Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

- Wzrost
41
10%

- Oczy
49
13%

- Włosy
29
7%

- Ramiona
16
4%

- Dłonie
28
7%

- Nogi
2
1%

- Tyłek
17
4%

- Penis
10
3%

- Tors
8
2%

- Uśmiech (usta,zęby)
39
10%

- Twarz (ogólnie)
57
15%

- Plecy
3
1%

- Brzuch
13
3%

- Stopy
4
1%

- Sposób chodzenia
11
3%

- Ubiór
36
9%

- Skóra (cera, karnacja)
11
3%

- Tatuaże
8
2%

- Piercing
2
1%

- Blizny
7
2%

Liczba głosów : 391

przez bittersweet 29 lip 2013, 19:51
Fajny temat :mrgreen: Co ważne : oczy /nie mogą być małe ani wyłupiaste/,
wzrost /jestem wysoka, wolę spoglądac w góre na faceta a nie w dół/,
usta /maja być apetyczne, ładne, żeby nie odstraszały od buziaków/,
penis /bardzo istotny organ, należy mu sie uwaga/,
i jako jedyna zaznaczyłam - tors - odpada chuda, zapadniete klatka jak lej po bombie, ma być do czego sie przytulić :mrgreen:

Moim osobistym faworytem jest głęboki, najlepiej lekko chropowaty głos... od razu sie rozmarzyłam, heh

- wydepilowana klata: TAK czy NIE
tak
- wydepilowane pachy: TAK czy NIE
tak , wzgledy higieniczne
- wydepilowane krocze: TAK czy NIE i w jakim stopniu (całkowicie czy z fryzurką?)
Raczej nie, bezwłose genitalia kojarza mi sie z dziećmi. Ale 100 pro No Go to dla mnie włochata pupa.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez anonus 29 lip 2013, 20:36
100 pro No Go to dla mnie włochata pupa.

Oswiec mnie ktos, jak facet moze golic dupe? :lol: :lol:

Hmm, z penisem raczej by nie bylo u mnie problemu :lol: :lol:
To samo tyczy sie wzrostu (az mnie zdziwilo, ze nie prowadzi on w ankiecie :P ).
Twarzy swojej nie potrafie ocenic. Btw. dawno tu fotki nie wrzucalem :P
Nie rozumiem drogie panie co rozumujecie przez "ubior". Wolicie faceta co ubiera jeansy, koszule, czy moze rurki, fullcapy a moze po prostu T-shirt+jakies spodenki :P .
To samo nie mam pojecia o co chodzi z dlonmi. To, ze facet ma nie obgryzac paznokci? :P
Z tego co czytam, to chyba czas zaczac golic klate (chociaz jakiegos buszu na niej nie mam :P). Pachy gole raz na jakis czasie. O kroczu sie nie wypowiem, bo to juz zbyt intymne, zeby na publicznym forum od tak walic z tym :lol: :lol:
anonus

przez ania_taka 29 lip 2013, 20:40
anonus napisał(a):
100 pro No Go to dla mnie włochata pupa.
Nie rozumiem drogie panie co rozumujecie przez "ubior". Wolicie faceta co ubiera jeansy, koszule, czy moze rurki, fullcapy a moze po prostu T-shirt+jakies spodenki :P .
To samo nie mam pojecia o co chodzi z dlonmi. To, ze facet ma nie obgryzac paznokci? :P

na pewno każda z nas ma jeakies swoje wyobrazenie o stylu ubierania, a o gustach sie nie dyskutuje. Mi chodzilo przede wszystkim o to, ze ubiór powinien być czysty, jak trzeba to wyprasowany, a nie kilkudniowe przepozone bluzy czy bluzeczki itp. No i dostosowany do sytuacji - zeby w dresy sie nie odwalil jak np. idziemy na wesele
a dłonie - no te paznokcie sa ważne, zeby nie poobgryzne ale przede wszystkim czyste. I tak po prostu czasem sie spojrzy na dlon i tyle :) i cos sie niby dowiaduje - tego wyjasnic nie potrafie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 29 lip 2013, 20:51
kroczu sie nie wypowiem, bo to juz zbyt intymne, zeby na publicznym forum od tak walic z tym

Myślę że forum czy nie forum, nie dobrze jak Ci krocze wali ;)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez ania_taka 29 lip 2013, 20:55
Mushroom napisał(a):
kroczu sie nie wypowiem, bo to juz zbyt intymne, zeby na publicznym forum od tak walic z tym

Myślę że forum czy nie forum, nie dobrze jak Ci krocze wali ;)

hahaha dobre, dobre Mush :)

przez Kalebx3 29 lip 2013, 21:04
Dla kobiet ZAPACH ( ten w pocie przede wszystkim ) faceta jest najważniejszy . Fizycznie facet może się podobać , być pociągający ,ale to nie to glownie decyduje czy kobieta rozłoży przed nim kolana. Zapach , feromony i możecie sobie tu mówić o tęgich owlosionych klatach ,,, i tak będziecie zdeterminowane zapachem faceta. Potem jak już to zajarzy w ruch idzie inteligencja faceta , przede wszystkim gadulec , zdodnie z zasadą " przez uszko do łożka" .
My faceci jesteśmy wzrokowcami. Konsekwencje tego niech każdy sobie sam wyobrazi ( jak umie).
Jednak często mnie zastanawia to , czy te internetowe podniety maja rację bytu ( bez zapachu a , jedynie ze zdjęć)i na ile to sie może sprawdzić przy pierwszym spotkaniu w realu.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez poem 29 lip 2013, 21:11
Zaznaczyłam początkowo prawie wszystkie opcje. Bo ja patrzę na całokształt. Ale musiałam wybrać kilka.
No i tak trochę odpowiadając Kalebx3, rzeczywiście po zdjęciach można niewiele stwierdzić. Nawet jeśli chodzi o zwykłe lubienie kogoś, czasem poznanie tej osoby zmienia tak wiele.

przez ania_taka 29 lip 2013, 21:12
Kalebx3, feromony męskie jak najbardziej działają na kobiety, tak jak damskie na facetów. Ale te feromony jak sam stwierdziłeś, mogą tylko prowadzic do łóżka. W prawdziwym związku nie tylko o to chodzi. I tak na prawdę, te rozmowy czy na formu, czy na chatach pozwalają sie poznać, najpierw dowiedziec się czegoś więcej o drugiej osobie, zamiast najpierw sprawdzic czy jest dobra/y w łóżku.
Sądze że prędzej para która zaczęła od łóżka może się rozgonic niz ta, która najpierw poznała się inaczej, swoje zainteresowania, pasje, wady, problemy.

przez rotten soul 29 lip 2013, 21:15
anonus,
Mushroom, słusznie zauważył, to nie dobrze.
To jak już będziesz golił pachy i klatę, to zahacz o to nieszczęsne krocze i też je ogól. I umyj, żeby nie waliło. :mrgreen:

Widzę, że któraś z Pań wybrała blizny, nie spodziewałem się, że w ogóle ktoś to zaznaczy. Do końca nie wiem czy, zostało to zakreślone, bo lubicie jakieś blizny u facetów, bo dodają im męskości czy zwracacie uwagę, żeby ich nie było. Do wszystkich facetów, którzy mają krzywe bądź krótkie nogi: nie przejmujcie się, najnowsze badania mówią, że jest to nieważne dla większości kobiet ;) . Z tego co widać najważniejsza poczciwa i niebrzydka gęba, maślany wzrok i w miarę niepoobgryzane paznokcie ;)
rotten soul

przez Kalebx3 29 lip 2013, 21:16
No i tak trochę odpowiadając Kalebx3, rzeczywiście po zdjęciach można niewiele stwierdzić. Nawet jeśli chodzi o zwykłe lubienie kogoś, czasem poznanie tej osoby zmienia tak wiele.

Dla faceta bynajmniej zdjęcia sa podstawą , najlepiej skąpo ubranej dziewczyny ;) , zresztamoże być i naga , nie zaszkodzi. A dla kobiet nie wiem na ile to i jak bardzo ma znaczenie. Wiadomo ,że szanse rosna jak się jest przystojnym i bogatym ,w dodatku ze sprzetem jak James Bond i możliwościami nie do przecenienie . No ale zdarzają się takie kurduple ,brzydcy , biedni ( acz wydagani) w dodatku małomądrzy , a dziewczynę maja w miarę nawet ładne.

przez anonus 29 lip 2013, 21:18
Mushroom, rotten soul, hahahaha, nie to mialem na mysli, ale sprawdze, momencik! <wacha, nioch, nioch>, hej! z kroczem jest OK! :mrgreen:

-- 29 lip 2013, 21:22 --

rotten soul, a, i pachy gole :P
anonus

przez Candy14 29 lip 2013, 21:22
Kalebx3, slusznie zauwazyles.. zapach jest bardzo wazny. Łacznie z zapachem wydzielin. Nie wiem dlaczego zapach np. spermy jest u jednego faceta odrzucajacy a u drugiego podniecajacy. Pewnie jak mowisz chodzi o feromony

-- 29 lip 2013, 21:24 --

Ale te feromony jak sam stwierdziłeś, mogą tylko prowadzic do łóżka. W prawdziwym związku nie tylko o to chodzi

ale jednak jest istotne.. nie bedzie zwiazku z kims kto ma swietne wnetrze a fizycznie nas odrzuca
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Kalebx3 29 lip 2013, 21:25
I tak na prawdę, te rozmowy czy na formu, czy na chatach pozwalają sie poznać, najpierw dowiedziec się czegoś więcej o drugiej osobie

Uwierz mi jakbym miał coś takiego teraz robić,chyba bym odpadł z gry. Wolałbym poznać jakąś dziolchę ( mam żonę) na ulicy niz całe to szmuglowanie siebie . Jak widze moja siorę jak na tych czatach rozmowy wieczne prowadzi,,, zbiera mnie na wymioty. Co tydzień inny gutek ,a spotka się z jakim raz na miesiąc . Chyba juz to polubiła ,sztuka dla sztuki.
Wolę zapach kobiety na ulicy ... ;)

przez ania_taka 29 lip 2013, 21:30
Kalebx3, no ja też ogólnie wolę poznawać osobiscie, ale te czasty tak szybko do przodu ruszają... ze wkrótce poznawainie sie tylko przez internet stanie sie codzienościa...

Sortuj wg