Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

- Wzrost
41
10%

- Oczy
49
13%

- Włosy
29
7%

- Ramiona
16
4%

- Dłonie
28
7%

- Nogi
2
1%

- Tyłek
17
4%

- Penis
10
3%

- Tors
8
2%

- Uśmiech (usta,zęby)
39
10%

- Twarz (ogólnie)
57
15%

- Plecy
3
1%

- Brzuch
13
3%

- Stopy
4
1%

- Sposób chodzenia
11
3%

- Ubiór
36
9%

- Skóra (cera, karnacja)
11
3%

- Tatuaże
8
2%

- Piercing
2
1%

- Blizny
7
2%

Liczba głosów : 391

przez Kalebx3 29 lip 2013, 21:36
ze wkrótce poznawainie sie tylko przez internet stanie sie codzienościa...

Tak , już teraz to nezły biznes . Co za bezduszne czasy, komputerowo wybrani sobie ,,,ona ceni sobie( szuka) wysokiego kulturystę o duszy golębia i anioła , On szczupłą ,z szerokimi biodrami ,itd zaraz program komputerowy was połączy, poczekajcie to zajmnie tylko chwile ,wszak nie macie za duzo czassssu ,,,na życie
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez ania_taka 29 lip 2013, 21:39
Kalebx3 napisał(a):
ze wkrótce poznawainie sie tylko przez internet stanie sie codzienościa...

Tak , już teraz to nezły biznes . Co za bezduszne czasy, komputerowo wybrani sobie ,,,ona ceni sobie( szuka) wysokiego kulturystę o duszy golębia i anioła , On szczupłą ,z szerokimi biodrami ,itd zaraz program komputerowy was połączy, poczekajcie to zajmnie tylko chwile ,wszak nie macie za duzo czassssu ,,,na życie

noooo i do tego jeszcze dzieci będa wybierać jak mają wyglądac

przez ladywind 29 lip 2013, 22:54
Kalebx3 napisał(a):
No i tak trochę odpowiadając Kalebx3, rzeczywiście po zdjęciach można niewiele stwierdzić. Nawet jeśli chodzi o zwykłe lubienie kogoś, czasem poznanie tej osoby zmienia tak wiele.

Dla faceta bynajmniej zdjęcia sa podstawą , najlepiej skąpo ubranej dziewczyny ;) , zresztamoże być i naga , nie zaszkodzi. A dla kobiet nie wiem na ile to i jak bardzo ma znaczenie. Wiadomo ,że szanse rosna jak się jest przystojnym i bogatym ,w dodatku ze sprzetem jak James Bond i możliwościami nie do przecenienie . No ale zdarzają się takie kurduple ,brzydcy , biedni ( acz wydagani) w dodatku małomądrzy , a dziewczynę maja w miarę nawet ładne.

Dla kobiet zdjecie mężczyzny również ma znaczenie , z kolei zależność typu on ładny a ona przeciętna też jest dość częstym zjawiskiem
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 29 lip 2013, 23:01
Dla kobiet zdjecie mężczyzny również ma znaczenie

No tak , racja. Czasem jednak zdjęcie to nie człowiek w okazalości. Nie mówię juz o takich " amantach " ,co dają nie swoje zdjęcia ( tylko przystaojego kolegi ) ,a potem na pierwszych spotkaniach palą głupa. Piszę o tym , bo akurat przypomniało mi sie ,że ktoś coś kiedyś tego typu przeżył. W dodatku może się zdarzyć ,że ta sama osoba może na zdjęciu byc pociągająca ,a na drugim brzydka . Mówię tak na podstawie swoich własnych dośwuiadczeń . a i inna psrawa , każdy chyba daje swoje najlepsze fotki , te gorsze chowa głęboko w trzydżwiowej szafie na klucz ,,,,nie jesteśmy modelami , nie mamy wypchanych portfelii , a samochody ? dziś złapałem gumę w samochodzie ,,, ot gościu z pleyboya :lol:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez na_leśnik 29 lip 2013, 23:07
W dodatku może się zdarzyć ,że ta sama osoba może na zdjęciu byc pociągająca ,a na drugim brzydka . Mówię tak na podstawie swoich własnych dośwuiadczeń . a i inna psrawa , każdy chyba daje swoje najlepsze fotki , te gorsze chowa głęboko w trzydżwiowej szafie na klucz

Jest dokładnie tak jak mówisz. "Obiektywność" obrazu fotograficznego to tylko złudzenie. Tak naprawdę zdjęcie może przekłamywać cechy fizyczne przedstawionej osoby tak samo jak malarski portret. I do tego nie trzeba wcale photoshopa i tym podobnych "ulepszaczy".
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Candy14 30 lip 2013, 00:17
Tak naprawdę zdjęcie może przekłamywać cechy fizyczne przedstawionej osoby

Obrazek
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez khaleesi 30 lip 2013, 00:26
na_leśnik, to prawda. Ktoś może super wychodzić na fotce a w rzeczywistości być nieatrakcyjny i odwrotnie. Wszystko zależy czy tzw kamera nas kocha ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez buka 30 lip 2013, 00:29
Jest coś takiego że są ludzi których kamera nie chwyta chodź nie są brzydcy a są tacy amanci co poprostu przed obiektywem stają się inna osobą-to mówiłem ja,fotograf 8)

przez rotten soul 30 lip 2013, 01:34
Kalebx3
że ta sama osoba może na zdjęciu byc pociągająca ,a na drugim brzydka

Prawda. Wyciągnąłem takie same wnioski przeglądając zdjęcia forumowiczów. Na jednym dziewczyna podobała mi się bardzo, ana drugim w ogóle jej nie poznawałem i cała wcześniejsza uroda, którą w Niej widziałem gdzieś ulatywała.
każdy chyba daje swoje najlepsze fotki , te gorsze chowa głęboko w trzydżwiowej szafie na klucz

Nie wiem czy każdy, ale jak tak właśnie ze swoimi zrobiłem. Tak w ogóle nie znoszę być fotografowany ani filmowany, bo czuję się wtedy strasznie niepewnie i sztucznie. Oglądanie nagrań i zdjęć ze swoją osobą to już w ogóle tortura , szczególnie gdy jestem na nich ukazany z tych stron, których zazwyczaj siebie nie widzę (z tyłu, z boku). Te zdjęcia, które dałem tutaj wybierałem chyba ze 2 godziny z 50 innych, które zrobiłem specjalnie na tą okazję. Ostatecznie wybrałem te, które mi się najmniej nie podobały. Reszta zniknęła w czeluściach systemowego kosza bezpowrotnie.

Candy14
Też dałem zdjęcia tylko mojej facjaty, ale nie na pewno nie będę tak zaskakujący jak tam pani z tego zdjęcia. Po za tym on wygląda mi (nie znam sie na tym zupełnie) na ewidentny fotomontaż. Głowa jest jakaś tak przyklejona, albo mi się wydaje.
rotten soul

przez buka 30 lip 2013, 01:54
Obrazek

przez refren 30 lip 2013, 01:59
A ja się dziwię, że tylko 3 osoby poza mną zaznaczyły ramiona, a przecież tam są te.. no, mięśnie. Ładnie umięśnione ramiona są fajne.

przez rotten soul 30 lip 2013, 02:16
buka,
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że na 7-ym i 9-ym zdjęciu licząc od góry to jest ta sama osoba :? Tusza, wiek, rysy twarzy - wszystko inne.
rotten soul

przez ladywind 30 lip 2013, 12:09
refren napisał(a):A ja się dziwię, że tylko 3 osoby poza mną zaznaczyły ramiona, a przecież tam są te.. no, mięśnie. Ładnie umięśnione ramiona są fajne.
zgadza się, ramiona są bardzo ważne w sylwetce mężczyzny, działają na zmysły :105:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez carlosbueno 30 lip 2013, 12:34
ladywind napisał(a):
refren napisał(a):A ja się dziwię, że tylko 3 osoby poza mną zaznaczyły ramiona, a przecież tam są te.. no, mięśnie. Ładnie umięśnione ramiona są fajne.
zgadza się, ramiona są bardzo ważne w sylwetce mężczyzny, działają na zmysły :105:

Chyba zacznę pakować :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg