Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

- Wzrost
41
10%

- Oczy
49
13%

- Włosy
29
7%

- Ramiona
16
4%

- Dłonie
28
7%

- Nogi
2
1%

- Tyłek
17
4%

- Penis
10
3%

- Tors
8
2%

- Uśmiech (usta,zęby)
39
10%

- Twarz (ogólnie)
57
15%

- Plecy
3
1%

- Brzuch
13
3%

- Stopy
4
1%

- Sposób chodzenia
11
3%

- Ubiór
36
9%

- Skóra (cera, karnacja)
11
3%

- Tatuaże
8
2%

- Piercing
2
1%

- Blizny
7
2%

Liczba głosów : 391

przez carlosbueno 05 sie 2013, 17:36
rotten soul, Ja mogę Cie pocieszyć jestem 2 lata dłużej sam i chyba nawet się nie nadaje do związku, co tu dużo mówić nie nadaje się do życia. Wszyscy którzy tu myślicie że gorszych od was nie ma uświadamiam że są, to zawsze będę ja we własnej osobie, niedościgniony w swej ułomności mesjasz beznadziei , o kurde to zabrzmiało jak kazanie na górze. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez monk.2000 05 sie 2013, 17:37
rotten soul, no i dobrze, że nie zagłuszasz. Może dlatego, że już dłużej się nie da. To tak zwane dno, gdy sprawdzone tricki nie działają: zapijanie, gry, pracoholizm. Nagle przestają się sprawdzać i nie wiadomo co dalej. Doświadczyłem. :)

A w grę mogę jakąś zagrać, szachy?
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez khaleesi 05 sie 2013, 17:50
rotten soul napisał(a):
że któraś kobieta zostanie oczarowana tym błyskiem w Twoim oku,

Myślę, że takie coś jest akurat na jednym z ostatnich miejsc, w cechach dzięki, którym wzbudziłbym zianteresowanie jakiejś odważnej dziewczyny.

Zawsze pozostaje mętne spojrzenie. No widzisz patrz Carlos ma jeszcze gorzej.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rotten soul 05 sie 2013, 17:50
carlosbueno,
Równanie w dół nigdy mnie nie pocieszało. Zawsze patrzę w górę z zazdrością, a czasami zawiścią. Nie umiem inaczej.
W ogóle nie rozumiem idei pocieszania. Nie lubię tego i nie bardzo rozumiem. Zawsze źle to odbierałem, bo wydawało mi się, że pocieszającym mnie ludziom nie zależało na poprawie mego nastroju i rzeczowemu doradzeniu mi czegoś, tylko na tym, żebym przestał zamulać, bo sami źle się czuli wtedy w moim towarzystwie, gdyż psułem im humor i przyjemną atmosferę. Po za tym jakie są pozytywy pocieszania? Żadne. Kiepski nastrój ani problemy, nie znikną bo ktoś ci powie, że będzie dobrze, więc to dla mnie tylko forma grzeczności, zwykły farmazon czy konwenans. Jak zwał tak zwał, mnie to nie pomaga, tylko drażni.

no i dobrze, że nie zagłuszasz. Może dlatego, że już dłużej się nie da

Też tak sądzę. Przekroczyłem już i tak wszelkie limity, cierpliwość mi się skończyła i zwyczajnie pragnę zmian, tyle że, nie mogę odżałować, że tak późno się ocknąłem z tego letargu. Pięć lat temu byłem znacznie mniej zdziwaczały i łatwiej by mi było się ogarnąć niż teraz. Cóż, pozostaje dużo dające plucie sobie w brodę.

W szachy grać nie umiem.
rotten soul

przez Gods Top 10 05 sie 2013, 17:58
rotten soul, opisując siebie, napisałeś kim byłeś, a kim już nie jesteś. Może warto spróbować czegoś nowego, by znaleźć nowe, 'zdrowe' pasje w życiu? Jest mnóstwo zainteresowań, których nie próbowałeś, a któreś z nich na pewno dostarczą Ci 'powera' do życia. :yeah:
To może być niezły początek... tylko zacznij. ;)
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez carlosbueno 05 sie 2013, 17:58
Mnie to moja matka pocieszyła jak powiedziała że znajomych syn, ma 4- kę dzieci każde z inną i nie płaci na nie alimenty( robią to jego rodzice) a siedzi w Holandii i nic nie przesyła, zawsze to jakieś pocieszenie ale nie do takich winniśmy się przyrównywać tylko do takich co w wieku 25 lat wybudowali własnoręcznie wille i mają żony i dzieci( połowa moich kuzynów). A w ogóle to do nikogo się nie powinno porównywać bo to sprzeczne z podwalinami psychoterapii.

przez monk.2000 05 sie 2013, 18:00
rotten soul, ja cenię szachy, bo to gra z wiekową tradycję. Każdy może wymyślić podobną grę. Ale sekret polega na krwi szachistów przelanej na szachownicy. To uświęcona ziemia. :pirate:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez khaleesi 05 sie 2013, 18:01
monk.2000, szachy/warcaby są the best 8)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez carlosbueno 05 sie 2013, 18:06
Mnie ojciec obrzydził szachy bo w wieku paru lat chciał ze mnie zrobić mistrza szachowego( jego niespełnione ambicje) i za każdym moim błędem wydzierał się w niebogłosy że nie myślę i błędy robię, efekt za bardzo ich nie lubię, choć znam ruchy, w życiu z nikim w szachy nie wygrałem, chyba raz zremisowałem ale upośled ze mnie o tym każdy wie. To samo było z bieganiem też nie lubię tego bo byłem wiecznie namawiany i nie spełniłem pokładanych nadziei wielkiego biegacza, bo talent ze mnie był marny mimo że ostro trenowałem.

przez rotten soul 05 sie 2013, 18:10
Gods Top 10,
Nie pasji szukam w życiu. Tylko człowieka.
Po za tym nie wiem jak się szuka pasji. Zawsze same mnie znajdowały, ja ich nie szukałem.

carlosbueno,
co w wieku 25 lat wybudowali własnoręcznie wille i mają żony i dzieci

Akurat takich marzeń nie mam. Nie imponuje mi to. Moje potrzeby są jednak sporo inne.
A w ogóle to do nikogo się nie powinno porównywać bo to sprzeczne z podwalinami psychoterapii.

Mojej matce przydałaby się taka wiedza jakieś 20 lat temu, kiedy to zaczęła mnie bezlitośnie i jak najbardziej negatywnie porównywać z innymi rówieśnikami.

monk.2000,
Nie powiedziałem, że nie cenię, po prostu nie umiem grać.
rotten soul

przez socorro 05 sie 2013, 18:12
rotten soul napisał(a):W sumie to ciężko powiedzieć od kiedy. Chyba jednak od bardzo dawna tylko kiedyś to uczucie zagłuszałem, narkotykami, grami i filmami. Teraz jestem cały czas trzeźwy, nie gram prawie w ogóle i niezmiernie rzadko oglądam filmy, więc samotność daje we znaki dużo bardziej niż kiedyś, po prostu nie ma czym jej zagłuszyć. Praca pomaga, ale teraz mam urlop, więc pewnie dlatego wpadłem w ten grobowy nastrój.

Wydaje mi się, że teraz zagłuszasz ją intensywnym udzielaniem się tu na forum- stąd taka liczba postów ;)

Sądzę też, że Twoim problemem jest to, że cały czas tak na siłę starasz się zagłuszyć samotność, zawsze musi być coś, co odciągnie Twoje myśli od tej najgorszej, że jesteś sam- narkotyki, gry, filmy, praca. To normalny, częsty mechanizm obronny, który występuje u większości ludzi na nerwicy. Wiesz gdzie jest tu haczyk? że nie cieszysz się z żadnej z tych rzeczy tylko dlatego, że robisz je po to żeby nie czuć się samotnym, żeby przez chwilę nie myśleć, żeby skupić się na czymś innym poza tym, że jesteś sam.

Dlatego sądzę, że sporo racji ma Gods Top 10. Bo kiedy znajdziesz jakąś rzecz, którą będziesz robił PO PROSTU, ot tak, a nie dlatego, żeby nie czuć się samotnym- to wtedy wiele rzeczy wyjaśni się i przekonasz się o co nam chodzi 8) Bo to też jest kwestia doświadczeń osobistych. i, być może, czasu.

Cytuj:
że któraś kobieta zostanie oczarowana tym błyskiem w Twoim oku,

Myślę, że takie coś jest akurat na jednym z ostatnich miejsc, w cechach dzięki, którym wzbudziłbym zianteresowanie jakiejś odważnej dziewczyny.

Ja akurat właśnie zwróciłam uwagę na te Twoje ciepłe oczyska :twisted:
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carlosbueno 05 sie 2013, 18:14
carlosbueno,
Cytuj:
co w wieku 25 lat wybudowali własnoręcznie wille i mają żony i dzieci

Akurat takich marzeń nie mam. Nie imponuje mi to. Moje potrzeby są jednak sporo inne.

a ja tym słyszę od 10 lat co prawda nie mówi mi matka że taki powienienem być ale zawsze jak przyjeżdża od tych cioc co mają takie dzieci to opowiada jak wspaniale im się żyję, że to złote rączki które wszystko potrafią itd. od razu wtedy wychodzę a z kuzynami nie utrzymuje relacji od kilkunastu lat kto by się z takim nieduacznikiem jak ja chciał zadawać.

przez Kalebx3 05 sie 2013, 18:15
Sądzę też, że Twoim problemem jest to, że cały czas tak na siłę starasz się zagłuszyć samotność, zawsze musi być coś, co odciągnie Twoje myśli od tej najgorszej, że jesteś sam- narkotyki, gry, filmy, praca. To normalny, częsty mechanizm obronny, który występuje u większości ludzi na nerwicy. Wiesz gdzie jest tu haczyk? że nie cieszysz się z żadnej z tych rzeczy tylko dlatego, że robisz je po to żeby nie czuć się samotnym, żeby przez chwilę nie myśleć, żeby skupić się na czymś innym poza tym, że jesteś sam.

Dlatego sądzę, że sporo racji ma Gods Top 10. Bo kiedy znajdziesz jakąś rzecz, którą będziesz robił PO PROSTU, ot tak, a nie dlatego, żeby nie czuć się samotnym- to wtedy wiele rzeczy wyjaśni się i przekonasz się o co nam chodzi Bo to też jest kwestia doświadczeń osobistych. i, być może, czasu.

NIE ZYJEMY W IDEALNYM ŚWIECIE ! Czasem nie mamy mocy by nasza orkierstra nie fałszowała. Najważniejsze ,że jeszcze gra a muzycy z tej bajki nie poszli na ostateczny urlop.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez bittersweet 05 sie 2013, 18:20
rotten soul, no i dobrze, że nie zagłuszasz. Może dlatego, że już dłużej się nie da. To tak zwane dno, gdy sprawdzone tricki nie działają: zapijanie, gry, pracoholizm. Nagle przestają się sprawdzać i nie wiadomo co dalej. Doświadczyłem. :)
Podejrzewam, że gdybyście ten czas poświecony na zgałuszanie samotności poświecili na szukanie dziewczyny, to juz dawno problem by znikł ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg