biodra
12
4%

Nogi
17
5%

Skóra (cera, karnacja, opalenizna)
9
3%

Sylwetka/Typ figury
36
11%

Tyłek
19
6%

Stopy
5
2%

Depilacja
5
2%

Wagina
2
1%

Ubiór (ogólnie)
18
6%

Bielizna
2
1%

Zapach
9
3%

Dłonie
5
2%

Brzuch
7
2%

Sposób chodzenia
4
1%

Inne (piercing, tatuaże itp.)
6
2%

Liczba głosów : 322

przez deader 31 lip 2013, 15:45
veganka napisał(a):a zwracacie uwagę na takie rzeczy jak wysokie obcasy lub spódnice, czy to ma znaczenie czy spódnica czy spodnie?

To chyba zależy od sytuacji, jakbym zobaczył laskę w sukience na basenie to by faktycznie zwróciła moją uwagę...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez carlosbueno 31 lip 2013, 15:46
veganka napisał(a):a zwracacie uwagę na takie rzeczy jak wysokie obcasy lub spódnice, czy to ma znaczenie czy spódnica czy spodnie?

ja tam zbytnio nie zwracam, bardziej już na to co może być pod spódnicą czy spodniami. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez MadGregor 31 lip 2013, 15:49
psyche. napisał(a):Na waginę żaden nie patrzy ;) Czyli obojetne jak wyglada ;)

Nie jest to co prawda element, na który zwracamy uwagę w początkowej fazie znajomości, ponieważ jak ktoś słusznie zauważył kobiety zwyczajowo nie lansują się z waginą na wierzchu, ale dla mnie ma chyba najistotniejsze znaczenie. I nie chodzi tu jak w przypadku rysów twarzy czy długości nóg o samą morfologię, która tam jest zapewne wypadkową genów oraz trybu życia jaki kobieta prowadzi. I właśnie ta druga cecha potrafi przyćmić pozostałe atuty, bo co mi po "zajechanej" dziewczynie?
Dlatego jeśli chodzi o mnie, to chyba wstępny wywiad z kobietą zdeterminowałby dalsze zamiary wobec niej.
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zupapomidorowa 31 lip 2013, 15:51
Co z rozmiarem uszu ja się pytam? ;p durna ankieta
Dawniej Luktar

przez Candy14 31 lip 2013, 15:54
I właśnie ta druga cecha potrafi przyćmić pozostałe atuty, bo co mi po "zajechanej" dziewczynie?

a jak poznasz ze jest zajechana? W sumie na rozmiar waginy wplywaja jedynie porody
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carlosbueno 31 lip 2013, 15:55
muszę zajrzeć do wiki co to ta wagina, obiło mi się o uszy ale dokładnie nie wiem co to.

przez rotten soul 31 lip 2013, 15:56
Oczy - najlepiej ciemne (piwne, brązowe, czarne) bo takie wg mnie mają w sobie jakąś głębie a spojrzenie jest tak przyjemnie ciepłe, inne kolory też mogłyby być, z wyjątkiem jasnoniebieskich. Oczy takiego kolory są dla mnie zimne i strasznie świdrujące. Ciężko mi utrzymywać kontakt wzrokowy z osobami posiadającymi takie oczy. Czuję wtedy duży dyskomfort.

Włosy (kolor, długość, uczesanie itp.) - przede wszystkim, proste. Za innymi rodzaju nie przepadam, loków wręcz nie znoszę, dredy, warkoczyki - out. Preferuję szatynki i brunetki, ewentualnie bardzo ciemny blond. Jeśli chodzi o długość muszą być co najmniej z 10 cm poniżej. Nie lubię krótkich włosów u dziewczyn. Pod tym względem jestem strasznie staroświeckim. Długie włosy to bardzo ważny atrybut kobiecości. Fryzura - lubię prostotę, mogą być spięte w kitkę lub rozpuszczone, z jakąś zalotnie zaczesaną grzywką :D (tylko nie taką typu paź i nie krótką na pół czoła, albo pod kątem)

Twarz (ogólnie) - tutaj nie wiem za bardzo co napisać. Podobają mi się bardzo różne. Nie ma reguły. Lubię typ słowiański, miły uśmiech z kształtnymi ustami, lubię lekko zadarte noski i ładną cerę. Umiarkowana opalenizna i dyskretny makijaż są mile widziane. Ogólnie twarz ma być, miła, ma wyrażać inteligencję i być zwyczajnie przyjazna.

Sylwetka/Typ figury - szczupła, drobna, zgrabny tyłek i nóżki, piersi średnie lub niewielkie (dużych nie lubię). Wysokość najlepiej do 1,75 m.

Dłonie - drobne z długimi, smukłymi palcami z niezbyt długimi paznokciami (lakier tylko bezbarwny),

O waginie nie pisałem, bo chodzi mi o to na co zwracam uwagę przed poznaniem, a nie po. Z resztą, który facet oprócz gejów nie zwraca uwagi na taki piękny narząd. Najpiękniejsze dzieło natury moim zdaniem :D .
rotten soul

przez anonus 31 lip 2013, 15:58
Luktar napisał(a):Co z rozmiarem uszu ja się pytam? ;p durna ankieta

Trzeba bylo zrobic lepsza :?
anonus

przez MadGregor 31 lip 2013, 15:59
Candy14 napisał(a):
I właśnie ta druga cecha potrafi przyćmić pozostałe atuty, bo co mi po "zajechanej" dziewczynie?

a jak poznasz ze jest zajechana? W sumie na rozmiar waginy wplywaja jedynie porody

Dlatego zaznaczyłem, że nie chodzi tu o samą budowę, a raczej "przebieg", który może na nią wpłynąć. Przy bliższym poznaniu dowiedziałbym się z jak bardzo zdezelowaną osobą mam do czynienia. Innymi słowy atrakcyjne są da mnie przede wszystkim hmmm, dziewice...
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

przez khaleesi 31 lip 2013, 16:05
Gregg1991, :mrgreen: osoba zdezelowana? hmmm rozumiem a facet ma wytartego po kontaktach seksualnych ?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez carlosbueno 31 lip 2013, 16:06
carlosbueno napisał(a):muszę zajrzeć do wiki co to ta wagina, obiło mi się o uszy ale dokładnie nie wiem co to.

sprawdziłem , a więc to futerał na miecze i strzały. :mrgreen:

przez ladywind 31 lip 2013, 16:07
carlosbueno napisał(a):
carlosbueno napisał(a):muszę zajrzeć do wiki co to ta wagina, obiło mi się o uszy ale dokładnie nie wiem co to.

sprawdziłem , a więc to futerał na miecze i strzały. :mrgreen:
:lol:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez khaleesi 31 lip 2013, 16:08
carlosbueno, fiuterał :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez carlosbueno 31 lip 2013, 16:08
psyche. napisał(a):Gregg1991, :mrgreen: osoba zdezelowana? hmmm rozumiem a facet ma wytartego po kontaktach seksualnych ?

nigdy nie rozumiałem tej fascynacji dziewictwem mimo że sam seksu nie uprawiałem.

Sortuj wg