Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

- Wzrost
41
10%

- Oczy
49
13%

- Włosy
29
7%

- Ramiona
16
4%

- Dłonie
28
7%

- Nogi
2
1%

- Tyłek
17
4%

- Penis
10
3%

- Tors
8
2%

- Uśmiech (usta,zęby)
39
10%

- Twarz (ogólnie)
57
15%

- Plecy
3
1%

- Brzuch
13
3%

- Stopy
4
1%

- Sposób chodzenia
11
3%

- Ubiór
36
9%

- Skóra (cera, karnacja)
11
3%

- Tatuaże
8
2%

- Piercing
2
1%

- Blizny
7
2%

Liczba głosów : 391

przez ladywind 31 lip 2013, 16:48
anna.anakaia, taki cierń oplatający rękę :105: no i te pełne usteczka:)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez rotten soul 31 lip 2013, 16:50
Candy14,
Widziałem go już. Ma fotkę w samych spodenkach w "Ludziach..." . Zdania do końca życia już nie zmienię.

anna.anakaia,
Nie wiem co może być seksownego w bliznach pooperacyjnych. Sam mam 2 takie i nie wygląda to ładnie :( Bliznom też mówię stanowcze nie.
rotten soul

przez Candy14 31 lip 2013, 16:59
rotten soul, dlatego mowie ...kazdemu inna pieszczota :D Mnie sie tatoo Gilemana podobaja
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anonus 31 lip 2013, 17:09
Blizny pooperacyjne? Tez mam jedna na nadgarstku i jest dosyc szpecaca. No i przede wszystkim przypomina mi o wciaz obecnej kontuzji w nadgarstku, z ktora mecze sie juz ponad pol roku :/
anonus

przez rotten soul 31 lip 2013, 17:32
anonus,
Od czego tak kontuzja? :mrgreen: Co za dużo to niezdrowo, wiesz? ;)
rotten soul

przez anonus 31 lip 2013, 17:46
rotten soul, zawody. Pierdyknalem sie na lape podczas gdy adrenalina dzialala wiec nic do zakonczenia zawodow praktycznie nie czulem. Potem bol niemilosierny.
anonus

przez anna.anakaia 31 lip 2013, 17:52
rotten soul napisał(a):[b]anna.anakaia,
Nie wiem co może być seksownego w bliznach pooperacyjnych. Sam mam 2 takie i nie wygląda to ładnie :( Bliznom też mówię stanowcze nie.

Tobie się nie podobają więc zrozumiałe, że nie zobaczysz w nich nic seksownego ;) Dla Ciebie są szpecące, dla mnie piękne. Tak jak Ty reagujesz na widok jakiejś cechy fizycznej, która Ci się podoba u kobiet, ja reaguję na blizny u faceta.
anna.anakaia

przez Hans 31 lip 2013, 17:56
Mam trochę blizn, po operacji, po pobiciu. Potrądzikowe, przez które kiedyś nie spałem po nocach mi się jakoś dziwnie wygoiły, tak, że w zasadzie niewiele widać.
Feed your head
Feed your head

przez rotten soul 31 lip 2013, 17:58
anna.anakaia,

Rozumiem, różne upodobania. Ale dziwię się po prostu, bo blizna to po prostu trwałe uszkodzenie skóry, psujące jej wygląd, a takie rzeczy zwykle wzbudzają niesmak u ludzi, tak jak wszelkie rodzaju krosty, kurzajki i rany. Ale spoko oby takich więcej było jak Ty. Dla mnie dobrze, bo co to za przyjemność będzie dla potencjalnej dziewczyny aby mnie dotknąć albo na mnie patrzeć. Męczyła by się i brzydziła zwyczajnie .Tyle. :roll:
rotten soul

przez anna.anakaia 31 lip 2013, 18:39
rotten soul napisał(a):anna.anakaia,
Ale spoko oby takich więcej było jak Ty.

No byle nie dokładnie takich jak ja bo u mnie popada to w skrajność i np. takie ciało jest wg mnie ładne. Znam tylko jedną dziewczynę o podobnych preferencjach.
Dla mnie dobrze, bo co to za przyjemność będzie dla potencjalnej dziewczyny aby mnie dotknąć albo na mnie patrzeć. Męczyła by się i brzydziła zwyczajnie.

No co Ty, brzydzić się faceta bo ma blizny? To tak jak brzydzić się kogoś bo ma krzywe nogi, dla mnie bez różnicy. Jak jej będzie na Tobie zależało to nie będzie nawet zwracała uwagi na te Twoje 2 blizny :)
anna.anakaia

przez rotten soul 31 lip 2013, 18:58
anna.anakaia,
u mnie popada to w skrajność i np. takie ciało jest wg mnie ładne.

Faktycznie nietypowe masz pojęcie piękności. Chyba bym się poc.. ,(nie, nie, byłbym już pocięty przecież ;) ), jakbym tam wyglądał. Musiałbym coś innego wymyślić, by wyrazić swą frustrację. :D

No co Ty, brzydzić się faceta bo ma blizny?

Nie wiem co w tym dziwnego, tym bardziej przy obecnym kulcie ciała w kulturze masowej.

Jak jej będzie na Tobie zależało to nie będzie nawet zwracała uwagi na te Twoje 2 blizny :)

Zwróci na pewno, tylko jak będzie delikatna to przemilczy i będzie się starała na nie nie patrzeć.
rotten soul

przez anna.anakaia 31 lip 2013, 20:33
Nie wiem co w tym dziwnego, tym bardziej przy obecnym kulcie ciała w kulturze masowej.

Pod warunkiem, że dla dana kobieta kieruje się wizerunkiem kreowanym w mediach. Ale ja tam się nie znam, mnie się inne rzeczy podobają niż w kolorowych pisemkach (tym bardziej, że nie mam do dyspozycji "życiowego fotoszopa" i sobie modyfikować wyglądu innych nie mogę :D).
Zwróci na pewno, tylko jak będzie delikatna to przemilczy i będzie się starała na nie nie patrzeć.

Zauważy - owszem, ale nie oznacza to, że będą jakoś szczególnie zwracały jej uwagę. Przeważnie to dla posiadacza jakiegoś "defektu" urasta on do rangi problemu, a partner w pełni ten "defekt" akceptuje, albo nie ma on najmniejszego znaczenia.
anna.anakaia

przez silence_sadness 31 lip 2013, 20:39
Wzrost - Nie chcę aby chłopak był w moim wzroście albo niższy.. :) Minimum 15cm wyższy..
Oczy - odzwierciedlenie duszy, lubię patrzeć w oczy.. poza tym " Oczy nie kłamią" ..
Twarz - nie musi być piękna ale musi mnie coś w niej pociągać..
Sposób chodzenia - nie lubię gdy chłopak chodzi zgarbiony gdyż sama chodzę prosto..
Ubiór - nie musi być bóg wie jaki, wystarczy aby był schludny i czysty..

To chyba tyle.. :P
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez slow motion 31 lip 2013, 20:40
rotten soul, ja mam duże blizny na kolanach i jakoś mi one w życiu nie przeszkadzają. Nie w wstydzę się ich, a wręcz przypominają mi o tym, że wiele przeszłam i to mnie umacnia.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Sortuj wg