Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

- Wzrost
41
10%

- Oczy
49
13%

- Włosy
29
7%

- Ramiona
16
4%

- Dłonie
28
7%

- Nogi
2
1%

- Tyłek
17
4%

- Penis
10
3%

- Tors
8
2%

- Uśmiech (usta,zęby)
39
10%

- Twarz (ogólnie)
57
15%

- Plecy
3
1%

- Brzuch
13
3%

- Stopy
4
1%

- Sposób chodzenia
11
3%

- Ubiór
36
9%

- Skóra (cera, karnacja)
11
3%

- Tatuaże
8
2%

- Piercing
2
1%

- Blizny
7
2%

Liczba głosów : 391

przez bittersweet 01 sie 2013, 12:25
Ja kiedys spotkałam na swojej drodze kogoś z osobowością paranoidalną i pod wzgledem kontaktów interpersonalnych to była dla mnie najgorsza wersja z mozliwych. Nie dalo się z nią wytrzymać, zreszta ona sama zrywała kontakty z wszystkimi, oskarzając KAŻDEGO o spiski, kradzieże, próby gwałtu i tym podobne farmazony. Zreszta była bardzo przekonujaca w swoich opowieściach, przeciez we wszystko wierzyła :bezradny:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez ladywind 01 sie 2013, 12:25
na_leśnik napisał(a):rotten soul, nie chodziło o pocieszanie, tylko wykazanie że ladywind przesadziła nieco w swojej ocenie.
Chodziło dokładnie o zdanie:
Tysiąckrotnie wolałabym mieć osobowość schizotypową schizoidalną , bo one też wiążą sie z introwertyzmem ale nie intro i nn :shock: :shock:

Może troche przesadziłam, jednakże dalej będe twierdzić że połączenie introwertyzmu z nerwicą natręctw jest bardzo negatywną i wyniszczającą mieszanką.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez khaleesi 01 sie 2013, 12:28
ladywind, a ja mam wszystko to co opisałaś jako druga wojna światowa tyle, że o tym w kółko nie pisze bo jestem również melancholikiem i zamknięta w sobie. Wolę sarkastycznie pożartować niz pisać i wywnętrzać się z wszystkich problemów tutaj na forum co nie oznacza, ze te problemy nie występuja u mnie.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rotten soul 01 sie 2013, 12:31
I tak z wyglądu facetów zeszliśmy na osobowość i nasze zaburzenia. Epidemia offtopów nadal szaleje ;)
rotten soul

przez ladywind 01 sie 2013, 12:33
psyche. napisał(a):
ladywind napisał(a):Osobowość anankastyczna i nn to jak druga wojna światowa ;) Ale są przypadki takich osobowosci, którzy zakładają rodziny i zbytnio im to zaburzenie nie przeszkadza w pełnianiu ról społecznch, dodam że niektórzy tego nie leczą.

Ja to mam plus melancholik ze mnie więc już powinnam się do reszty załamać. Zalezy jaka też NN ja mam bardzo rozwinięty poziom zaburzenia

Dlatego mocno współczuje Tobie, sobie i nam podobnym ludziom, którzy każdego dnia muszą zmagać się właściwie sami ze sobą.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez anonus 01 sie 2013, 12:37
rotten soul, oj tam, dzial offtop to i poofftopowac w offtopie mozna :P
psyche., wspolczuje Ci, bo sam wiem, co to NN. Co prawda mam ja okolo roku i udalo mi sie juz zwalczyc wiekszosc symptomow, sam tez przezwyciezylem jej apogeum bez lekow, bez terapii (na to tez przyszedl czas :P ), to wiem, jak to jest jak jest naprawde zle. Czlowiek sie budzi i nie chce z lozka wstawac, bo tyle leku go ogarnia, ze szok.
anonus

przez ladywind 01 sie 2013, 12:39
psyche. napisał(a):ladywind, a ja mam wszystko to co opisałaś jako druga wojna światowa tyle, że o tym w kółko nie pisze bo jestem również melancholikiem i zamknięta w sobie. Wolę sarkastycznie pożartować niz pisać i wywnętrzać się z wszystkich problemów tutaj na forum co nie oznacza, ze te problemy nie występuja u mnie.

Rozumiem Twoje podejscie . Ktoś mi kiedyś powiedział, że jestem wylewna, stąd jak dopada mnie zły nastrój, piszę o tym.
Jest to swego rodzaju wyrzucenie tego, co mnie boli na zewnątrz, podzielenie się swoimi problemami z jakaś nutką świadomości, że na chwile to ulży, ale tak naprawde g...no tam jest ulga, częsciej większy dołek .
Uświadomiłaś mi że być może za bardzo się obnażam swoją chorobą, ale z drugiej strony znów powinnam się jeszcze mocniej zamknąć w sobie :bezradny:

-- 01 sie 2013, 11:40 --

anonus, a mnie nie współczujesz :P żarcik ;)

przez anonus 01 sie 2013, 12:41
ladywind, a oczywiscie, ze wspolczuje! wybacz :P
anonus

przez ladywind 01 sie 2013, 12:42
rotten soul napisał(a):I tak z wyglądu facetów zeszliśmy na osobowość i nasze zaburzenia. Epidemia offtopów nadal szaleje ;)

Tu na forum mamy mase mistrzów offtopowania :mrgreen:

przez anonus 01 sie 2013, 12:46
ladywind, a moderatorzy to dali sobie spokoj z czyszczeniem tematow z OT, bo musieliby z 50% forum wyczyscic :lol:
anonus

przez na_leśnik 01 sie 2013, 12:48
Dobry offtop nie jest zły ;)
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez ladywind 01 sie 2013, 12:50
anonus napisał(a):ladywind, a oczywiscie, ze wspolczuje! wybacz :P

a spróbowałbyś nie :P

przez rotten soul 02 sie 2013, 23:15
Teraz się zorientowałem, że w pierwszej piątce są cechy niestety dla nas niezmienialne, z którymi praktycznie przeciętnie zarabiający facet może g..wno zrobić. Jeśli u kogoś z tymi cechami naprawdę lipa, to ma nieciekawie i naprawdę będzie się musiał napracować i nadrabiać osobowością, żeby zrobić dobre pierwsze wrażenie.

Twarz (ogólnie) - tutaj wizerunek mogą zmienić jakieś sztuczki z zarostem (jeśli się ma odpowiedni), wszak zasłoni większą część pyska, na resztę pomoże tylko chirurg plastyczny (o ile jest, aż tak źle)
Wzrost - tu dupa totalna, owszem są zabiegi wydłużające, ale tak naprawdę totalni desperaci by się na to zdecydowali (parę centymetrów chyba nie jest warte takiego poświęcenia)
Oczy - w grę wchodzi tylko zmian koloru (szkła kontaktowe) głębi ani całej trudnej do określenia reszty sobie nie zmienimy. Kobiety mają trochę lepiej (makijaż)
Uśmiech - jest specyficzny i tego też raczej nikt nie zmodyfikuje (chyba że znowu chirurg w kroczy, choć przecież uśmiech to nie tylko usta, śmiejemy się całą twarzą), jedynie modernizacja ząbków daje nam spore pole do popisu i powoduje konkretny drenaż kieszeni ;)
Ubiór - jedyna "cecha" bez ograniczeń (prawie - budżet) więc nad tym można trochę popracować i nawet trzeba
rotten soul

przez ania_taka 03 sie 2013, 07:05
rotten soul, coś mi kurde cytowanie zaszwankowało więc tak odpowiem:
TWARZ - tutaj te ogólne wrażenie się liczy, więc nie chodzi o to że mamy jakies wybrażenie jedno i taki facet byś powinien, ile ludzi tyle gustów, jedna lubi zarost inna nie, jednej nos duży przeszkadza, innej, nie ... to ogólne wrażenie tylko trochę ma coś wspólnego z urodą - mi moze się twarz jednego faceta podobac a koleżanka powie ze to burak :P
WZROST - hmmm tutaj dla przykładu przy moich 158 centymetrach nie potrzeba wielkoluda :) wiec to tez zdecydowanie zalezy od gustu
OCZY - tak racja, my możemy się upiększyć, ale przez to po części Was oszukujemy, my parząc na faceta od razu widzimy jego prawdziwe oblicze, a Wy? baaardzo prosty i zyciowy przykład - ja uwielbiam kreski i tusz do rzęs - to nadaje wyrazu moim oczom i twarzy, ale jako blondynka po zmyciu makijazu wyglądam baaardzo niewyraznie, sama sobie sie nie podobam.... a jeżeli chodzi o głębię spojrzenia - tutaj chodzi o to JAK patrzysz, dłużej zatrzymany wzrok na czyichś oczach, takie wpatrywanie się, cóż, ciarki może wywołać :) i to jest ta głębia
UŚMIECH - tutaj to samo, ile ludzi tyle gustów - a jeżeli chodzi o ząbki które są w sumie najważniejszym elementem uśmiechu - to i my kobiety mamy nad czym pracować, sądzę poza tym że mimo wszystko ten uśmiech tak po prostu jest inny gdy patrzysz na kobietę która Ci się podoba, a inaczej jak patrzysz na kumpla - czyli znowu mowa o tym nieokreślonym CZYMŚ

tak więc nie chodzi tutaj o jakies zmiany tylko nie wiadomo o co - czyli o to COŚ :)

Sortuj wg