Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

- Troskliwość
49
13%

- Wrażliwość
25
6%

- Szarmanckość
7
2%

- Zaradność
53
14%

- Zamożność
6
2%

- Poczucie humoru
49
13%

- Inteligencja
65
17%

- Towarzyskość
7
2%

- Stanowczość
11
3%

- Brutalność
3
1%

- Wulgarność
1
0%

- Łagodność
8
2%

- Opanowanie
36
9%

- Uczynność
4
1%

- Szczodrość
3
1%

- Cwaniactwo
2
1%

- Pracowitość
24
6%

- Bycie prorodzinnym
6
2%

- Oszczędność
5
1%

- Ambicja
24
6%

Liczba głosów : 388

przez rotten soul 04 sie 2013, 19:27
ania_taka,
szczerze to mnie nawet nie podnieca muzyka :P jakies erotyczne filmy tak i owszem, ale samo sluchanie muzyki nigdy

Mnie podnieca, ale inaczej, nie seksualnie. Szczególnie gdy pierwszy raz słyszę jakiś utwór i strasznie mi się podoba, ale to zupełnie inny rodzaj podniety.
nie moge powiedziec ze ufam w 100%, tak do końca nie potrafię

Tak do końca to chyba nikt nikomu nie potrafi zaufać. Nie bardzo jest to możliwe. Zawsze znajdzie się jakieś "ale".
rotten soul

przez khaleesi 04 sie 2013, 19:29
rotten soul, ale jak do tej muzyki co masz ciary na plecach dopuścisz fantazje to już jest to o czym pisze. Muzyka sprawia przyjemnośc bardziej duchową niż seksualną i cielesną. Przecież od słuchania muzyki nikt orgazmu nie dostanie.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez ania_taka 04 sie 2013, 19:32
rotten soul napisał(a):ania_taka,
szczerze to mnie nawet nie podnieca muzyka :P jakies erotyczne filmy tak i owszem, ale samo sluchanie muzyki nigdy

Mnie podnieca, ale inaczej, nie seksualnie. Szczególnie gdy pierwszy raz słyszę jakiś utwór i strasznie mi się podoba, ale to zupełnie inny rodzaj podniety.

czyli te dreszcze podczas słuchania, to ze mogę , ba, baardzo chce ja sluchac nawet na okrągło, podspiewuje, uwielbiam dana piosenkę - jeżeli o czyms takim mówisz mając na mysli podnietę - to ja tez taka mam
byłam przekonana że mówicie o seksualnym podnieceniu :oops:

Tak do końca to chyba nikt nikomu nie potrafi zaufać. Nie bardzo jest to możliwe. Zawsze znajdzie się jakieś "ale".

ewentualnie można zaufać tak na prawdę, ale tylko do czasu - ja jestem tego żywym przykladem

-- 04 sie 2013, 19:33 --

psyche. napisał(a):rotten soul, ale jak do tej muzyki co masz ciary na plecach dopuścisz fantazje to już jest to o czym pisze. Muzyka sprawia przyjemnośc bardziej duchową niż seksualną i cielesną. Przecież od słuchania muzyki nikt orgazmu nie dostanie.

a to że sprawia przyjemność, jak najbardziej, nawet dużą

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 04 sie 2013, 19:34
ania_taka, sorry za dosadność ale od samej piosenki nikomu nie stanie chyba ;)
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez ania_taka 04 sie 2013, 19:35
wino.nocy napisał(a):
Dzisiejsze związki nie są trwałe. Kiedyś nawet, jak chłop babę źle traktował, to ona z nim była, a dzisiaj z błahych powodów związki się sypią, bo nikt na ustępstwa iść nie chce.

zgadzam się, i niestety, zbyt szybko podejmowane sa decyzje o rozejściu, szczególne jezeli chodzi o małżeństwa z dziećmi

-- 04 sie 2013, 19:35 --

psyche. napisał(a):ania_taka, sorry za dosadność ale od samej piosenki nikomu nie stanie chyba ;)

"chyba" :mrgreen:

przez rotten soul 04 sie 2013, 19:49
ania_taka,
byłam przekonana że mówicie o seksualnym podnieceniu

Bardzo słusznie bo o tym była mowa. :D
zgadzam się, i niestety, zbyt szybko podejmowane sa decyzje o rozejściu, szczególne jezeli chodzi o małżeństwa z dziećmi

Trzeba szybko podjąć taką decyzję, żeby jak najszybciej rozpocząć poszukiwania nowego partnera/ki ;)

psyche.,
ale jak do tej muzyki co masz ciary na plecach dopuścisz fantazje to już jest to o czym pisze

To po co mi tra muzyka? I bez tego mogę pofantazjować. Muzykę za bardzo na mnie wpływa i przez to mnie rozprasza, więc obie rzeczy są raczej trudne do wykonania.
sorry za dosadność ale od samej piosenki nikomu nie stanie chyba

Po tym jak dzisiaj przeczytałem, że można dostać wzwodu, bo jest komuś kogoś żal, to wcale bym się nie zdziwił, że od słuchania muzyki też może do tego dojść.
rotten soul

przez zmienny 04 sie 2013, 19:51
bittersweet, ok dzięki, no racja odwaga to bardzo ceniona sprawa i imponująca.

silence_sadness, dzięki za odpowiedź, a tolerowałabyś, gdyby jakiś facet miał przyjaciółkę i spotykał się z nią codziennie?

czy to byłaby zdrada taka psychiczna?
zmienny

przez ania_taka 04 sie 2013, 19:54

Trzeba szybko podjąć taką decyzję, żeby jak najszybciej rozpocząć poszukiwania nowego partnera/ki ;) [/guote]

hmm tutaj sie z Tobą nie zgodzę, myślę że jednak pewne sprawy warto przemyśleć, dać sobie czas, zastanowic się, ale moge się mylić, to tylko moje zdanie :)

-- 04 sie 2013, 19:58 --

a tolerowałabyś, gdyby jakiś facet miał przyjaciółkę i spotykał się z nią codziennie?[/guote]

hmmm tu ja się wypowiem: nie, nie tolerowałabym, poza tym nie wierzę w przyjaźń damsko-męską

czy to byłaby zdrada taka psychiczna?

a czy to byłaby zdrada psychiczna? nie wiem. A czy flirt (rozmowy) jest zdradą psychiczną?

przez Candy14 04 sie 2013, 20:10
Gdybym miał dziewczynę i zauważyłbym, że lubi się spotykać z jakimś facetem, który jest przystojny i na dodatek sam, to miałbym ograniczone zaufanie do niej i nie widzę w tym nic nienormalnego.

ale ze co? nie moze miec kumpli no chyba ze niesamotnych i brzydkich?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez wino.nocy 04 sie 2013, 20:14
A czytałaś, co napisałem niżej?

przez khaleesi 04 sie 2013, 20:14
Candy14, hehe rozbawiło mnie to zdanie ;) zmienny, przyjaciółka aha ale po co ma sie z nią widzieć codziennie? Co jakieś uzaleznienie czy coś. Nie jest to zdrowe trochę. Rozumiem koleżankę ale tez spotykania tylko w mojej obecności
Mistrz Avatara

przez rotten soul 04 sie 2013, 20:14
ania_taka,
hmm tutaj sie z Tobą nie zgodzę, myślę że jednak pewne sprawy warto przemyśleć, dać sobie czas, zastanowic się, ale moge się mylić, to tylko moje zdanie :)

Ania ja tylko żartowałem. Wcale tak nie uważam. Sam jestem z rozbitej rodziny, ale tam akurat decyzja rozwodu była jak najbardziej słuszna i niepotrzebnie tak długo z nią zwlekano.
hmmm tu ja się wypowiem: nie, nie tolerowałabym, poza tym nie wierzę w przyjaźń damsko-męską

Rozsądnie. Też w nią absolutnie nie wierzę. Chyba że jedna ze stron jest homo, to wtedy tak.
a czy to byłaby zdrada psychiczna? nie wiem. A czy flirt (rozmowy) jest zdradą psychiczną?

Coś w tym jest ze zdrady (albo jest na dobrej drodze do niej), bo żaden partner/ka by się nie ucieszył/a gdyby się o takowym dowiedział/a. Osobiście ja bym tego nie akceptował.
rotten soul

przez ania_taka 04 sie 2013, 20:21

Ania ja tylko żartowałem. Wcale tak nie uważam. Sam jestem z rozbitej rodziny, ale tam akurat decyzja rozwodu była jak najbardziej słuszna i niepotrzebnie tak długo z nią zwlekano.

przykro mi z tego powodu, aczkolwiek czasem faktycznie lepiej jest zyc osobno niz w jakims toksycznym zwiazku, zarowno dla stron jak i dla dzieci

Coś w tym jest ze zdrady (albo jest na dobrej drodze do niej), bo żaden partner/ka by się nie ucieszył/a gdyby się o takowym dowiedział/a. Osobiście ja bym tego nie akceptował.
[/quote]
hmm on a ja w pewnym momencie zycia zgodzilam sie to akceptować, i co? sama zaczelam flirtowac. a najgorsze jest to polubilam to. Obcy faceci mnie dowartościowują. Przykre ale prawdziwe

przez khaleesi 04 sie 2013, 20:24
Ale jaki zdrowy facet zaakceptuje "przyjaciela" swojej kobiety? czy kobieta przyjaciółkę swojego partnera. Ok kolega.koleżanka z pracy czy coś no dobra ale po kiego grzyba przyjaciel/ka poza zwiazkiem partner ma być przyjacielem a reszta to znajomy/a albo kolega/żanka i do widzenia
Mistrz Avatara

Sortuj wg