Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

- Wzrost
41
10%

- Oczy
49
13%

- Włosy
29
7%

- Ramiona
16
4%

- Dłonie
28
7%

- Nogi
2
1%

- Tyłek
17
4%

- Penis
10
3%

- Tors
8
2%

- Uśmiech (usta,zęby)
39
10%

- Twarz (ogólnie)
57
15%

- Plecy
3
1%

- Brzuch
13
3%

- Stopy
4
1%

- Sposób chodzenia
11
3%

- Ubiór
36
9%

- Skóra (cera, karnacja)
11
3%

- Tatuaże
8
2%

- Piercing
2
1%

- Blizny
7
2%

Liczba głosów : 391

przez ladywind 31 lip 2013, 21:21
rotten soul, każdy inaczej postrzega swoją wolność ,widać jedni czują się z tym dobrze innym będzie przeszkadzać
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez rotten soul 31 lip 2013, 22:05
slow motion,
No nie wiem, jak na razie informacje, które mam o udzielających się użytkowniczkach potwierdzają moją opinię. Ty jesteś tu znacznie dłużej ode mnie, więc pewnie znasz więcej Pań i tym samym, wiesz o większej ilości samotnych.

ladywind,
Masz rację. Jakieś kiedyś tak samo czułem jak silence_sadness ale niepostrzeżenie i całkiem gwałtownie ta wolność zamieniła się w głęboką, okropną samotność, która stała się moim więzieniem, z którego bardzo ciężko uciec.
rotten soul

przez Hans 31 lip 2013, 22:12
rotten soul, ja myślę, że chcąc tego czy nie, przyzwyczajamy się do samotności i im dłużej jesteśmy samotni, tym trudniej będzie zaakceptować intruza w naszym życiu.
Feed your head
Feed your head

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rotten soul 31 lip 2013, 22:22
Hans,
U mnie jest odwrotnie. Samotność staje się coraz cięższą kulą u nogi, rzygam nią i nie chce w swoim życiu, bo jak ostatecznie jej nie zwalczę to doprowadzi mnie ona do upadku.

Masz trochę racji z tą akceptacją "intruza". Mógłbym mieć z tym problem na początku, jako że staż mojego samotnictwa jest "imponująco" długi, ale myślę, że stopniowo z pomocą tej drugiej osoby, dałbym radę zacząć żyć wspólnie. Bardzo bym tego chciał.
rotten soul

przez ladywind 31 lip 2013, 22:28
Hans napisał(a):rotten soul, ja myślę, że chcąc tego czy nie, przyzwyczajamy się do samotności i im dłużej jesteśmy samotni, tym trudniej będzie zaakceptować intruza w naszym życiu.

Ale też im dłużej jesteśmy samotni tym człowiek gnusnieje i żyje w sumie bez celu, z dnia na dzień .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez rotten soul 31 lip 2013, 23:13
ladywind,
Ale też im dłużej jesteśmy samotni tym człowiek gnusnieje i żyje w sumie bez celu, z dnia na dzień .

Jednym słowem WE GE TA CJA
rotten soul

przez anna.anakaia 31 lip 2013, 23:16
ladywind, Żyje się bez celu? Czyli jedynym celem jest znalezienie partnera?
A jak się go już znajdzie to co wtedy, żyjemy tylko dla niego? Jak już go mamy to jesteśmy w 100% spełnieni i pozostaje spokojnie czekać na finał?
Ostatnio edytowano 31 lip 2013, 23:28 przez anna.anakaia, łącznie edytowano 1 raz
anna.anakaia

przez anonus 31 lip 2013, 23:22
anna.anakaia napisał(a):ladywind, Żyje się bez celu? Czyli jedynym celem jest znalezienie partnera?

No wlasnie tez mnie to ciekawi. A ksieza to co? Tez bez celu zyja, bo nie moga miec partnerki (formalnie :p)?
anonus

przez Zupapomidorowa 31 lip 2013, 23:26
Czytam w pewnej psychologicznej książce, że miłość nie jest potrzebna do życia jak powietrze, może być ewentualnie miłym dodatkiem w życiu. Postrzeganie jej jako sensu życia jest niewłaściwe.
Dawniej Luktar

przez buka 31 lip 2013, 23:33
To zapewne mądra książka była,ciekawe tylko czy autor wierzył w to co pisał czy może był tak nieinteresujący ze żadna go nie chaciała :P

przez Zupapomidorowa 31 lip 2013, 23:34
hłe hłe
żółwik buka ;)
Dawniej Luktar

przez rotten soul 01 sie 2013, 00:22
anna.anakaia, anonus,
Nie chce tu odpowiadać za Nią, więc napiszę swoją interpretację.
Czyli jedynym celem jest znalezienie partnera?

Obecnie moim głównym celem w życiu jest znalezienie drugiej połówki. Właśnie tak. Może dla Was się to wydać żałosne, że mam tylko ten jeden cel (wszystkie inne pośrednio prowadzą do tego głównego), i nie będę się Wam zbytnio dziwił, gdyż zrozumieć mnie może tylko facet w podobnym wieku, który była całe swoje młodzieńcze i dorosłe życie sam.
A jak się go już znajdzie to co wtedy, żyjemy tylko dla niego?

Jeśli kiedyś mi się to uda, to wtedy podejrzewam, że pojawią się kolejne jakieś wspólne może, które będę chciał osiągnąć razem z partnerką. Teraz nie mam czego planować, bo zwyczajnie brakuje mi na to ochoty i nie mam motywacji. Życie w pojedynkę już dawno mnie nie zadowala, więc po grzyba mi jakieś inne plany i cele dotyczące samotnego trybu życia.
Jak już go mamy to jesteśmy w 100% spełnieni i pozostaje spokojnie czekać na finał?

W 100% to chyba nikt nie jest spełniony i nigdy nie będzie bo jakby był to mógłby się do grobu położyć bo nic by go już nie czekało oprócz drogi w dół i upadku ze "szczytu spełnienia". Podejrzewam jednak że znalezienie siebie nawzajem dałoby mi dużą dawkę spełnienia jakiej jeszcze w życiu nie doświadczyłem.
A ksieza to co? Tez bez celu zyja, bo nie moga miec partnerki

Ze względu na moją autentyczną nienawiść do kleru i wszystkich religii świata odpuszczę sobie komentarz.
rotten soul

przez anna.anakaia 01 sie 2013, 01:25
Może dla Was się to wydać żałosne, że mam tylko ten jeden cel

Żałosne to nie jest absolutnie. Chęć bycia szczęśliwym nie jest żałosna (a rozumiem, że znalezienie partnerki da Ci szczęście).
Nie wiem jak to jest być samemu całe życie więc nie jestem w stanie zrozumieć jak może wyglądać życie "związkowego samotnika".
Jakoś tak emocjonalnie do tego podchodzę bo mam kumpla, w podobnej sytuacji. I nie kumam czemu dalej kobiety znaleźć nie może. Czytam sobie tu na forum posty panów bez "pary", deklarujących że chcieliby ją posiadać i się zastanawiam, jak to jest, że tylu facetów o intelekcie i emocjonalności młota pneumatycznego ma dziewczyny/żony a ci wrażliwi i niegłupi są sami. Nie rozkminię tego do końca życia.
anna.anakaia

przez rotten soul 01 sie 2013, 02:02
anna.anakaia,
że tylu facetów o intelekcie i emocjonalności młota pneumatycznego ma dziewczyny/żony a ci wrażliwi i niegłupi są sami. Nie rozkminię tego do końca życia.

Zaburzenie Ania, zaburzenia. Plus charakter w moim przypadku. Nieciekawa mieszanka.
rotten soul

Sortuj wg