Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

- Wzrost
41
10%

- Oczy
49
13%

- Włosy
29
7%

- Ramiona
16
4%

- Dłonie
28
7%

- Nogi
2
1%

- Tyłek
17
4%

- Penis
10
3%

- Tors
8
2%

- Uśmiech (usta,zęby)
39
10%

- Twarz (ogólnie)
57
15%

- Plecy
3
1%

- Brzuch
13
3%

- Stopy
4
1%

- Sposób chodzenia
11
3%

- Ubiór
36
9%

- Skóra (cera, karnacja)
11
3%

- Tatuaże
8
2%

- Piercing
2
1%

- Blizny
7
2%

Liczba głosów : 391

przez rotten soul 03 sie 2013, 20:24
ania_taka,

Wiem, że chodzi o to trudne do określenia "coś", ale chodziło mi bardziej o wypisanie możliwości poprawy wyglądu tych cech, które cieszą się w tej ankiecie największą popularnością. Zdaję sobie sprawę z różnorodności gustów, ale to nie zmienia faktu, że u niektórych ludzi właśnie w tych cechach zwarte są ich największe wady w wyglądzie i aby je zniwelować, musieliby podjąć, w większości przypadków, dość drastyczne środki, nie mówiąc już o kosztach. Piszę tutaj o takich osobach, którzy wydają się być nieatrakcyjni dla większości populacji i naprawdę mało kto w nich gustuje.
O to mi chodziło mniej więcej.
rotten soul

przez monk.2000 03 sie 2013, 20:34
Jak słucham muzyki cicho to jest fajnie. Ale jakbym puścił na jakimś sprzęcie hi-end i to na wysokiej głośności to nagle przechodzą ciarki. Czyli jednak nawet to "coś" idzie opisać. Tu chodzi o czystość, głębię, moc dźwięku. No i nie bez znaczenia co się puści z odtwarzacza.

Zrobi ktoś analogię do chłopaka?

Ta piosenka może wyrazić ciemną stronę tego co nazywamy miłością zmysłową, polegającą na przywiązaniu (przeważnie) do osoby przeciwnej płci.

Może dlatego nie mam dziewczyny. To ma niekiedy zbyt niszczycielską siłę.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez carlosbueno 03 sie 2013, 20:39
Widać że naszym forumowym paniom ani szeroka klata i wielkie bicepsy, tudzież modna fryzura i tatuaże nie imponują wolą ładną buzie, uśmiech i oczęta, czyli naturalność. ;) No i informacja dla niezbyt twarzowych, niskich i ponurym spojrzeniu że na nic siłownia, fryzjer, solarium i salony piękności bo większość na to nie leci.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ania_taka 03 sie 2013, 20:48
rotten soul, ok, rozumiem i w takim sensie przyznaję rację
monk.2000, no ja jednak nie porównywałabym tego czegoś przy słuchaniu muzyki z tym CZYMŚ, co dostrzegamy w płci przeciwnej

a tak na marginesie - podobno i tak głowną role odgrywają feromony. Zdarza się że mamy jakiś typ urody partnera a ostatecznie wiążemy się z kimś całkowicie od tego wizerunku odbiegającego ;)

przez monk.2000 03 sie 2013, 20:50
carlosbueno, :smile:
Ja siedziałem w temacie za czasów mojego PUA-szabadabada.
Tam eksperci też wyjaśniali, że dziewczyny nie "lecą" na stereotypy, ale szukają tego jednego. Oczywiście chłopcy próbują wybić z głowy pewne wyobrażenie i w ten sposób wyzwolić adepta by był sobą i wykrzesał swoje pozytywne cechy. :) To jak to osiągnie ma znaczenie drugorzędne, ważne by nie robić tego by się podlizać płci przeciwnej. Takie coś określa się jako postawę "needy". Chcesz mieć dziewczynę, naucz się żyć bez niej. Ona nie ma być środkiem do twojego szczęścia.

itd. itd.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez rotten soul 04 sie 2013, 00:55
monk.2000,
Chcesz mieć dziewczynę, naucz się żyć bez niej.

Nigdy nie rozumiałem takich sprzeczności. To są te rewelacje PUA? Dobrze, że byłem zbyt leniwy i sceptyczny, żeby przejrzeć te szkolenia. Widzę, że nic nie straciłem.
rotten soul

przez _ewa_ 05 sie 2013, 14:11
Przede wszystkim oczy ,głębokie spojrzenie , dłonie ,pełne usta.
Nie podobają mi się zbyt przypakowani mężczyźni.
Yesterday is history .. Tomorrow's a mystery

http://www.youtube.com/watch?v=sV4_wHvP7b8

przez Candy14 05 sie 2013, 14:14
Nigdy nie rozumiałem takich sprzeczności.

To wcale nie sprzecznosc. Ludzie ktorezy nie umieja zyc sami ze soba tym bardziej nie beda umieli zyc z kims
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez rotten soul 05 sie 2013, 16:37
Candy14,
Jak już żyję 31 lat w tym sam prawie 16 (bo zwykle w tym wieku lub coś około ludzie zaczynają tworzyć pierwsze związki - moich technicznych pseudo związków nie liczę) to znaczy, że umiem żyć sam ze sobą czy nie? Co to w ogóle znaczy, bo ze mnie żaden filozof i potrafię zrozumieć tylko konkrety?
rotten soul

przez Candy14 05 sie 2013, 16:40
rotten soul, nie wiem czy dobrze Ci samemu ze soba wiec trudno mi powiedziec
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez rotten soul 05 sie 2013, 16:59
Candy14,
Oczywiście, że źle (tyle razy o tym płakałem tutaj, że myślałem, że stali użytkownicy to wiedzą), ale czy to oznacza, że nie umiem żyć sam ze sobą? Czy to, że jestem zdecydowanie za długo sam ze sobą?
rotten soul

przez socorro 05 sie 2013, 17:06
rotten soul, a od kiedy samotność jest dla Ciebie uciążliwa? od zawsze?
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Gods Top 10 05 sie 2013, 17:09
rotten soul, myślę, że zarówno Candy14, jak i monk.2000'owi chodzi o to, że jeśli samemu nie jest się szczęśliwym, jeśli człowiek nie jest interesujący sam dla siebie, to trudniej mu znaleźć partnera/partnerkę na stałe.
Rób to, co lubisz, co jest Twoją pasją, bądź sobą, bądź szczęśliwy 'na własny rachunek'. Wtedy zwiększysz swoją szansę na to, że któraś kobieta zostanie oczarowana tym błyskiem w Twoim oku, który masz, gdy żyjesz swoją pasją. ;)
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez rotten soul 05 sie 2013, 17:23
W sumie to ciężko powiedzieć od kiedy. Chyba jednak od bardzo dawna tylko kiedyś to uczucie zagłuszałem, narkotykami, grami i filmami. Teraz jestem cały czas trzeźwy, nie gram prawie w ogóle i niezmiernie rzadko oglądam filmy, więc samotność daje we znaki dużo bardziej niż kiedyś, po prostu nie ma czym jej zagłuszyć. Praca pomaga, ale teraz mam urlop, więc pewnie dlatego wpadłem w ten grobowy nastrój.

-- 05 sie 2013, 17:34 --

rotten soul, myślę, że zarówno Candy14, jak i monk.2000'owi chodzi o to, że jeśli samemu nie jest się szczęśliwym, jeśli człowiek nie jest interesujący sam dla siebie, to trudniej mu znaleźć partnera/partnerkę na stałe.

No to wygląda na to, że nie mam co szukać. Jestem z góry na przegranej pozycji. Nie jestem szczęśliwy będąc samemu, w dzieciństwie chyba byłem ostatni miałem styczność z tym stanem/uczuciem. Po za tym ciężko być interesującym sam dla siebie, bo niby dlaczego miałbym być. Teraz powinienem pojechać o sobie bezlitośnie, żeby wyjaśnić czemu się za takiego uważam, ale nie zrobię tego bo wydaje mi się to nierozsądne.

Rób to, co lubisz, co jest Twoją pasją, bądź sobą, bądź szczęśliwy 'na własny rachunek'.

Nie bardzo mogę, bo moją "pasją" było ćpanie, czemu oddawałem się bez reszty. Inne prawdziwe zainteresowanie przygasły bardzo mocno (wymieniłem je wyżej socorro) i już mnie w ogóle nie cieszą.
bądź sobą, bądź szczęśliwy 'na własny rachunek

Nie da rady. Być sobą mogę tylko tutaj, a szczęście na własny rachunek to fikcja.
że któraś kobieta zostanie oczarowana tym błyskiem w Twoim oku,

Myślę, że takie coś jest akurat na jednym z ostatnich miejsc, w cechach dzięki, którym wzbudziłbym zianteresowanie jakiejś odważnej dziewczyny.
rotten soul

Sortuj wg