Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

- Troskliwość
49
13%

- Wrażliwość
25
6%

- Szarmanckość
7
2%

- Zaradność
53
14%

- Zamożność
6
2%

- Poczucie humoru
49
13%

- Inteligencja
65
17%

- Towarzyskość
7
2%

- Stanowczość
11
3%

- Brutalność
3
1%

- Wulgarność
1
0%

- Łagodność
8
2%

- Opanowanie
36
9%

- Uczynność
4
1%

- Szczodrość
3
1%

- Cwaniactwo
2
1%

- Pracowitość
24
6%

- Bycie prorodzinnym
6
2%

- Oszczędność
5
1%

- Ambicja
24
6%

Liczba głosów : 388

przez bittersweet 04 sie 2013, 22:57
bittersweet, pewnie dla wielu tak jest właśnie.

ale można też spojrzeć, że niegodne lwa jest śpiewać jak skowronek i niegodne skowronka jest ryczeć jak lew.

a przecież kobieta i facet się różnią tak jak lew od skowronka.
Ładnie wybrnałeś tym porównaniem ;) tylko kto tu jest skowronkiem a kto lwem ? :lol:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez zmienny 04 sie 2013, 23:03
miałem na myśli piejącego koguta jak pisałem o lwie :angel:
zmienny

przez Vian 04 sie 2013, 23:04
zmienny napisał(a): Candy14, ich podwaliny związku są takie, że uważa go za męskiego. więc jakby przestała go za takiego uważać, to pewnie by zerwała.

Ej, powiedzmy sobie jasno - to głupia jest zwyczajnie.

Do mnie ostatnio kolega w robocie co czytam, pewnie jakiś romans. Mówię mu, że książkę sf i że nie znoszę romansów. A on do mnie "Ty to romansów nie czytasz, telenowel nie oglądasz, wybierać ciuchów nie lubisz, ty to w ogóle niekobieca jesteś". Niby poniekąd miał rację, ja mam mało stricte kobiecych cech, ale zabrzmiało to tak, jakby kobiecość polegała na telenowelach, harlequinach i ciuchach. Cholernie to płytkie i moim zdaniem świadczy o głupocie. Nie niskiej inteligencji, tylko zwyczajnym braku mądrości.

Tak samo z tą męskością - męskość się nie wyraża w sposobie sikania, oglądaniu meczy, mięśniach, zaroście, duszeniu w sobie łez czy innych pierdołach, tylko w osobowości.

Dziewczyna jest dla mnie durna, mam nadzieję, że ktoś z nią kiedyś zerwie jak puści bąka, bo przecież wszyscy wiedzą, że kobiety nie pierdzą, chyba, że tęczą. Może to by ją czegoś nauczyło.

A co do skowronków i lwów - ja to bym cholernie mocno chciała mieć skowronka, co ryczy jak lew! Wy nie? Niby czemu niegodne. :D To byłby totalnie wyjątkowy skowronek, bo wszystkie inne świergolą, a tylko mój by ryczał, wspaniałe. :)
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmienny 04 sie 2013, 23:08
A co do skowronków i lwów - ja to bym cholernie mocno chciała mieć skowronka, co ryczy jak lew! Wy nie? Niby czemu niegodne. :D To byłby totalnie wyjątkowy skowronek, bo wszystkie inne świergolą, a tylko mój by ryczał, wspaniałe. :)

no niby tak, ale samica skowronka, odrzuciłaby zaloty samca, który ryczy jak lew, odleciałaby w popłochu.

a co skowronkowi po Twojej sympatii? trzeba wg ich kryteriów patrzeć imo.
zmienny

przez elo 04 sie 2013, 23:11
zmienny napisał(a):elo, a jakich bardziej wartościujesz? w typie emo coś mi się zdaje :p

nie przepadam za samcami alfa i jesli mialabym wybierac miedzy takim osobnikiem a chociazby wlasnie takim emo wybor bylyby oczywisty ;)
tylko nie za bardzo rozumiem czemu akurat pomyslales o emo (chodzi o moj avatar?)
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Vian 04 sie 2013, 23:12
zmienny, a co Ty za samice skowronka się wypowiadasz, hę? :>
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez bittersweet 04 sie 2013, 23:12
miałem na myśli piejącego koguta jak pisałem o lwie :angel:
skowronek i piejacy kogut, teraz wszystko sie zgadza :mrgreen:
Dziewczyna jest dla mnie durna, mam nadzieję, że ktoś z nią kiedyś zerwie jak puści bąka, bo przecież wszyscy wiedzą, że kobiety nie pierdzą, chyba, że tęczą.
:lol: moze ona śpi w makijażu i po domu biega w szpilkach, inaczej by była niekobieca ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez zmienny 04 sie 2013, 23:18
Ej, powiedzmy sobie jasno - to głupia jest zwyczajnie.

Do mnie ostatnio kolega w robocie co czytam, pewnie jakiś romans. Mówię mu, że książkę sf i że nie znoszę romansów. A on do mnie "Ty to romansów nie czytasz, telenowel nie oglądasz, wybierać ciuchów nie lubisz, ty to w ogóle niekobieca jesteś". Niby poniekąd miał rację, ja mam mało stricte kobiecych cech, ale zabrzmiało to tak, jakby kobiecość polegała na telenowelach, harlequinach i ciuchach. Cholernie to płytkie i moim zdaniem świadczy o głupocie. Nie niskiej inteligencji, tylko zwyczajnym braku mądrości.

Tak samo z tą męskością - męskość się nie wyraża w sposobie sikania, oglądaniu meczy, mięśniach, zaroście, duszeniu w sobie łez czy innych pierdołach, tylko w osobowości.

Dziewczyna jest dla mnie durna, mam nadzieję, że ktoś z nią kiedyś zerwie jak puści bąka, bo przecież wszyscy wiedzą, że kobiety nie pierdzą, chyba, że tęczą. Może to by ją czegoś nauczyło.

może nie durna, tylko oprócz tej treści męskości - męskiej osobowości, lubi tez odpowiednią formę, symbolikę.
tak jak wykwintny posiłek, lubi jeść srebrnymi sztućcami a nie ceramicznymi.

nie przepadam za samcami alfa i jesli mialabym wybierac miedzy takim osobnikiem a chociazby wlasnie takim emo wybor bylyby oczywisty ;)
tylko nie za bardzo rozumiem czemu akurat pomyslales o emo (chodzi o moj avatar?)

tak, po awatarze i po 'spox':D

zmienny, a co Ty za samice skowronka się wypowiadasz, hę? :>

czuje się obligowany bo oglądam programy przyrodnicze na animal planet :]

skowronek i piejacy kogut, teraz wszystko sie zgadza

pozostańmy przy tym lwie jednak :mrgreen:
a co? skowronek gorszy niż lew? to troche taki szowinizm gatunkowy :p
zmienny

przez Vian 04 sie 2013, 23:22
bittersweet napisał(a):
Dziewczyna jest dla mnie durna, mam nadzieję, że ktoś z nią kiedyś zerwie jak puści bąka, bo przecież wszyscy wiedzą, że kobiety nie pierdzą, chyba, że tęczą.
:lol: moze ona śpi w makijażu i po domu biega w szpilkach, inaczej by była niekobieca ;)

Ja serio znam taką. Szalenie błyskotliwa dziewczyna jeśli chodzi stricte o intelekt, a w życiowych kwestiach głupia jak kapusta. Serio wstaje godzinę przed swoim facetem, żeby się wykąpać i umalować, serio nie puszcza bąków, nie przeklina, ale tylko przy mężczyznach, przy kobietach potrafi taką wiązanę ułożyć, że nawet ja mięknę. Bez szpilek się pokaże, ale np. nie ma opcji, żeby pokazała się facetowi w dresie albo polarowych gatkach, bo kobiecie nie wypada.

Oczywiscie wobec nich też ma wymagania, np. facet poniżej 180-185 jest dla niej niemęski i odpada w przedbiegach.

Kompletny idiotyzm.

może nie durna, tylko oprócz tej treści męskości: osobowości, lubi tez odpowiednią formę, symbolikę.
tak jak wykwintny posiłek, lubi jeść srebrnymi sztućcami a nie ceramicznymi.

Srebrne sztućce są wporzo, ale jak ktoś odrzuca posiłek nie dlatego, że niedobry, ale bo sztućce, to ma zwyczajnie nierówno pod kopułą albo jest z jakiegoś kompletnie oderwanego od rzeczywistości świata (co w sumie sprowadza się do pierwszego).
Lisbeth Salander

przez Kalebx3 04 sie 2013, 23:23

Znałem taką co pierdziała po oleju rycyniowym ( ale tylko po nim ) wiatrami o bukiecie fiołków. Ale nie wiem , moze to był wyjątek.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez zmienny 04 sie 2013, 23:25
Vian,
Srebrne sztućce są wporzo, ale jak ktoś odrzuca posiłek nie dlatego, że niedobry, ale bo sztućce, to ma zwyczajnie nierówno pod kopułą albo jest z jakiegoś kompletnie oderwanego od rzeczywistości świata (co w sumie sprowadza się do pierwszego).

no w sumie racja, wyślę jej zaraz sms i się zapytam, o co jej dokładnie chodzi.
zmienny

przez elo 04 sie 2013, 23:27
zmienny napisał(a):tak, po awatarze i po 'spox':D

haha 'spox' uzywam zamiennie z 'ok' i nie wiem co z nim nie tak
ale jakby nie bylo to wysuwanie jakichs daleko idacych wnioskow na podstawie foty wlasciwie sie nie sprawdza za bardzo :mrgreen:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Vian 04 sie 2013, 23:27
Kalebx3 napisał(a): Znałem taką co pierdziała po oleju rycyniowym ( ale tylko po nim ) wiatrami o bukiecie fiołków. Ale nie wiem , moze to był wyjątek.

A niech Cię, teraz mi się przyśni jak to sprawdzasz organoleptycznie. ^^'

no w sumie racja, wyślę jej zaraz sms i się zapytam, o co jej dokładnie chodzi.

Przyślij ją do nas! :D
Lisbeth Salander

przez Kalebx3 04 sie 2013, 23:31
A niech Cię, teraz mi się przyśni jak to sprawdzasz organoleptycznie. ^^'

korek w dupe i po problemie , ew. palec ( jak korka nie będzie) :lol:
Ostatnio edytowano 04 sie 2013, 23:31 przez Kalebx3, łącznie edytowano 1 raz
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg