Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

- Wzrost
41
10%

- Oczy
49
13%

- Włosy
29
7%

- Ramiona
16
4%

- Dłonie
28
7%

- Nogi
2
1%

- Tyłek
17
4%

- Penis
10
3%

- Tors
8
2%

- Uśmiech (usta,zęby)
39
10%

- Twarz (ogólnie)
57
15%

- Plecy
3
1%

- Brzuch
13
3%

- Stopy
4
1%

- Sposób chodzenia
11
3%

- Ubiór
36
9%

- Skóra (cera, karnacja)
11
3%

- Tatuaże
8
2%

- Piercing
2
1%

- Blizny
7
2%

Liczba głosów : 391

przez Gods Top 10 05 sie 2013, 20:36
rotten soul, nikt nie neguje, że udany związek dodaje skrzydeł. Ale jeśli związek jest jedyną nadzieją, a coś w tym związku zaczyna się psuć (a prędzej czy później w relacjach międzyludzkich pojawiają się kłopoty), to zdaje się, jakby całe życie runęło... i co wtedy?
Dlatego pojawiają się tak Cię drażniące wypowiedzi, by swoje życie opierać nie tylko na relacji z bliską osobą (która jest bardzo ważna), ale by również mieć inne 'filary' w życiu. Bo gdy życie opiera się na jednym, dwóch filarach, strasznie łatwo może się zawalić. Gdy opiera się na wielu filarach, upadek jednego czy dwóch z nich, nie rujnuje wszystkiego. ;)
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez carlosbueno 05 sie 2013, 20:38
ladywind napisał(a):rotten soul, te statystyki to lipa dokladnie . Ja bym strzelila że może z 5 procent

a wy znowu o tym introwertyzmie, :mrgreen: to nie jest najważniejszy problem, moja siostra i jej mąż są na pewno bardziej introwertyczni niż ja a jakoś sobie dobrze radzą i w ogóle im to nie przeszkadza, siostrę mimo że mieszka 50 km ode nas widzę 2-3 razy do roku a szwagra może z raz są szczęśliwi sami z sobą i nie potrzebują do tego innych ludzi.
Największy Forumowy Maruda

przez rotten soul 05 sie 2013, 20:38
socorro,
że moja teraźniejsza samotność nie jest niczym złym i doceniam ją.

Bo byłaś w toksycznym związku. Nie dziwię się w cale w takim przypadku.
Przedtem byłaś sama czy nie?
ale jeśli teraz nie mam takiej opcji, to wolę być samotna

No ja też nie ma żadnej opcji. To co mam zrobić, odpuścić, czy szukać takiej możliwości? Dla mnie wybór jest prosty.
to wolę być samotna i sama niż samotna albo nieszczęśliwa w związku.

Z dwojga złego też wolałbym być sam zamiast męczarni z kobietą z innej bajki niż moja. Po cholerę byłby mi taki związek?
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 05 sie 2013, 20:42
carlosbueno, znam przykład Twojej siostry ,znam też Ciebie . Wnioski nasuwają się więc same ,jedni czują się z tym dobrze ,a drudzy nie i mają potrzebę aby o tym napisać .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez khaleesi 05 sie 2013, 20:45
a jeszcze inni czują się zle i nie chcą o tym pisać :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez carlosbueno 05 sie 2013, 20:47
ladywind, no właśnie dlatego introwertyzm jest cechą drugorzędna wobec zaburzeń psychicznych. Osoba która źle się czuję z introwertyzmem być może jest ukrytym ekstrawertykiem, któremu różne problemy nie dają się rozwinąć i każą prowadzić życie skrajnie introwertyczne. Ja takie prowadzę a jestem bardzo łagodnym introwertykiem albo kimś na pograniczu, bo ekstrawertykiem też nie jestem.

przez ladywind 05 sie 2013, 20:48
psyche. napisał(a):a jeszcze inni czują się zle i nie chcą o tym pisać :roll:

Nikt im nie i broni :roll:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez socorro 05 sie 2013, 20:51
ja prowadzę zycie skrajnego odlutka np. ale z wyboru nie przymusu

odludka chyba?

psyche., z wyboru? :shock: a czemu tak ? ;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ladywind 05 sie 2013, 20:52
carlosbueno, nie sądzę by można było być ukrytym ekxtrasertykiem w samopoczuciu skrajnie introwertycznym skoro rodzina otoczenie dawało sygnały że się jest innym i na siłę tak było u mnie ,naklanialo się do zmian w stronę ekstra zamiast zaakceptować

przez khaleesi 05 sie 2013, 20:53
socorro, ta odludka :oops: bo jestem dziwna? :?
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez carlosbueno 05 sie 2013, 20:57
ladywind napisał(a):carlosbueno, nie sądzę by można było być ukrytym ekxtrasertykiem w samopoczuciu skrajnie introwertycznym skoro rodzina otoczenie dawało sygnały że się jest innym i na siłę tak było u mnie ,naklanialo się do zmian w stronę ekstra zamiast zaakceptować

Nie twierdzę że jesteś ekstrawertykiem, ale skupianie się na tym że źródłem naszych problemów jest introwertyzm jest błędne trzeba to zaakceptować że nigdy nie będziemy błyszczeć w grupie, czy mieć setki znajomych i zagadywać każdą napotkaną osobę. Ja mam oprócz mamy która jest taka mieszana, resztę rodziny intro i to nawet bardziej niż ja i nie odczuwałem nigdy swojej inności w tej kwestii.

przez rotten soul 05 sie 2013, 20:59
Gods Top 10,
carlosbueno,
Nie chce mi się już po raz setny tłumaczyć czemu chce mieć dziewczynę, czemu to ma być introwertyczka i czemu to jest dla mnie to tak cholernie ważne. Nie oczekuję od Was zrozumienia, bo macie inny charakter, potrzeby i marzenia oraz inny bagaż doświadczeń.

Lepiej już wrócić do tematu.
rotten soul

przez khaleesi 05 sie 2013, 21:00
carlosbueno, ja od dziecka byłam już odludkiem wiem co piszesz. Introwertyk nie jestem tylko melancholik a też najchętniej siedzę w czterech ścianach, na forum się ukrywam żeby przypadkiem ktoś kto się w ogóle nie udziela na forum nie napisał. Każdą rozmowę z obcą osobą przezywam więc to nie tak, ze introwertycy mają najgorzej.

-- 05 sie 2013, 21:04 --

rotten soul, dla mnie introwertyk to przede wszystkim osoba bardzo zamknieta w sobie, nie okazująca emocji cięzko powiedziec to o Tobie ;)
Mistrz Avatara

przez ladywind 05 sie 2013, 21:04
carlosbueno, to że nie masz z tym problemu to tylko się cieszyć :-) ja nie twierdzę że nie
Introwertyzm jest tylko i wylacznie źródłem cierpienia , bardziej mam na myśli to że zestaw chorób czy zaburzeń psychicznych u introwertykow działa bardzo destrukcjin8 i ciężej znaleść w sobie siłę by się podnieść z upadku niz ekstrawertykom którzy ppoleca do znajomych wyrzucą problem z siebie i poczują się lzej . My do kogo mamy iść pogadać ,do drzewa

Sortuj wg