Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

- Wzrost
41
10%

- Oczy
49
13%

- Włosy
29
7%

- Ramiona
16
4%

- Dłonie
28
7%

- Nogi
2
1%

- Tyłek
17
4%

- Penis
10
3%

- Tors
8
2%

- Uśmiech (usta,zęby)
39
10%

- Twarz (ogólnie)
57
15%

- Plecy
3
1%

- Brzuch
13
3%

- Stopy
4
1%

- Sposób chodzenia
11
3%

- Ubiór
36
9%

- Skóra (cera, karnacja)
11
3%

- Tatuaże
8
2%

- Piercing
2
1%

- Blizny
7
2%

Liczba głosów : 391

przez carlosbueno 31 lip 2013, 13:10
psyche. napisał(a):ja na dłonie bardzo zwracam uwagę najlepsze są takie smukłe z długimi palcami i ładnie zaookrąglonymi paznokciami chyba nie musze pisać, ze bez zadziorów wokół paznokci

Ja mam b. długie palce i smukłe ale samą dłoń raczej sporą ale trudno abym miał małą przy takim wzroście, choć przed pracą z młotami pneumatycznymi i innym ciężkim sprzętem miałem mniejszą( teraz mi znowu od nieróbstwa maleje i przedramię też) ;)
Największy Forumowy Maruda

przez Candy14 31 lip 2013, 13:28

Niewiele spotkałam kobiet, które naprawdę dobrze wyglądały w samych legginsach. Trzeba mieć bardzo szczupłe nogi i niemasywne uda.

a ja dzisiaj wlasnie mam na sdobie i moim zdaniem wygladam dobrze :P Ale pewnie jestem nieobiektywna bo lubie swoj tylek i nogi
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carlosbueno 31 lip 2013, 13:33
Candy14 napisał(a):

Niewiele spotkałam kobiet, które naprawdę dobrze wyglądały w samych legginsach. Trzeba mieć bardzo szczupłe nogi i niemasywne uda.

a ja dzisiaj wlasnie mam na sdobie i moim zdaniem wygladam dobrze :P Ale pewnie jestem nieobiektywna bo lubie swoj tylek i nogi

No i dobrze bo takie gadanie że kobiety mogą pokazać tylko trochę ciałka jak mają figurę modelek to jakaś bzdura, nie każdym( chyba nawet większości) się te szkieletory propagowane na wybiegach i programach typu Tap Madl się podobają. Oczywiście epatowania otyłością też nie jest miłe dla oka ale nie popadajmy w skrajność, tak to by większość kobiet musiała się ukrywać w workach bo nie ma wymiarów 90-60-90.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anonus 31 lip 2013, 13:42
monk.2000 napisał(a):Obrazek
Polubiłyście komandora Sheparda z Mass Effect.

Obrazek
Sadze, ze taka wersje Sheparda szybciej by polubily :lol:
Jeszcze odnosnie Sheparda-zawsze moze miec gejem, wiec jego miliardy fanek w galaktyce moglyby sie zawiesc :P
anonus

przez khaleesi 31 lip 2013, 13:45
ladywind napisał(a):
psyche. napisał(a):ja na dłonie bardzo zwracam uwagę najlepsze są takie smukłe z długimi palcami i ładnie zaookrąglonymi paznokciami chyba nie musze pisać, ze bez zadziorów wokół paznokci

ożesz jakie wymagania :mrgreen: takiego ideała to by trzeba było za pomocą specjalnie wyselekcjonowanych genomów stworzyć :lol:

-- 31 lip 2013, 12:08 --

ożesz jakie wymagania :mrgreen: takiego ideała to by trzeba było za pomocą specjalnie wyselekcjonowanych genomów stworzyć :lol:

-- 31 lip 2013, 12:08 --

Duże wymagania? Na tej stronie już dwóch panów napisało o takich dłoniach. Czyste zadbane paznokcie to aż takie wymagania? :? Nie mam wymagań, że musi mieć tatuaż dla mnie liczy się jaki kto jest człowiekiem i żeby był czysty i schludny dla mnie to nie znaczy za duże wymagania, że mam. To są podstawy
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez rotten soul 31 lip 2013, 16:23
Ja mam ładne dłonie z długimi, smukłymi paluszkami, idealne do penetrowania kobiecych zakamarków :mrgreen:

Dziarom mówię stanowcze nie. Nie lubię tego ani u kobiet, ani u facetów. Szpecą skórę i w większości są tandetne i oklepane. Blee.
rotten soul

przez ladywind 31 lip 2013, 16:26
rotten soul, nie znasz się ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez anonus 31 lip 2013, 16:34
Dziarom mówię stanowcze nie. Nie lubię tego ani u kobiet, ani u facetów. Szpecą skórę i w większości są tandetne i oklepane. Blee.

Zgadzam sie w 100%. Dziary szpeca ohydnie, zwlaszcza u kobiet ;)
anonus

przez rotten soul 31 lip 2013, 16:34
ladywind,
Na dziarach faktycznie nie znam się. I nie poznam się. Wolę ładną, gładką opaloną skórę. Jest dla mnie wystarczająco piękna.
rotten soul

przez Candy14 31 lip 2013, 16:35
Dziarom mówię stanowcze nie.

a ja mowie mrauuuuuuuu :105: Moj mezczyzna ma fajna a na zlocie zobaczysz Gilemana
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez khaleesi 31 lip 2013, 16:39
rotten soul, anonus, dokładnie. Dziary są okropne u kobiet ;/
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez carlosbueno 31 lip 2013, 16:39
ja tam nigdy nie byłem zwolennikiem tatuaży, jeden ,dwa o.k ale jak widziałem ludzi z kilkunastoma, kilkudziesięcioma tatuażami( typowy brytyjski robol) od stóp to głów to zastanawiałem się po co się tak oszpecać i jeszcze grubą kasę płacić. a na stare lata na zwiotczałym ciele te tatoo ładnie nie wyglądają co innego jeden na sporym bicepsie ale podobno można się w nałóg tatuażowy wkręcić.

przez anna.anakaia 31 lip 2013, 16:40
psyche. napisał(a):[anna.anakaia, jakie lubisz sznyty u faceta? mnie też one nie przeszkadzają ;)

Właściwie nie ma reguły, na pewno nie podobają mi się blizny np. po oparzeniu twarzy kwasem, ale blizna po ranie ciętej na ramieniu, na twarzy, torsie. Wiem, że przeważnie blizny nie powstają w przyjemny sposób, ale to takie moje małe zboczenie. Mój eks cały był pociachany (duże blizny po operacji serca i śledziony, sam też się poozdabiał ;)) i stąd moje upodobania.
Ja tam od blizn wole tatuaż, oczywiscie najlepiej jeden na ramieniu, a nie wiele wszedzie ;)

Co do tatuaży, to podobają mi się całe obdziabane ręce :) Ale takie wynalazki jak tatuaże na brzuchu czy głowie - nie, oj nie. I kolczyków u facetów nie lubię.
psyche. napisał(a):najlepsze są takie smukłe z długimi palcami i ładnie zaookrąglonymi paznokciami

Taaak :mrgreen: Smukłe palce, nawet chude. Rozmarzyłam się :105:
anna.anakaia

przez Candy14 31 lip 2013, 16:40
Oj tam..kazdemu inna pieszczota

Sortuj wg